לנדון בירד ביו, גיל, (בעלה של ונסה ריי), שחקן, ליאה מישל, מוזיקה, עבודה ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של לנדון בירד
תמונה של לנדון בירד

לנדון בירד ביוגרפיה | ויקיפדיה

לנדון בירד הוא שחקן וסלבריטאי אמריקאי שהתפרסם כבעלה של כוכבת Pretty Little Liars הנודעת, ונסה ריי. השניים הכירו והתחתנו ביוני 2015, שש שנים לאחר הגירושים הראשונים של ונסה. בירד ידוע גם בזכות תפקידיו בסרטים כמו Sacrifice (2005), Gravity (2010), דור אום... (2012) ועוד. עם זאת, הוא ידוע בשמירה על חיים נמוכים הרחק מהציבור.

לנדון בירד חינוך

בירד למד בבית ספר יסודי פרטי מקומי ידוע שבסיסו בסן דייגו, קליפורניה. לאחר מכן המשיך לקולג' ידוע הממוקם בפאתי קליפורניה. מידע נוסף על הרקע החינוכי של בירד יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

עידן בירד לנדון

בן כמה לנדון? בירד הוא בן 41 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-25 במאי 1979 בסן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית. בירד חוגג את יום הולדתו ב-25 במאי מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל תאומים. קרא גם: ונסה רמירזלנדון בירד לאום | מוצא אתני

בירד מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל על ידי משפחה ממעמד הביניים המתגוררת בסן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית. לכן, בירד מחזיק באתניות/מורשת ומוצא לבן-אמריקאי.

גובה זקן לנדון | מידות גוף

כמה גבוה לנדון? זקן עומד בגובה ממוצע של 6 רגל 1 אינץ'. הוא גם גבר אמריקאי צעיר ומזוקן בגיל העמידה, בעל גזרה אתלטית ובנויה היטב. עם זאת, פרטים מדויקים על משקלו ומדידות גופו אחרות עדיין בבדיקה. צבע השיער של בירד חום ויש לו עיניים חומות לוז מדהימות.

לנדון בירד אמא

בירד נולד כבן של המוזיקאי הפופולרי סטן בירד (אבא) והיידי אויסטד בירד (אמא). הוא גם גדל לצד אחיו האחרים ג'ונתן בירד ואחות אחת ג'יליאן בירד. לנדון בילה את רוב חיי ילדותו כשגדל בסן דייגו, קליפורניה. לפני שעבר ללוס אנג'לס כדי להמשיך בקריירה במוזיקה ובמשחק. לאביו של לנדון יש מוצא אירי ואילו אמו היא קווקזית. מידע נוסף על הוריו של לנדון יעודכן ברגע שהוא יהיה זמין.

לנדון בירד בעלה של ונסה ריי

לנדון נשוי? בירד נשוי כיום לאשתו המקסימה והמפורסמת, ונסה ריי. שתי ציפורי האהבה הכריזו לראשונה על אירוסיהם באמצעות אינסטגרם במרץ 2015. מאוחר יותר, הם החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך ב-14 ביוני 2015.

בעבר, בירד היה נשוי לשחקן מפורסם בשם דרק ג'יימס ביינהאם ב-2003 והתגרש ב-2009 מסיבות בלתי ניתנות לגישור. ונסה ריי היא שחקנית ואישת טלוויזיה אמריקאית מפורסמת שזכתה לראשונה לתהילה על גילומה של שרלוט ב-Pretty Litle Liar.

תפקידיה המפורסמים האחרים הם בגילום כריס ב-The Sparky Chronicles, Finding Chance, ועוד. התפקיד הראשון של ונסה על המסך היה לשחק את נמו בהפקה המוזיקלית של אורלנדו דיסני של Finding Nemo and Olive Ostrovsky בסיבוב ההופעות הלאומי של The Annual Putnam County Spelling Bee.

היא גם הצטרפה לקאסט של Hair בשנה האחרונה שלה בתור קריסי. בשנת 2013, ריי קיבלה את תפקיד הפריצה שלה ב-Pretty Little Liars and Blue Bloods. לנדון אג ונסה מתגוררת כיום בלוס אנג'לס, קליפורניה. חתונתם נערכה בחוות קן קונדור במזרח מחוז סן דייגו.,

לנדון בירד ונסה ריי בייבי

לנדון ואשתו, ונסה, ידועים בניהול חיי נישואים בפרופיל נמוך הרחק מתשומת הלב התקשורתית. לפיכך, קשה לקבוע אם יש להם ילדים או לא. בשנת 2021, עלו שמועות כי ונסה בהיריון, אך היא מעולם לא הכחישה או אישרה את הספקולציות הללו. מידע נוסף על גילו של לנדון יעודכן ברגע שהוא יהיה זמין.

לנדון בירד לאה מישל

ליאה מישל היא שחקנית, זמרת וכותבת שירים אמריקאית מפורסמת שהתפרסמה כשחקנית בברודווי וכיכבה ב-Glee. תפקידיה המפורסמים האחרים הם ב-Scream Queens, סילבסטר ו-Same Time, חג המולד הבא. ליאה מישל היא חברתו לשעבר של לנדון בירד. השניים יצאו לפני זמן מה כשהשניים היו כוכבים משותפים של סרט ברודוויי.

לנדון בירד שחקן | עבודה במוזיקה

מי זה לנדון? בירד הוא זמר מנוסה, סולן גיבוי וזמר שעשה את הופעת הבכורה הראשונה שלו על המסך בשנת 2005 על ידי משחק תפקיד קטן בסרט משנת 2005 בשם Sacrifice. בשנת 2010, לנדון שיחק תפקיד קטן בסדרת דרמה קומית משנת 2010 בשם Gravity, הוצגו בתפקיד של אמן קעקועים. תפקידו האחרון על המסך בסרט מפורסם משנת 2012 הידוע בשם דור אום... שמו הפך לפופולרי יותר לאחר שהכריז על נישואיו לכוכבת ה-Pretty Little Liar המפורסמת, ונסה ריי.

שווי נקי של לנדון בירד

בירד הוא שחקן וסלבריטאי אמריקאי מפורסם שיש לו שווי מוערך של כ-100,000 עד מיליון דולר נכון לשנת 2021.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של לנדון בירד

  • דור אום... (2012)
  • סרט הקרבה
  • כוח המשיכה (2010)