לוריין פסקל ביו, גיל, מוצא אתני, הורים, בעל, גובה, רשת מזון ושווי נקי

בריטניה [בריטניה]
  תמונה של לוריין פסקל
תמונה של לוריין פסקל

פורסם במקור באתר famousintel.com

לוריין פסקל ביוגרפיה וויקי

לוריין פסקל היא דוגמנית-על לשעבר, בשלנית טלוויזיה בריטית, מנחה של רשת המזון של ארה'ב, וידועה בעיקר בזכות מכירת כמעט מיליון ספרים בבריטניה בלבד. יש לה תוכניות בטלוויזיה ב-70 מדינות. הייתה לה תוכנית בישול משלה במשך כמה עונות ב-BBC.

לוריין פסקל גיל ויום הולדת

בת כמה לוריין פסקל? פסקל היא בת 49 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-17 בנובמבר 1972 בלונדון, בריטניה. סי חוגגת את יום הולדתה ב-17 בנובמבר מדי שנה.לוריין פסקל לאום ואתניות

פסקל היא בעלת אזרחות בריטית מלידה. היא נולדה בלונדון, בריטניה. היא בת תערובת. קרא גם: אבי האנטסמן

לוריין פסקל הורים | מִשׁפָּחָה

פסקל נולדה בהקני בבית החולים לאמהות להורים מהקריביים. היא הוכנסה לאומנה מיד בליטונסטון. היא אומצה כשהייתה בת 18 חודשים, וזוג לבנים בשם רוג'ר ואודרי וודוורד, שכבר היה להם בן בשם ג'ייסון, גידלו אותה בוויטני, אוקספורדשייר. אמה הייתה אחות, ואביה המאמץ היה אקדמאי ספרדי רב לשוני שלימד באוקספורד.

פסקל נשארה עם אמה לאחר שאמה חלתה ולא הייתה מסוגלת לטפל בה כשהוריה התגרשו כשהייתה בת שלוש. היא אומנה על ידי מספר משפחות בשלב זה, בגיל שבע, בדרגות שונות של 'התאמה'. היא חזרה לאמה לאחר שנה וחזרה להיות ביחד עם אביה, שנישא בשנית ונולדה לו בת. היא קיבלה מלגה מלאה מ-Buttle Trust ולמדה בפנימיית דבון. יש לו אחות למחצה קטנה ואח גדול. היא מודעת לזהות הוריה הביולוגיים וכן לשמותיהם של ארבעת ילדיהם האחרים, אך היא לא רוצה להתחבר אליהם מחדש.

לוריין פסקל בעל | יְלָדִים

מיהו בעלה של לוריין פסקל? פסקל ילדה את בתה, השחקנית אלה בלינסקה, לאחר שהתחתנה בתחילת שנות העשרים לחייה. מאז נפרדו בני הזוג ועברו גירושים. היא קשרה קשר עם איש העסקים דניס אובריאן ב-26 ביוני 2021, בבית העירייה הישן של צ'לסי בלונדון.

לוריין פסקל גובה

כמה גובה לוריין פסקל? פסקל עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 10 אינץ' (1.78 מ').

לוריין פסקל שווי נקי

לפסקל יש שווי נקי מוערך של 30 מיליון דולר.

רשת המזון לוריין פסקל

במקביל לשמשה כמנטור ב-West Bakers באמריקה, לוריין משמשת גם כשופטת באליפות האפייה בחגים ובאליפות האביב של רשת המזון. בעונה הראשונה של Bakers vs. Fakers, היא שימשה כשופטת בשני פרקים לפני שנכנסה לתפקיד המנחה של העונה השנייה.

מאפיית לוריין פסקל

פסקל החלה להנחות את תוכנית הטלוויזיה של ה-BBC Baking Made Easy בינואר 2011 ולאחר מכן הוציאה ספר המבוסס על התוכנית. בהמשך השנה עלתה לאוויר בספטמבר ובאוקטובר בישול ביתי בקלילות, סדרה שנייה עם ספר נלווה. ב-22 בדצמבר 2011 שודר ב-BBC Two ספיישל לחג המולד של הרגע האחרון. ספר שלישי יצא לאור ב-2012, ותוכנית טלוויזיה של BBC Two בשם Fast, Fresh & Easy Food התבססה עליו ושודרה באוגוסט וספטמבר של אותה שנה.

שופטת לוריין פסקל

יחד עם ג'ייסון את'רטון, פסקל הנחה ושפטה את המהדורה הבריטית של My Kitchen Rules ב-Sky Living בחודשים הראשונים של 2014. באפריל אותה שנה הוכרז שפססקיל תנחה סדרת טלוויזיה חדשה לגמרי בת שישה חלקים ב-BBC Two מאוחר יותר בשנה בשם Lorraine Pascale: How to be a Better Cook. היא והאופנוענים השעירים אירחו יחד פרק של BBC Two של האוכל המועדף על האומה במרץ 2015.

במקביל לשמשה כמנטור ב-West Bakers באמריקה, לוריין משמשת גם כשופטת באליפות האפייה בחגים ובאליפות האביב של רשת המזון. בעונה הראשונה של Bakers vs. Fakers, היא שימשה כשופטת בשני פרקים לפני שנכנסה לתפקיד המנחה של העונה השנייה.

קריירה של לוריין פסקל

פסקל התגלתה כדוגמנית פוטנציאלית בגיל 16 על ידי אותו סוכן שגילה את נעמי קמפבל. היא זכתה לשמצה בתור הדוגמנית הבריטית השחורה הראשונה שהופיעה על השער האמריקאית של Elle והיא ממוקמת בניו יורק. היא הוצגה כאחת מ'בנות הבונד' בסרטון 'מילניום' של רובי וויליאמס ובגיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד משנת 1998.

פסקל החליטה לנסות כמה קריירות שונות, כולל טיפול בהיפנוזה ותיקון רכב, כדי להבטיח את עתידה לאחר הדוגמנות. ב-2005 היא נרשמה לתכנית בישול לתעודה בבית הספר לאוכל ויין של לית' וגילתה שבישול הוא 'כמו זוג ג'ינס ישן' עבורה.

קרא עוד: אקטאר איסלאם ביו, גיל, מוצא אתני, משפחה, ילדים, ספרי בישול ומסעדות

היא ביצעה מספר 'שלבים' בכמה מסעדות בלונדון לאחר שקיבלה את התעודה, אבל פסקל הבינה עד מהרה שהשעות של המסעדה לא יעבדו עבורה. לאחר מכן היא ביססה את עצמה כיוצרת עוגות מתמחה והבטיחה עבודה עם סלפרידג'ס. השף מרקו פייר ווייט הכיר לה את סלפרידג'ס, ובין 2008 ל-2010 היא סיפקה לחנות הלונדונית יותר מ-1000 עוגות חג המולד. בקובנט גארדן, פסקל פתחה עסק משלה לקאפקייקס. באוניברסיטת Thames Valley (כיום אוניברסיטת מערב לונדון), שם גם למדה אמנויות קולינריה, היא קיבלה תואר ראשון במרץ 2012. פסקל טענה ב-2015 שהיא משתמשת במדיטציה טרנסנדנטלית כדי להירגע אחרי העבודה.

ספרי בישול לוריין פסקל

  • אפייה קלה
  • 'בישול ביתי קל
  • 'האוכל המהיר, הטרי והקל של לוריין פסקל
  • דרך קלה יותר לאפייה
  • איך להיות טבח טוב יותר
  • אכילה טובה עשויה בקלות
  • לֶאֱפוֹת
  • מדריך הבנות לכדורגל