Kyung Lah CNN, ביוגרפיה, גיל, גובה, בעל, בת, דוא'ל, סרט תיעודי, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של קיונג לאה
תמונה של קיונג לאה

ביוגרפיה של קיונג לאה | ויקיפדיה

Kyung Lah הוא עיתונאי וכתב חדשות קוריאני-אמריקאי המשמש כיום ככתב של חדשות CNN הממוקם בניו יורק. בעבר, היא שימשה כעוזרת שולחן ומפיקת שטח עבור WBBM News שבסיסה בשיקגו בשנת 1994. לאה עבדה גם ככתבת בשידור עבור WWMT News במישיגן והופיעה ככתבת עבור KGTV News בשנת 1996. היא אפילו הופיעה בתור כתב חדשות של KNBC News שבסיסו בלוס אנג'לס, קליפורניה.

Kyung Lah Education

לאה סיימה את לימודיה התיכוניים בבית הספר התיכון הופמן אסטייטס בהופמן, אילינוי. לאחר מכן היא קיבלה תואר ראשון בעיתונאות ותקשורת מאוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין עוד בשנת 1983. היא גם הייתה העורכת והכותבת הראשית של גיליונות העיתון Daily Illini באוניברסיטה.

עידן קיונג לאה

בן כמה קיונג? לאה היא בת 50 נכון לשנת 2021. היא נולדה כקיונג אי.לה ב-27 באוגוסט 1971 בסיאול, דרום קוריאה, אסיה אך גדלה באילינוי, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-27 באוגוסט מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל בתולה. קרא גם: מאט לואיסלאום קיונג לאה | מוצא אתני

לאה מחזיקה באזרחות ובאזרחות קוריאנית-אמריקאית מלידה. היא נולדה לילידים קוריאנים בסיאול, דרום קוריאה, אך היא גדלה בסטריםווד, אילינוי, ארצות הברית לאחר שהוריה היגרו לאמריקה. היא ממוצא אתני/מורשת דרום קוריאנית.

גובה קיונג לאה

קיונג עומד בגובה של 1.65 מ' (5 רגל 5 אינץ') ושומר על משקל גוף ממוצע של כ-68 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות של Lah עדיין בבדיקה. יש לה גם שיער שחור ארוך וזוג עיניים חומות כהות.

משפחת קיונג לאה

לאה נולדה בדרום קוריאה להוריה האוהבים שהיגרו לאמריקה כשהייתה רק תינוקת. לכן, היא בילתה את רוב חיי ילדותה כשגדלה בפרברי סטרימווד, אילינוי. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהיא אוהבת להיות חשאית ופרטית עם הרקע המשפחתי האישי שלה. עם זאת, פרטים נוספים על הוריה יעודכנו לאחר אישור זמין.

בעל קיונג לאה

האם קיונג נשוי? לאה נשואה כיום לבעלה, קרטיס פוגל. קרטיס וקיונג התחתנו בטקס חתונה פרטי בו השתתפו רק חברים קרובים ובני משפחה. שתי ציפורי האהבה התברכו בבת ונראה שהם מנהלים חיי נישואים מאושרים יחד. לפי הפוסטים האחרונים של לאה בפוסטים באינסטגרם, היא נהנית לבלות עם בעלה, קרטיס. בני הזוג מתגוררים לבד בניו יורק

בת קיונג לאה

קיונג ובעלה חולקים בת אחת מקסימה ביחד. עם זאת, זהות בתה עדיין חסומה מהציבור. פרטים נוספים על בתו של לאה יעודכנו ברגע שזה יאושר זמין.

משכורת קיונג לאה

לאה העובד ככתב חדשות וכתב בכיר של חדשות CNN שבסיסה בלוס אנג'לס, קליפורניה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 25,000 ל-90,000 דולר.

קיונג לאה של CNN

לאה משמשת כיום ככתבת בכירה ל-CNN News שבסיסה בלוס אנג'לס, קליפורניה מאז 2005. היא החלה לראשונה את הקריירה שלה כעוזרת שולחן עבור WBBM TV בשיקגו עוד בשנת 1993. לאה אפילו עבדה כמפיקת שדה מאחורי הקלעים של התחנה עד שסיימה את החוזה שלה ב-1994. משם, קיונג עבדה ככתבת בשידור של WWMT News שבסיסה בקלמזו, מישיגן במשך קרוב לשבעה חודשים.

לאחר מכן היא המשיכה לעבוד ככתבת בסן דייגו עבור KGTV News בשנת 1995. עם זאת, Lah בסופו של דבר חזרה לשיקגו כדי לעבוד עבור WBBM News ככתבת חדשות בתחילת 2000. בשנת 2003, היא עזבה את WBBM והצטרפה ל-KNBC בלוס אנג'לס ככתב חדשות בוקר ומגיש צהריים.

במהלך תקופה זו, מקור ידוע חשף לציבור כי קיונג סירב לחדש חוזה בחצי לב עם חדשות WBBM. לכן. היא נאלצה לעזוב לשטחי מרעה ירוקים יותר. קיונג הצטרף לחדשות Cnn בסוף 20021 ככתב בוושינגטון די.סי ב-CNN Newsource. ב-2007, היא הפכה לכתבת CNN מטוקיו, אך חזרה ללוס אנגל'ס ב-2012 ככתבת של חדשות CNN בלוס אנג'לס. בזמנה הפנוי, לאה נהנית מבישול ומטיילים.

אימייל של קיונג לא

מידע לגבי כתובת האימייל של לאה נמצא כעת בבדיקה. זאת, משום שהיא אוהבת להרחיק את ענייניה האישיים מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על כתובת הדואר האלקטרוני שלה יעודכנו ברגע שתאושר שהיא זמינה.

סרט תיעודי של קיונג לאה

בשנת 2020, HBO max הוציאה סדרת דוקומנטרית בשם On the Trail. הסדרה הספציפית הזו שעוקבת אחר חווית המערבולת חוותה כתבי CNN וכתבים שונים כמו קיונג לאה ועמיתיה, כשהם סיקרו את הבחירות המקדימות ב-2020 מינואר 2020 עד דצמבר 2020.

שווי נקי של קיונג לאה

לאה הוא עיתונאי וכתב שידור אמריקאי בעל שם בעל שווי מוערך של כ-300,000 דולר עד מיליון דולר נכון לשנת 2021.