אלכס פיני WPLG, ביו, גיל, בעל, לאום, הורים, גובה, שכר, שווי נקי וונדי וויליאמס

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של אלכס פיני
תמונה של אלכס פיני

אלכס פיני ביוגרפיה

אלכס פיני הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי המשמש כיום כעוגן וכתב ב-WPLG Local 10 News במיאמי, פלורידה. לפני שהצטרפה ל-WPLG, היא עבדה כאושיית סוף שבוע וככתבת ב-CBS 42 News בבירמינגהם, אלבמה.

אלכס פיני חינוך

אלכס למד בבית הספר קושמן ובבית הספר לאמנויות ניו וורלד לתיכון. לאחר שסיימה את לימודיה בתיכון, היא הצטרפה לאוניברסיטת סנט ג'ון בניו יורק, שם קיבלה תואר ראשון בהפקת טלוויזיה וקולנוע.

אלכס פיני גיל ויום הולדת

אלכס היא בת 30 נכון לשנת 2021. היא נולדה וגדלה במיאמי, פלורידה, ארצות הברית של אמריקה. עם זאת, מידע לגבי החודש והתאריך שחוגגת את יום הולדתה נמצא כעת בבדיקה. קרא גם: בטי דייויסאלכס פיני לאום | מוצא אתני

פני מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה במיאמי, פלורידה. היא מקבוצה אתנית/מורשת אפרו-אמריקאית.

אלכס פיני גובה

פיני עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

אלכס פיני הורים

אלכס נולדה וגדלה במיאמי, פלורידה על ידי הוריה. היא הייתה להורים אפרו-אמריקאים.

אלכס פיני בעל

שלא כמו אישי ציבור רבים, אלכס פני חסוי בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. היא עדיין לא עדכנה את מערכת היחסים או מצבה המשפחתי בציבור. נעדכן את המידע שלה ברגע שיהיה זמין.

משכורת אלכס פיני

פני עובדת כמגישת חדשות וכתבת ב-WPLG Local 10 News במיאמי, פלורידה מרוויחה משכורת שנתית משוערת שנעה בין 45,000 ל-79,000 דולר.

אלכס פיני שווי נקי

לאלכס כעיתונאי אמריקאי מוכשר, עוגן וכתב יש שווי נקי מוערך שנע בין 200 אלף דולר למיליון דולר.

האם אלכס פיני קשור לוונדי וויליאמס?

אלכס וונדי וויליאמס קשורים זה לזה. אלכס הוא אחיין של וונדי וויליאמס ושניהם אנשי תקשורת. למרות שונדי היא החברה הבולטת ביותר במשפחתה והיא ותיקה בתוכנית אירוח שפיתחה מותג כמארחת מצחיקה וכנה. בעוד הקריירה שלה בטלוויזיה ללא ספק זכתה להצלחה עצומה.

אלכס פיני WPLG Local 10 News

אלכס פיני משמש כיום כמגיש חדשות וככתב ב-WPLG Local 10 News במיאמי, פלורידה. היא הצטרפה לתחנת WPLG במאי 2018. לפני שהצטרפה ל-WPLG, פיני עבדה כאושיית סוף שבוע וכתבת במשך יותר מ-3 שנים ב-CBS 42 News בבירמינגהם, אלבמה.

לאלכס הייתה הזדמנות לכסות מגוון רחב של סיפורים עד כה ב- Local 10. למרות החדשות היומיומיות בשוק הקצב המהיר של דרום פלורידה, היא גם יצאה לסקר נושאים שעל דעתם של כולם מחוץ לטריטוריית הצפייה.

באוקטובר 2018, אלכס סיקר את הוריקן מייקל בפנדל של פלורידה. היא הייתה שם ודיווחה לפני, במהלך ואחרי הסערה. שכונה 10 הייתה התחנה העיקרית של דרום פלורידה ששלחה קבוצה לכסות את סערת הקטגוריה האסונית שהשמימה חלקים עצומים מהפנהנדל של פלורידה. יתר על כן, אלכס פני יצא גם הוא לפיטסבורג כדי לכסות את ההמונים הנוראים שצולמו בבית הכנסת 'עץ החיים' באוקטובר 2018. שכונה 10 הייתה התחנה הבודדת של דרום פלורידה שיצאה לפיטסבורג.

אלכס עבד בחדרי חדשות ברחבי הארץ, מניו יורק ועד אלבמה. לאורך כל המקצוע שלה, הייתה לה הזדמנות לראיין מגוון רחב של אנשים מצטיינים, כולל הנשיא ברק אובמה, הנשיא דונלד טראמפ, הכומר אל שרפטון ואופרה ווינפרי, כדי לתת כמה דוגמאות. פני סיקרה את המבוכה המפורסמת בדרך כלל של מושל אלבמה רוברט בנטלי שגרמה לוותר עליו, בדיוק כמו המירוץ המחמם בסנאט של אלבמה בין רוי מור לסנאטור דאג ג'ונס. גם לאלכס פיני היה העונג לסקר את הנצחת 50 שנה ל'יום ראשון המגוחך' בסלמה, אלבמה, האירוע שהניע את חוק זכויות ההצבעה.