לורנס ג'ונס FOX News, ביו, גיל, אישה, ירידה במשקל, שווי נקי, גובה ומשפחה

ארצות הברית [ארה'ב]

לורנס ג'ונס ביוגרפיה | ויקיפדיה

לורנס ג'ונס הוא פרשן פוליטי אמריקאי שמרני, מנחה רדיו וסופר המשמש כיום ככתב ב-FOX News. הוא זכה להכרה ציבורית לראשונה ב-2015 לאחר שגייס כסף עבור חנות פיצה שנסגרה בשל דעותיה ההומופוביות. ג'ונס שימש גם כחבר מועצת המנהלים של רווחת הילדים של מחוז דאלאס.

לורנס ג'ונס גיל ויום הולדת

בן כמה לורנס? ג'ונס הוא 30 שנה ישן נכון לעכשיו 2022 . הוא נולד לורנס בילי ג'ונס השלישי עַל 10 בדצמבר 1992 , ביוסטון, טקסס, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-10 בדצמבר מדי שנה. מזל הלידה של לורנס הוא מזל קשת. קרא גם: אלישיה אקונה

לורנס ג'ונס חינוך | חטיבת ביניים

לורנס למד בבית הספר התיכון הרלנד וסיים את לימודיו בשנת 2011. לאחר מכן הצטרף לאוניברסיטת צפון טקסס שם קיבל תואר ראשון במדעי המדינה ומשפט פלילי. ג'ונס עבד גם כעוזר סטודנטים במחוז בית הספר העצמאי גרלנד לפני סיום לימודיו בקולג'.לורנס ג'ונס גובה ומשקל

כמה גבוה לורנס ג'ונס? ג'ונס עומד בגובה של 6 רגל 1 אינץ' (1.86 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של בסביבות 78 קילוגרם ( 171.9 אייבס ). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלו עדיין בבדיקה. צבע העיניים של ג'ונס הוא חום כהה ויש לו שיער חום כהה.

לורנס ג'ונס לאום | מוצא אתני

ג'ונס מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בשכונת פרברים הממוקמת ביוסטון, טקסס, על ידי משפחה ממעמד הביניים ממוצא פרו-אמריקאי. לכן, ג'ונס הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא אפרו-אמריקאי מעורב.

  צילום לורנס בי ג'ונס
צילום לורנס בי ג'ונס

משפחת לורנס ג'ונס

לורנס נולד וגדל כבן יחיד של טמריה ג'ונס (אימא ו לורנס ג'ונס השני (אבא) ביוסטון, טקסס. כשגדל, ג'ונס נחשב לראש עיריית הנוער של גרלנד טקסס בשל רוחו השאפתנית. הוא גם נחשב לעובד הצעיר ביותר בבית הספר העצמאי גרלנד.

לורנס ג'ונס אשת חדשות FOX

למי לורנס נשוי? ג'ונס עדיין לא נשוי אך הוא נמצא במערכת יחסים רצינית עם חברתו משכבר הימים שזהותה עדיין לא ידועה אך הזוג נצפה באירועים שונים יחדיו.

ג'ונס אפילו השתתף באירוע חברה עם אמו וחברתו לצידו. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על חברתו ברגע שתאושר לזמינה.

לורנס בי ג'ונס יוצאת עם גייל ג'ונס

מאז 2020, אנשים משערים שגייל ג'ונס היא אשתו והחברה הרשמית של אנליסט FOX News, לורנס ג'ונס. עם זאת, האמת היא שהיא אשתו הנשואה כדין של איש עסקים אמריקאי מוכשר בשם לורנס נייג'ל ג'ונס. השניים חולקים שמות פרטיים ושמות משפחה משותפים אך הם אינם קשורים בשום צורה.

לורנס ג'ונס ירידה במשקל

מידע לגבי תוכנית ההרזיה של לורנס נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, הוא שיתף דרך חשבון הטוויטר שלו את מספר הפעמים שהוא עולה בסביבות 15 פאונד ואז מחליט לאבד את זה על ידי ביקור קבוע בחדר הכושר לאחר שהתחרפן.

שווי נקי של לורנס ג'ונס

ג'ונס הוא פרשן וכתב פוליטי אמריקאי שיש לו שווי מוערך של מיליון דולר. סכום זה הוערך בהתאם למספר הנכסים תחת שמו.

משכורת לורנס ג'ונס FOX News

ג'ונס העובד כפרשן פוליטי וכתב ב-FOX News מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

לורנס בי ג'ונס CPAC

ועידת הפעולה הפוליטית השמרנית (CPAC) היא ועידה פוליטית אמריקאית שנתית פופולרית שבה משתתפים בעיקר פעילים שמרנים שנבחרים לכאורה ברחבי ארצות הברית ומחוצה לה. ביולי 2021, ג'ונס הצהיר בשידור חי בקטע של חדשות FOX שהכוכב השמרני הבא יגיח מה-CPAC 2021.

לורנס בי ג'ונס FOX News

לורנס משמש כיום כפרשן וכותב כתב עבור FOX News בניו יורק. הוא החל לראשונה את הקריירה שלו כפעיל עוד בשנת 2013. ג'ונס נבחר מאוחר יותר כפעיל השנה על ידי Freedomworks והתבקש להיות חבר בארגון שמרני בשם Project Veritas. תהילתו גדלה מאוד ברחבי ארצות הברית לאחר שגייס כסף עבור חנות הומופובית שקיבלה תגובה מהמדיה החברתית ומאזרחים אחרים.

בסופו של דבר, ג'ונס הצטרף ל-FOX News בשנת 2018 כפרשן פוליטי והחל להנחות תוכנית משלו ברשת The Blaze Radio Network. ג'ונס אפילו עבד כפרשן פוליטי ותורם במדיה בלייז לפני FOX. עבודתו בתחנה גרמה לו גם לעבור לניו יורק. בנוסף, ג'ונס היה מעורב במספר מחלוקות מאז שהצטרף ל-FOX News.

הוא לבש אפוד קטן חסין כדורים במהלך קטע FOX News בגבול מקסיקו המאוחדת בלרדו, טקסס. לאחר מכן האשים ג'ונס את ממשל ברק אובמה בעסקת טיעון מקלה שקיבל ג'פרי אפשטיין ב-2008. הוא האשים באופן שווא את הנשיא לשעבר אובמה על התעלמות מהטיעון כשלמעשה הוא לא היה הנשיא באותה תקופה.

לורנס FOX News דונלד טראמפ

ב-22 ביולי 2021, הנשיא לשעבר דונלד טראמפ ישב עם לורנס ג'ונס כדי לדון בנושאים שונים מחוק וסדר ועד לזינוק הפשע בארה'ב ונושאים אחרים ב-FOX & Friends. הראיון זמין באתר FOX News.

לורנס בי ג'ונס הלהבה

בנוסף, ג'ונס הוא מנכ'ל ומייסד שותף של תחנת מדיה משלו בשם The Blaze. תחנות התקשורת נוצרו כמיזוג בינו לבין מייסדיו גלן בק ואיש הרדיו המדבר, מארק לוין. החברה ממוקמת באירווינג טקסס אך יש לה סניפים ברחבי ניו יורק ומדינות אחרות ברחבי ארצות הברית.