אלכסנדרה פילד CNN, ביוגרפיה, גיל, בעל, חתונה, גובה, עין, משכורת ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום אלכסנדרה שדה
צילום אלכסנדרה שדה

ביוגרפיה של אלכסנדרה שדה

אלכסנדרה פילד היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית העובדת ככתבת בינלאומית של CNN המבוססת במטה הרשת באסיה-פסיפיק בהונג קונג. לפני שהצטרפה ל-CNN, היא שירתה כסניפת CNN WHDH בבוסטון, MA, WRGB באלבני, ניו יורק ו-WWNY בווטרטאון, ניו יורק.

חינוך שדה אלכסנדרה

אלכסנדרה למדה וסיימה את בית הספר לתקשורת ציבורית S.I. Newhouse באוניברסיטת סירקיוז עם תואר שני בעיתונאות שידור ודיגיטלית. היא גם סיימה את לימודיה במכללת המילטון עם תואר ראשון בהיסטוריה וצרפתית.

עידן שדה אלכסנדרה

פילד היא בת 29 נכון לשנת 2020. היא נולדה ב-23 באוקטובר 1991 בניו אורלינס, לוסיאנה, ארצות הברית של אמריקה. קרא גם: ארין מקלוהןגובה שדה אלכסנדרה

אלכסנדרה ניצבת בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ').

  צילום אלכסנדרה שדה
צילום אלכסנדרה שדה

אלכסנדרה הורי שדה

אלכסנדרה היא בתם של 'אמא' ניקי פילד ו'אבא' סטיבן פילד. אמה ניקי היא המייסדת, יועצת הנדל'ן הגלובלית הבכירה של צוות השדה, ברוקר שותף Sotheby's International Realty.

אלכסנדרה אחות שדה | אָח אוֹ אָחוֹת

לקובץ יש אחות גדולה אחת בשם אמנדה פילד ג'ורדן , מתווך מיומן בצוות השטח. אמנדה נשואה לבעלה ד'ר ג'ונתן ג'ורדן , קרדיולוג, ויש להם שתי בנות צעירות, קתרין ואליזבת.

אלכסנדרה שדה חתונה ובעל

שדה התחתנה עם בעלה אנדרו גוסדן ב-11 במאי 2019, דרך חתונה רשמית שהתקיימה בניו יורק, ארצות הברית. פרטים לגבי אם לזוגות יש ילדים אינם ידועים כעת בציבור. אנו נעדכן את המידע שלה ברגע שיאושר ברשות הציבור.

אלכסנדרה עין שדה

לשדה יש ​​עיניים חומות קטנות. עם זאת, המידע שלה לגבי אם יש לה בעיה בעיניים אינו ידוע לציבור. נעדכן אם יהיה מידע כלשהו.

משכורת אלכסנדרה שדה

אלכסנדרה העובדת ככתבת בינלאומית עבור CNN המבוססת במטה הרשת באסיה-פסיפיק בהונג קונג מרוויחה משכורת שנתית מוערכת של 82,568.

אלכסנדרה שדה שווי נקי

לשדה כעיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי העובד ככתב בינלאומי עבור CNN יש שווי נקי מוערך של 2 מיליון דולר.

אלכסנדרה פילד CNN

אלכסנדרה עובדת כיום ככתבת בינלאומית של CNN המבוססת במטה הרשת באסיה-פסיפיק בהונג קונג. היא מכסה באופן נרחב את אזור אסיה-האוקיינוס ​​השקט ומדווחת גם על החדשות המתקדמות בעולם. לפני שהצטרפה ל-CNN, היא שירתה כשלוחה ל-CNN ב-WHDH בבוסטון, MA, WRGB באלבני, ניו יורק ו-WWNY בווטרטאון, ניו יורק.

מאז שהצטרפה ל-CNN אינטרנשיונל, היא שימשה ככתבת בסיאול ובבייג'ינג, שם סיקרה את הניסוי הגרעיני של צפון קוריאה וגם סיקרה את ביקורו של ברק אובמה בווייטנאם ב-2016 בזמן כהונתו כנשיא ארצות הברית. בעבר היא שירתה בלשכת CNN בניו יורק ודיווחה על משפט עונש המוות של מחבל מרתון בוסטון דז'וקר צארנייב, משפט הרצח של כוכב הפטריוט לשעבר אהרון הרננדז. היא סיקרה את ההפגנות לאחר מותם של אריק גארנר ומייקל בראון שנגרמו על ידי המשטרה. היא גם דיווחה על המצוד האדיר אחר שני רוצחים מורשעים שנמלטו מכלא עם אבטחה מקסימלית בצפון מדינת ניו יורק.

היא מעגנת סדרה של סיפורים מעמיקים הכוללים את ההרג המהיר שנטען על ידי המיליציה האיסלאמיסטית ברחבי בנגלדש והמאבק להצלת נשים ממה שנקרא רציחות כבוד באזורים הכפריים של פקיסטן. היתרון של פילד בדיווח על זכויות נשים וחירויות משותפות, הוביל אותה לגבול וייטנאם/סין כדי לפגוש נשים צעירות שמתגנבות ומוצעות לרוכשים סינים, לצפון הודו, שם מתגברים על התקיפות המאכלות עומדים ללא כניעה לאלו שתקפו. אותם, ולמקלט דרום קוריאני לעבדי מין קודמים ממלחמת העולם השנייה שעדיין מבקשים הון עצמי. כמו כן, היא דיווחה על המאבק הלגיטימי המתמשך להתמודדות עוינת מול חקיקת הונג קונג.