לארי מריט ביו, גיל, ויקי, שווי נטו, מוצא אתני, הורים, אמא, אבא, אחים, אישה, נשוי, יוטיובר

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של לארי מריט
תמונה של לארי מריט

פורסם במקור באתר famousintel.com

לארי מריט ביוגרפיה וויקי

לארי מריט הוא משפיע מדיה חברתית ויוטיובר מארצות הברית. יש לו ערוץ יוטיוב שבו הוא מפרסם סרטונים מצחיקים, והוא קולקטיב TikTok שנקרא The Hype House. בערוץ היוטיוב שלו, הוא יוצר תוכן וידאו קומי וחבר ב-The Hype House, קולקטיב TikTok שיתופי. לאחר שצבר פופולריות ב-Vine, הוא החל להעלות סרטונים ליוטיוב לאחר ש-Vine יצא מעסק.

ברצינות עידן מריט

בן כמה לארי? הוא בן 24 נכון לשנת 2022. מריט נולד בג'ון לארי מריט באוקלנד, קליפורניה, ב-22 ביולי 1998. הוא חוגג את יום הולדתו כל 22 ביולי מדי שנה.לארי מריט לאום ואתניות

איזו מוצא אתני זה לארי? הוא אזרח אמריקאי ואזרח מלידה. לארי נולד באוקלנד, קליפורניה ארצות הברית של אמריקה. הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב. קרא גם: אקהרט טול

לארי מריט  גובה ומדידות

לארי לא חשף את גובהו, עם זאת, הוא לא שיתף מידע נוסף בנוגע למידות הגוף האחרות שלו ברשות הציבור. יתר על כן, נעדכן את הסעיף הזה ברגע שהנתונים יסופקו.

לארי מריט הורים ואחים - אבא

מריט נולד באוקלנד, קליפורניה, ב-22 ביולי 1998. כיום הוא חי בלוס אנג'לס עם משפחתו. עם זאת, יש לו 13 אחים. מלבד זאת, ניסיונות לברר את זהותם של אמו ואביו עלו בתוהו, שכן מידע עליהם אינו זמין לציבור.

אשתו של לארי מריט

בריידי פוטר, סנסציית מדיה חברתית, החלה לצאת איתו באפריל 2019. בני הזוג עזבו את זה ב-2021. ריקי תומפסון היה אחד מחבריו לשעבר. לארי ומשפחתו חיים כעת בלוס אנג'לס.

לארי מריט שווי נקי

יש לו שווי נקי מוערך של 1.5 מיליון דולר.

לארי מריט יוטיובר  | קריירה

בגיל ההתבגרות, לארי מריט החל לפרסם סרטונים קצרים ומשעשעים בחשבון ה-Vine שלו. הוא הצטרף ל-Vine בהתחלה רק כדי להרוג את השעמום. עם זאת, הוא זכה במהירות לעוקבים נאמנים לאחר שקיבל משוב חיובי מהצופים. לא לקח לו הרבה זמן להפוך לווינר ידוע. למריט היו כמעט 200 אלף עוקבים בחשבון Vine שלו לפני שהוא נסגר. לאחר מכן הוא העביר את תשומת לבו לפלטפורמות אחרות של מדיה חברתית. כבר היה לו ערוץ יוטיוב בשם 'LARRAY', והוא התחיל להעלות תוכן בתדירות גבוהה יותר. לארי מריט יש למעלה מ-1.8 מיליון מנויים בערוץ היוטיוב שלו, שבו הוא מעלה באופן קבוע סרטונים, נכון לנובמבר 2018.

קרא עוד: דוד דוכובני ביוגרפיה, גיל, הורים, אישה, ילדים, סרטים ותוכניות טלוויזיה

מריט הוא כוכב יוטיוב ומשפיע על מדיה חברתית מארה'ב שמנהל את הערוץ 'LARRAY'. הוא התפרסם לראשונה דרך חשבון ה-Vine שלו, שם פרסם סרטונים קומיים שעזרו לו לצבור קהל מעריצים גדול. הוא נעשה פעיל יותר בפלטפורמות אחרות של מדיה חברתית לאחר שאפליקציית שיתוף הווידאו הקצר יצאה מעסק. הוא יצר ערוץ יוטיוב משלו והחל לפרסם מגוון סרטונים, כולל סרטונים הומוריסטיים, סרטוני מוזיקה וולוגים אישיים. הוא גם מפרסם לעתים קרובות סרטוני מתיחה ואתגרים. הוא גם מאוד פופולרי בטוויטר ובאינסטגרם, שם הוא מפרסם בעיקר תמונות שלו ושל חבריו. יש לו גם חשבון TikTok.