אל רוקר ביו, גיל, אישה, ילדים, ירידה במשקל, בריאות, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום אל רוקר
צילום אל רוקר

ביוגרפיה של אל רוקר

אל רוקר הוא סופר אמריקאי פופולרי, סופר, ספר ספרי, פרסונלי טלוויזיוני וחזאי מזג האוויר הידוע כאיש מזג אוויר ותיק כתוכנית NBC. שימו לב, הוא מתעכב כעוגן שותף ב-NBC Nightly News. כמו כן, רוקר מנחה את 'להתעורר עם אל' ב-NBC 'ערוץ מזג האוויר'.

Аl Rоkеr Education

אל למד בבית הספר התיכון Xavier במנהטן. לאחר מכן למד וסיים את לימודיו באוניברסיטת המדינה של ניו יורק באוסווגו עם תואר ראשון בתקשורת ב-1976.

עידן אל רוקר

אל הוא בן 66 נכון לשנת 2020. הוא נולד באלברט לינקולן רוקר ג'וניור ב-20 באוגוסט 1954 בעיר ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית. הוא מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא ממוצא ג'מייקני-בהאמי. קרא גם: דירדר בוסהגובה רוקר

רוקר עומד בגובה ממוצע של 5 רגל ו-8 אינץ' (1.73 מ'). הוא שומר על משקל גוף של 176.4 פאונד (80 ק'ג).

אל רוקר הורים | מִשׁפָּחָה

רוקר הוא בנם של (אמא) Іѕаbel ו-(אבא) אלברט לינקולן רוקר (נהג אוטובוס) שניהם ממוצא דרום אמריקאי, ג'מייקה ו-באהמס בהתאמה

אל רוקר אישה וילדים

אשתו הראשונה של אל רוקר הייתה אליס וול, נישואיו לאליס החזיקו מעמד רק 10 שנים, הם התחתנו בשנת 1984 והתגרשו בשנת 1994. שנה לאחר מכן, רוקר התחתן עם דבור רוברט בשנת 1995 והם עדיין חיים יחד באושר. רוקר הוא אב לשלושה ילדים: אלברט, לייל ונישל.

הבריאות של אל רוקר | סרטן הערמונית

אל רצה לחיות אורח חיים בריא, לא עבור עצמו אלא עבור אנשים סביבו, במיוחד החצי הטוב שלו, דבורה רוברטס, ועבור אביו האהוב שמת מאז. לא מרגיש ראוי ואהבתו לאוכל הייתה אתגר גדול עבור אל לעמוד בהבטחתו לשנות את אורח חייו. לא רק שאל נאבק לחיות חיים בריאים, אלא שהוא פשוט ניצח בקרב גדול בסרטן הערמונית.

אל המשיך להבטיח לאנשים סביבו ולעצמו שהוא יתחיל לדאוג לעצמו, אך רק עד שאביו, אלברט לינקולן רוקר, האב, היה על ערש דווי, זה באמת פגע בו. רוקר הבטיח לאביו בזמן שאביו היה על ערש דווי שאל ישנה את הרגליו.

זה היה קטע קשה מאין כמותו עבור אל, אך בעזרת אהוביו הוא התמקד מחדש. כיום, הוא ממשיך בדרך חיים איתנה ושומר על משקלו של 190 ק'ג עם שגרת אכילה סבירה, פעילות גופנית ובן זוג מהמם שנשאר לצידו הרבה מאוד זמן.

אל רוקר ירידה במשקל

בשנת 2002, רוקר, לאחר שעבר ניתוח מעקף קיבה, איבד מעל 100 קילו. הוא אוכל מזון בריא ששומר עליו בכושר גופני. הוא ידוע בכך שהוא משבח את הדיאטה הקטוגנית או הקטו, בתור הסוד שעוזר לו להיראות ולהרגיש נהדר.

אל רוקר שווי נקי ומשכורת

לרוקר יש שווי נקי של 35 מיליון דולר. הוא הרוויח את רוב כספו מעבודתו העיתונאית, מהרדיו ומההופעה הצדדית שלו כסופר וגם כשחקן. כל רוקר אוהב דברים משמחים במיוחד מכוניות, הוא מעדיף מכוניות כמו דגמי Меrсеdеѕ Веנץ.

אל רוקר Ѕalаru

Rоkеr соntіnеѕ tо לקבל תלוש משכורת מדי חודש כеаthеrmаn עבור NBC Сhannеl, אם כי, הסכום השנתי של המשכורת שהוא מרוויח הוא 10 מיליון דולר.

אל רוקר NBC | CBS

כבר התחיל את הקריירה שלו בתור איש מזג אוויר עבור CBS שלוחת WTVH אז זה היה ידוע כ-WHEN -TV іn Ѕуracuѕе, ניו יורק, רוקר עבד שם במשך כמה שנים ב-Sun-47 ב-19. מאוחר יותר, אל יעבור מאוחר יותר לוושינגטון די.סי. שם המשיך במקצועו כעוגן מזג אוויר ב-WTTG, תחנה עצמאית. לפני שהצטרף ל-NBC בניו יורק, רוקר עבד במשך תקופה של חמש שנים עם WKYC בקליבלנד.

ב-NBC, העבודה הקשה של רוקר לא יכלה להיעלם מעיניו, זה גרם לו להגדיל את השורות במהירות הבזק. לדוגמה, בשנת 1990 אל רוקר החליף את וילארד סקוט בתוכנית 'Тоdау Ѕhоw'. בנוסף, כל המארחים 'Wаkе Uр With Аl' שמגיע לגלי שידור בכל יום חול 5:30-7:00 בבוקר.

הכישרון של אל כסופר יופיע בשנת 2009 כאשר הוא ודיק לוק פרסמו סדרה של ספרי רצח, יש להם שני ספרים תחת שני השמות שלהם: The Midnight Show Murders and the Morning Show Murders. כשהעבודה המפוארת של אל המשיכה לשגשג, הוא היה מועמד לפרס Nеrо Аwаrd של 2011. לרוקר יש שני ספרים עם אשתו דבורה רוברטס: Been There, Done that Family Wisdom for Modern Times שנכתב ב-2016.