לואיז רנסום ABC Bio, Wiki, בעל, תינוק, משכורת, גובה, שווי נקי, חבר ושותף

אוֹסטְרַלִיָה

לואיז רנסום ביוגרפיה | ויקי

לואיז רנסום היא עיתונאית, כתבת ומפיקה אוסטרלית העובדת כיום כמגישת ספורט עבור תאגיד השידור האוסטרלי (ABC) בסידני, אוסטרליה. בעבר היא שימשה כמארחת ב-The Aussie Rugby Show. היא גם עיגנה את התוכנית NRL Tonight עם ג'יימס קופר ומייגן ברנרד. היא גם הייתה הפרזנטורית הראשית של The Golf Show.

לואיז רנסום חינוך

רנסום למדה בסנט מייקל'ס קולג' וקיבלה את התעודה הראשונה שלה בעיתונאות עוד בשנת 2004. מאוחר יותר, היא המשיכה לאוניברסיטת קווינסלנד לטכנולוגיה וסיימה תואר ראשון בתקשורת המונים, יחסי ציבור ופרסום. מידע על התיכון בו למדה יעודכן בהקדם האפשרי.

לואיז רנסום גיל ויום הולדת

בת כמה לואיז? כופר הוא בערך 32 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה בסביבות 1990 בסידני, אוסטרליה. תאריך הלידה והיום הולדת המדויקים שלה נמצאים כעת בבדיקה. עם זאת, נעדכן את הלידה המדויקת ואת יום ההולדת שלה לאחר אישור זמין. קרא גם: סנלה סבוביץ'לואיז רנסום לאום | מוצא אתני

כופר מחזיק באזרחות אוסטרלית מלידה. היא נולדה וגדלה בסידני, אוסטרליה. היא ממוצא/מורשת לבנה. פרטים נוספים על הרקע האתני שלה יעודכנו בהקדם האפשרי.

לואיז רנסום גובה | מידות

לואיז עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 8 אינץ' (1.68 מ') וגם שומרת על משקל גוף של 121 פאונד (55 ק'ג). פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה.

  תמונה של לואיז רנסום
תמונה של לואיז רנסום

לואיז רנסום הורים

רנסום נולדה וגדלה בסידני, אוסטרליה על ידי הוריה כילדה יחידה. מידע לגבי אמה ואביה אינו זמין כעת. הסיבה לכך היא שהיא ידועה בהרחקת המידע האישי שלה מהציבור. עם זאת, אנו נעדכן פרטים נוספים על הוריה של לואיז לאחר אישור זמין.

לואיז רנסום בעל | שותף | הֶחָבֵר

לואיז נשואה? רנסום נמצאת כעת במערכת יחסים ארוכת טווח עם בן זוגה ריצ'רד 'ריץ' בייליס. השניים עדיין לא קשרו את הקשר אבל נעדכן אותך ברגע שהם יעשו זאת סוף סוף. יחד בני הזוג מתגוררים בקהילה סגורה פשוטה הממוקמת בסידני, אוסטרליה.

לואיז רנסום נשואה | חֲתוּנָה

לפי הממצאים שלנו, לואיז עדיין נמצאת במערכת יחסים עם החבר שלה ריצ'רד. השניים יוצאים די הרבה זמן. עם זאת, הם עדיין לא החליפו את נדריהם. לפיכך, נעדכן אותך ברגע שנקבל פרטים נוספים על החתונה של רנסום.

לואיז רנסום בייבי

המידע של לואיז לגבי אם יש להם תינוק עם בעלה ריצ'רד בייליס עדיין אינו זמין. לואיז חסוי בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. עם זאת, נעדכן את פרטי התינוק שלה ברגע שיאושרו להיות זמינים לציבור.

משכורת לואיז רנסום

Ransome עובד כמגיש הספורט הראשי של ערוץ החדשות האוסטרלי (ABC), מרוויח משכורת שנתית מוערכת שנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

לואיז רנסום שווי נקי

לואיז היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית ששוויה הנקי מוערך בסביבות 1 מיליון דולר - 5 מיליון דולר. סכום זה נצבר מהקריירה שלה כעיתונאית ומגישת ספורט.

לואיז רנסום FOX News | ABC ספורט

רנסום היא עיתונאית ומפיקה מוכרת, המחזיקה במספר תעודות בתחום עבודתה. היא אפילו בעלת תואר ראשון בתקשורת המונים מאוניברסיטת קווינסלנד. כעת היא עובדת כמגישת ספורט עבור תאגיד השידור האוסטרלי (ABC). לואיז הצטרפה לתחנה במאי 2020 לאחר שעבדה עבור FOX sports.

שם סיקרה את אולימפיאדת ריו 2016 והשיגה את פריצת הדרך הגדולה שלה בקריירה. לפני FOX, לואיז החלה לעבוד לראשונה עבור ABC בשנת 2008 כמתמחה. היא גם עבדה עבור WIN Television ככתבת חדשות כללית. לואיז אפילו שימשה ככתבת ספורט עצמאית ומפיקה ב-Seven Network ו-ABC TV Sports.