לוקה שבת ביו, גיל, שווי נקי, גובה, משפחה, יום הולדת, היכרויות, סרטים, גדל

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של לוקה שבת
תמונה של לוקה שבת

פורסם במקור באתר famousintel.com

ביוגרפיה של לוקה שבת

לוקה שבת הוא דוגמן, שחקן, סטייליסט ומעצב אופנה מארצות הברית. הוא נמצא היטב בדרכו לבסס את עצמו כשחקן לאחר שזכה לתהילה ראשונית כדוגמן על ידי הופעה בפרסומי אופנה כמו 'ווג', 'קומפלקס' ו-'Refinery29'. הוא ידוע בזכות תפקידיו בטלוויזיה. מציג את Grown-ish (מאז 2018), The Dead Don't Die (2019) ו- Giants Being Lonely (2019). (2019).

לוקה גיל שבת ויום הולדת

בת כמה ליקה? הוא בן 24 נכון לשנת 2022. הוא נולד בשנת 1997 בניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית של אמריקה.לוקה גובה שבת

השבת עומדת בגובה של 5'10 אינץ' (178 ס'מ). קרא גם: קירק פרנקלין

לוקה שבת הורים ומשפחה

הוא נולד בניו יורק, ניו יורק, בארצות הברית של אמריקה בשנת 1997. לוקה מגיע ממשפחה אובססיבית לאופנה. סבתו הייתה מעצבת פנים, ואמו, ג'סיקה רומר, הייתה סטייליסטית אופנה ומזמנת דוגמניות בפריז עבור דיור וגליאנו. כעת היא עובדת כשפית. קלארק סבאט, אביו של לוקה, הוא מעצב אופנה לנשים.

לוקה הכרויות שבת | מערכת יחסים

שבת יצא עם דני סטאני, צעירה אוסטרלית, בשנת 2014. הוא היה בזוגיות עם הדוגמנית הקוסטה ריקה אדריאנה מורה בשנת 2017. הוא נקשר גם לקאיה גרבר, דוגמנית נוספת. בספטמבר 2018, הוא הצטלם עם קורטני קרדשיאן, איש טלוויזיה, אשת חברה, דוגמנית ואשת עסקים המבוגרת ממנו ב-19 שנים. הם נראו אוכלים יחד ארוחת ערב ב-15 בספטמבר ב-The Nice Guy, מסעדה איטלקית בלוס אנג'לס. לאחר מכן הם הלכו לשאטו מרמונט.

לוקה שבת מבוגרים

Grown-ish היא סדרת ספין-אוף של סיטקום העוקבת אחר בתו הבכורה של ג'ונסון זואי (יארה שהידי) מ-Black-ish במהלך שנותיה בקולג'. מאז תחילת התוכנית ב-2018, לוקה שיחק את לוקה הול, סטונר ומנהל עיצוב אופנה ב-Cal U.

קריירה של לוקה שבת

קווין אמאטו, שליהק בזמנו כישרונות צעירים להוד ביי אוויר, זיהה את לוקה שבת בסוהו בשנת 2015. זמן קצר לאחר מכן, הוא פגש את הבעלים של ReQuest Model Management וחתם איתם. הוא שיתף פעולה עם דולצ'ה וגבאנה, הוגו בוס, ווג, טומי הילפיגר ואמריקן איגל, ועבודותיו הופיעו בווג, קומפלקס ו-Refinery29. ערוצי חדשות מכובדים כמו פורבס והניו יורק טיימס כתבו עליו. שבת היה חלק מקמפיין 'העתיד' של אדידס אוריג'ינלס, שאיפשר לו להופיע על שלט חוצות המתנשא מעל טיימס סקוור. בשנת 2015, הוא גם נבחר לצעוד על המסלול בתצוגת 'Yeezy Season 1 Presentation' של קניה ווסט במהלך שבוע האופנה בניו יורק.

קרא עוד: טוד דמרס ירידה במשקל, ביו, גיל, אישה, בת, משכורת, WREG, משפחה ושווי נקי

שבת הצהיר שהוא רוצה להיות ידוע בכישורי העיצוב שלו ולא ביכולות הדוגמנות שלו. הוא המנהל האמנותי של פרויקט 'HotMess', שהחל בשיתוף פעולה צילומי עם הצלם נח דילון.
הוא גם יצר את קו LUKA X MONINI בשיתוף מעצב התכשיטים האיטלקי Gianni Monini. עגילים, תליונים, צמידים, שרשראות וטבעות יכולים לעלות עד $2,400 בקטלוג שלהם. בנוסף, הוא ואביו הקימו את קו הבגדים Sabbat X RLTD לטובת ארגון הצדקה Help Haiti. כשחקן, הוא שיחק את לוקה הול בתוכנית הטלוויזיה 'Grown-ish'. הוא יערוך את הופעת הבכורה שלו בסרט העלילתי בסרט הקרוב 'המתים לא מתים'.

הוא טוען שהוא התגלה כדוגמן במקרה. קווין אמאטו, צלם ומקורב אופנה, גילה את לוקה, שהוחתם אז על ידי Request Model Management. מאז הוא השתתף בקמפיינים עבור הוד ביי אייר, קלווין קליין וטומי הילפיגר, בין היתר. וירג'יל אבלה גם ליהק אותו להשתתף בתכניות העונה הראשונה והשנייה של ייזי, והוא היה פנים בולט בקמפיינים של אדידס. לוקה הוא יליד דיגיטלי שזכה לתהילה באינטרנט בשל יכולתו לתקשר עם הקהל שלו ולהתחבר אליו. לוקה גם שיתף פעולה עם כבדי משקל בתעשיית האופנה כמו בריאן קאפוזי, הארלי וויר וראיין מק'ג'ינלי. הוא ונואה דילון, זמר-יוצר, התחילו פרויקט בשם Hot Mess.

לוקה שבת שווי נקי

לשבת יש שווי נקי מוערך של 4 מיליון דולר.

סרטי לוקה שבת

♦  2018-הווה - Grown-ish
♦  2019 - The Dead Don't Die
♦  2019 – Giants Being Lonely