אלכס לימון WFLA, ביו, גיל, Wiki, Nexstar וושינגטון, בעל, משפחה, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום אלכס לימון
צילום אלכס לימון

אלכס לימון ביוגרפיה | ויקי

אלכסנדרה לימון היא עיתונאית מולטימדיה אמריקאית המשמשת כיום ככתבת בוושינגטון די.סי. עבור WFLA Nextar TV. היא הצטרפה ל-Washington DC Burea עוד באוגוסט 2017. בעבר, לימון שימשה ככתבת חדשות ומגישת עבור מספר תחנות מדיה שבסיסן ברינו, פרזנו, לוס אנג'לס וסיאטל.

אלכס לימון חינוך

לימון סיימה את לימודיה התיכוניים בדרום קליפורניה וקיבלה תואר ראשון בתקשורת ועיתונאות שידור מאוניברסיטת קליפורניה סטייט

עידן אלכס לימון

בן כמה אלכס? לימון היא בת 43 נכון לשנת 2021. היא נולדה כאלכסנדרה לימון ב-17 במרץ 1976, בדרום, קליפורניה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-17 במרץ מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל דגים. קרא גם: סאנז טהרניהאלכס לימון לאום | מוצא אתני

לימון הוא אזרח אמריקאי מלידה. היא נולדה וגדלה בחלק הדרומי הסאני של קליפורניה בארצות הברית. היא ממוצא/מורשת לטינית-ספרדית-אמריקאית.

גובה אלכס לימון

אלכס עומד בגובה של 5 רגל 8 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-56 קילוגרם. ללימון יש גם עיניים חומות ושערה חום כהה. עם זאת, מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה אינו זמין כרגע.

אלכס לימון הורי WFLA

אלכס נולד וגדל במשפחה פרברי פשוטה ממעמד הביניים שהוקמה בדרום, קליפורניה עם שני ההורים נוכחים. היא גם גדלה כבת למשפחה לטינית.

עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה אינו זמין כעת לציבור. קשה גם לקבוע אם יש לה אחים או לא. פרטים נוספים על הוריה ואחיה יעודכנו לאחר אישור זמין.

אלכס לימון בעל | נָשׂוּי

האם אלכסנדרה לימון נשואה? לימון היא אישה נשואה באושר. עם זאת, היא טרם חשפה את זהות בעלה ובן זוגה לציבור. על כל פנים. שתי ציפורי האהבה נפגשו בפעם הראשונה כשאלכסנדרה עדיין הייתה בשנה ב'. מאוחר יותר, הם קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי כמה שנים לאחר סיום המכללה של לימון. אלכס ובעלה התברכו בבן.

אלכס לימון בייבי

לימון ובעלה הם הורים גאים ואוהבים לבן אחד בשם לינקולן. בכל פעם שהיא לא בעבודה, אלכסנדרה נהנית לבלות עם בנה ובעלה, לשחות, לטייל ולנסות כל סוג של אוכל ברחבי העולם איתם לצדה.

שכר אלכס לימון WFLA

אלכס העובד ככתב ועוגן ב-WFLA ובמשרד וושינגטון די.סי. מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 56,000 ל-100,000 דולר.

אלכס לימון חדשות WFLA | Nexstar וושינגטון הבירה | KGET

לימון משמשת כיום ככתבת לשכת וושינגטון הבירה מאז אוגוסט 2017. היא מופיעה ב-WFLA Nextra TV ובתחנות אחרות הקשורות לתחנות תחת הלשכה. לפני DC, היא שימשה ככתבת משימה כללית ועוגנת מילוי בתחנות שונות בלוס אנג'לס ובסיאטל. אלכסנדרה עבדה גם כעיתונאית כללית עבור FOX 11 News ו-FOX 5 ב-2014.

היא סיקרה סיפורים חשובים וחדשות חדשות ברחבי לוס אנג'לס, כולל הירי שהשבית את LAX ב-2014. לימון אפילו שידרה סיקור מסביב לשעון במשך מספר ימים ושבועות באירוע הקטלני של טיסת 214 של סן פרנסיקו באסיה.

בנוסף, אלכס דיווח גם בספרדית וגם באנגלית עבור תחנות מדיה אחרות בפרזנו, קליפורניה ורינו בכבוד. היא אפילו נתנה דיווח מלא בשידור חי מגבול ארה'ב-מקסיקו באריזונה, המסקר את הנושאים הקשורים לסחר בסמים והגירה עבור רשת Telemundo במהלך שנותיה הראשונות ככתבת ועיתונאית. נכון לשנת 2021, אלכסנדרה עדיין עובדת ככתבת ב-Nexstar Tv ובלשכת וושינגטון די.סי.

אלכס לימון שווי נטו של WFLA

לימון הוא עיתונאי אמריקאי מוכשר, עוגן וכתב בעל שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר נכון לשנת 2021.