לורן ג'בארה ביו, גיל, בעל, ויקיפדיה, גובה, דנבר, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

לורן ג'בארה ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

לורן ג'בארה היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית שעובדת כיום כמארחת וכתבת ב-Kroenke Sports & Entertainment, Altitude TV בווטרפורד, מישיגן. היא מארחת ומדווחת עבור Colorado Avalanche ו-Colorado Rapids ב-Altitude TV. היא גם משמשת כמארחת וכתבת ב-ESP Gaming בלאס וגאס, נבאדה.

לורן ג'בארה חינוך

ג'בארה למדה במכינת נוטרדאם שם קיבלה את תעודת בגרות. לאחר שסיימה את לימודיה בתיכון בשנת 2011, היא למדה באוניברסיטת מישיגן, שם סיימה תואר ראשון בתקשורת ולימודי מדיה, בכיר.

לורן ג'בארה גיל ויום הולדת

בת כמה לורן? ג'בארה הוא 30 שנה ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה לורן אן ג'בארה עַל 2 בדצמבר 1992 , בווטרפורד, מישיגן, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-2 בדצמבר של כל שנה. קרא גם: קים פוזילורן ג'בארה לאום | מוצא אתני

לורן מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בווטרפורד, מישיגן, ארצות הברית. היא ממוצא/מורשת לבנה.

לורן ג'בארה גובה | מידות

כמה גבוה ג'בארה? היא עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף של  121.25 פאונד (55 ק'ג). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

  תמונה של לורן ג'בארה
תמונה של לורן ג'בארה

לורן הורים | מִשׁפָּחָה

לורן נולדה וגדלה במישיגן על ידי הוריה. היא נולדה במשפחה שסבבה בספורט. אביה עבד כמאמן. עם זאת, מידע לגבי הוריה כולל אביה ואמה אינו זמין כעת. אנו נעדכן את המידע של הוריה לאחר שיאושר זמין לציבור.

האחים לורן ג'בארה

לורן גדלה עם שני אחיה הצעירים כולל קורי ואלק. מידע נוסף על אחיה אינו זמין כעת. עם זאת, המשפחה נטועה עמוק בספורט.

לורן ג'בארה בעל | נָשׂוּי

בניגוד לסלבריטאים רבים בטלוויזיה, לורן חסויה בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. היא עדיין לא עדכנה את מערכת היחסים או מצבה המשפחתי בציבור. הפרטים שלה יעודכנו ברגע שיאושרו שהם זמינים.

משכורת לורן ג'בארה

לורן עובדת כמארחת וכתבת ב-Kroenke Sports & Entertainment בווטרפורד, מישיגן מרוויחה משכורת שנתית משוערת הנעה בין 50,000 ל-89,000 דולר.

לורן ג'בארה שווי נקי

ג'בארה הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי ששוויו מוערך של מיליון דולר.

לורן ג'בארה ספורט גובה, דנבר | ויקיפדיה

לורן עובדת כיום כמארחת וכתבת ב- Kroenke Sports & Entertainment בווטרפורד, מישיגן. לורן מילאה את תפקידה כמארחת בשטח וכתבת מתקדמת של דטרויט פיסטונס וכתבת הצד של כדורסל הגברים של אוניברסיטת אוקלנד ב-ESPN3 במשך יותר משלוש שנים. היא הייתה בנוסף דמות רדיו עבור Entercom וכתבת עצמאית עבור Fox Sports דטרויט במשך תקופה ארוכה מאוד. לאחרונה היא הצטרפה ל-WSOE (World Showdown of E-Sports) כדי לתקשר עם אירועי Esports שונים ב-Twitch.

היא הייתה יחידה מקבוצת כדורגל מועדון מישיגן והייתה קשורה באופן אינטנסיבי לספורטאים לפעולה. לורן היה בנוסף אדם מתפקד מתחנת הטלוויזיה WOLV-TV המנוהלת על ידי הסטודנטים. במהלך הקיץ היא התמחתה עבור דטרויט ליונס, חבר NBC WDIV, ושותפה ABC WXYZ במשרד המשחקים.

במהלך השנה האחרונה שלה בקולג', לורן החלה לתפקד ככתבת בתוכנית הספורט של State Champs High School ב-Fox Sports דטרויט והמשיכה בעבודתה עבור State Champs כמארחת משותפת וככתבת לאחר סיום הלימודים. לורן תפקדה גם כמארחת בשטח של דטרויט רד ווינגס במשך 3 עונות.