אלכס הולי פוקס 29, ביוגרפיה, גיל, יום הולדת, מאורסת, הורים, בעל, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

אלכס הולי ביוגרפיה וויקי

אלכס הולי הוא עיתונאי שידור אמריקאי מועמד לאמי המשמש כיום כמנחה שותף של 'יום טוב פילדלפיה', עם מייק ג'ריק נמצאת ב-FOX 29 News בפילדלפיה, פנסילבניה מאז 2014. בעבר היא שימשה ככתבת ומגישת מילוי ב-WMBF-TV במירטל ביץ', דרום קרוליינה. היא גם עבדה כעוגן, כתבת ומפיקה ב-KOMU-TV בקולומביה, מיזורי.

חינוך אלכס הולי

הולי למד וסיים את לימודיו באוניברסיטת מיזורי, קולומביה עם תואר ראשון בעיתונאות משודרת ותואר שני בספרדית ובסוציולוגיה.

אלכס הולי גיל ויום הולדת

בת כמה הולי? אלכס הוא 37 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 4 במאי 1985 , בטקסס, ארצות הברית של אמריקה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-4 במאי של כל שנה.הולי אתניות ולאום

אלכס באה ממשפחה אפרו-אמריקאית שהופכת את האתניות שלה לאתניות אפרו-אמריקאית. היא נולדה וגדלה בארצות הברית והפכה אותה לאזרח אמריקאי מלידה.

 תמונה של אלכס הולי
תמונה של אלכס הולי

אלכס הולי הורים

אלכס היא בתם של רוברט גוסטפסון, רופא ודיאן גוסטפסון, אחות. הוריה גרים בטקסס, עיר הולדתה.

אלכס הולי בעל | הֶחָבֵר

בניגוד לעיתונאים רבים, אלכס חסוי בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. המידע שלה אם היא יוצאת או בזוגיות עדיין לא זמין. זה יעודכן ברגע שיהיה זמין.

אלכס הולי מאורס

אלכס מאורס? הולי כרגע רווקה ומידע לגבי האם היא התארסה או מתכננת להתארס יעודכן בהקדם האפשרי לאחר בדיקה מקיפה.

אלכס הולי גובה ומשקל

אלכס עומדת בגובה של 5 רגל 7 אינץ' (1.75 מ') וגם יש לה משקל גוף של 136 פאונד (62 ק'ג). פרטים נוספים על מידות הגוף האחרות שלה יעודכנו ברגע שיאושרו.

חדשות אלכס הולי פוקס 29

הולי הצטרף לקבוצת החדשות FOX 29 באמצע השנה של 2014 כמנחה שותף של 'יום טוב פילדלפיה'. אלכס היא בעלת טור זוכת כבוד שהגיעה ל-FOX 29 מ-WMBF-TV במירטל ביץ', דרום קרוליינה, שם היא מילאה את תפקידה ככתבת ומגישת מילוי עבור תוכניות חדשות הבוקר של התחנה. היא סיקרה טווח רחב של סיפורים חיים, מטייפונים והוריקנים ועד לוויכוחים הרפובליקנים הראשיים של הנשיאות ב-2012.

קרא גם: רבקה פריצ'רד ביוגרפיה, גיל, ירידה במשקל, חתונה, מחלה, בעל, בת, שווי נקי, נשואים מחדש וציידי הצלה

לפני כן, היא מילאה את תפקידה כאושיית, כתבת ומפיקה ב-KOMU-TV בקולומביה, מיזורי. אלכס גם מילא את תפקידו כעוגן עבור אתר החדשות היצירתי הרב-מקורות, Newsy.com. אתה יכול לראות אותה בתוכנית הסיקור החדשותית הממוחשבת בניוזאום בוושינגטון הבירה.

בזמן לימודיה בקולג', היא נבחרה למלכת השיבה הביתה של מיזו. היא גם הכינה תוכנית ניהול קהילתית מוכרת לסטודנטים בשם 'SWIPES עושים הבדל'. התוכנית ממשיכה לסייע לתלמידי המכללה לתת תוכניות ארוחת ערב לא בשימוש למקופחים בקהילות הסמוכות.

אלכס עדיין משתמשת בנשמת הממשל הזו כשהיא משתלבת בחברותא שלה, Alpha Kappa Alpha Sorority, Inc. היא בנוסף פרטנית מהאגודה הלאומית של עיתונאים שחורים.

אחד הבילויים המועדפים על אלכס הוא טיולים. היא חקרה יותר מאחת עשרה מדינות שונות, והיא מסוגלת בספרדית, לאחר שלמדה באוניברסידד דה סלמנקה בגיל 13. אלכס מקבלת שהמצגת העולמית הזו עוזרת להוסיף מדידה גמישה לעבודתה, שכן היא מנצלת את התובנה שלה לגבי מקומות טובים יותר לשפר את נקודות המבט של החשבונות שלה.

משכורת אלכס הולי

אלכס כעוגן שותף בצוות FOX 29 News בפילדלפיה מרוויח משכורת משוערת שנעה בין $82,631- $113,155.

שווי נקי של אלכס הולי

להולי כעיתונאי שידור, מגיש וכתב מועמד לאמי אמריקאי מוכשר יש שווי נקי מוערך של מיליון דולר.

עובדות אלכס הולי

 • שם מלא: אלכס הולי
 • גיל: בן 37 ​​נכון לשנת 2022
 • תאריך לידה: 4 במאי 1985
 • מקום לידה: טקסס
 • הורים: רוברט גוסטפסון ודיאן גוסטפסון
 • גוֹבַה: 5 רגל 7 אינץ' (1.75 מ')
 • מִשׁקָל: 136 פאונד (62 ק'ג).
 • מוצא אתני: אפריקאי אמריקאי
 • חינוך: אוניברסיטת מיזורי, קולומביה
 • שווי נקי: מיליון דולר