לאנה זק CBSN, ביו, גיל, ויקיפדיה, גובה, הורים, מורשת, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום לאנה זק
צילום לאנה זק

לאנה זק ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

לאנה זק היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית עטורת פרסים המשמשת כיום כעוגן הערב ומגישת סוף השבוע הראשית של CBSN, רשת הסטרימינג הדיגיטלית של CBS News 24 שעות ביממה. בעבר, לאנה שימשה ככתבת אושיית וכתבת של Great Morning America Weekend E מהדורה. היא גם עבדה כנציגה מוערכת עבור חדשות ABC במשך ארבע עשרה שנים לפני שהצטרפה לחדשות CBS.

לנה זק חינוך | מוֹעֲדוֹן נָשִׁים

זאק למד בתיכון בטנדורף והמשיך לאוניברסיטת איווה. שם היא סיימה תואר ראשון במדעי המדינה ועיתונאות. מאוחר יותר, לאנה סיימה את לימודיה באוניברסיטת הרווארד עם תואר שני בביטחון בינלאומי וכלכלה פוליטית.לנה זק עידן | יום הולדת

בת כמה לאנה? היא בן 41 נכון לשנת 2020. היא נולדה ב 29 בדצמבר 1979 , בבטנדורף, איווה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-29 בדצמבר מדי שנה. מזל הלידה של לאנה הוא מזל גדי. קרא גם : קים פוזי

לאנה זק גובה | מידות

כמה גובה לאנה? זאק עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 4 אינץ' (1.60 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-60 ק'ג. עם זאת, מידע על מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, צבע השיער של לאנה הוא חום כהה וצבע העיניים שלה הוא גם חום.

לאנה זק לאום | מורשת | מוצא אתני

זאק מחזיק באזרחות ובאזרחות קוריאנית-אמריקאית מלידה. היא נולדה בקוריאה אך גדלה בפרברים הצפוניים של בטנדורף, איווה, ארצות הברית. לכן, לאנה היא ממוצא/מורשת ומוצא קוריאנית-אמריקאית.

לנה זק הורים | מִשׁפָּחָה

לאנה נולדה בקוריאה אבל היא גדלה בבטנדורף, איווה על ידי הוריה האוהבים והתומכים. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהוריה אוהבים לשמור על חיי פרופיל נמוך הרחק מהציבור. אף על פי כן, הוריה הם ילידים קוריאנים שהיגרו לארצות הברית כשהייתה רק ילדה קטנה. מידע נוסף על הוריה של לאנה יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

לאנה זק נשואה | בַּעַל

האם לאנה נשואה? לאנה נישאה לבעלה סת' אנדרו בטקס חתונה פרטי שנערך באפריל 2004 . השניים החליפו את נדריהם מול משפחתם הקרובה והחברים שהתאספו בפארק רוג'ר וויליאמס בפרובידנס, אר.איי. לאנה ובעלה התברכו כעת בתאומים. לאחרונה היא שיתפה תמונה של ילדיה באוויר לאחר שחזרה מחופשת הלידה הקצרה שלה. המשפחה מתגוררת כיום בניו יורק, ארה'ב.

לאנה זק משכורת

כמה לאנה מרוויחה? זאק העובד ככתב אושיית וכתב ב-CBS News הממוקם בניו יורק מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 56,500 ל-120,000 דולר.

לאנה זק שווי נקי

קייטלן הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של כ-100,000 עד מיליון דולר. זה כולל את משכורתה המדויקת ואת מספר הנכסים שתחת שמה.

לאנה זק רגליים

מידע לגבי הרגליים של לאנה אינו זמין כרגע למרות שיש השערות שהיא חשפה את רגליה יותר מדי בקטע חדשותי. עם זאת, פרטים נוספים על כפות הרגליים שלה יעודכנו לאחר אישור הזמינות.

לנה זק כתבת חדשות ABC | ויקיפדיה

לאנה עלתה לגדולה בתור העוגן הראשי של חדשות CBS. היא גם סופרת ובעלת טור ידועה באותה תחנה. בעבר, זאק עבד כעוגן בעל פרופיל גבוה עבור מהדורת סופי השבוע של Great Morning America. לאחר מכן היא קיבלה את הניסיון הראשון שלה בעבודה ככותבת חדשות ב-2006 ב-ABC News. ואז לאנה הפכה לעיתונאית הפוליטית המקצועית ובעלת טור של ABC במשך כמעט ארבע עשרה שנים לפני שהצטרפה לחדשות CBS.

במהלך התקופה שלה עם ABC, לאנה הצליחה להעביר סיפורים פופולריים וחדשות חדשות כמו פטירתה של שופטת בית המשפט העליון רות באדר גינסברג ועוד סיפורים רבים נוספים. לאנה מוטלת גם המשימה לראיין מקבלי החלטות פוליטיים מרכזיים כמו לינדזי גרהם, אנדרו יאנג ועוד רבים.

לנה זק חדשות CBS

לאחר שעזבה את ABC, לאנה הצטרפה ל-CBS בשנת 2005. היא החלה לעבוד על סיפורים מרכזיים שונים כמו מותו בטרם עת של שופט בית המשפט העליון, ראיינה פוליטיקאים ויוצרי חדשות שונים וסיפקה את החדשות האחרונות שמשכו את תשומת לבם של צופים שונים.

היא גם העוגן הראשי של הערב וסוף השבוע של רשת הסטרימינג הדיגיטלית של CBSN 24 שעות ביממה. עד כה זאק קיבל מספר פרסי אמי, אדוארד ר. מורו, פיבודי, פרונטפייג' ודופונט בזמן שעבד עבור CBS ו-CBSN בהתאמה.