לי רודריגז ביו, גיל, שותף, הורים, השכלה, גובה, מבוגרים, סרטים

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של לי רודריגז
תמונה של לי רודריגז

לי רודריגז ביוגרפיה וויקי

לי רודריגז הוא בדרן אמריקאי. רודריגז מכונה על עבודתה הרגילה כפביולה טורס בפרודית נטפליקס Never Have I Ever.

חינוך לי רודריגז

לאיזה תיכון למד לי רודריגז? בשלב כשהייתה בכיתה ח', היא החלה להופיע בעבודות בתיאטרון בית הספר בהדרן ג'וניור/אב. בית ספר תיכון, בית ספר שצובר ניסיון מעשי בהבעה אנושית, מסייע לה בטיפוח עניין במשחק. היא הקליטה את עצמה במשרד יכולת ומאוחר יותר קיבלה עבודה בשנת 2018.

לי רודריגז גיל ויום הולדת

רודריגז היא בת 22 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-28 בנובמבר 1999 בפרזנו, קליפורניה, ארצות הברית. היא חוגגת את יום הולדתה ב-28 בנובמבר מדי שנה. קרא גם סימון אלכסנדרה ג'ונסוןמשפחת לי רודריגז

לי נולדה וגדלה בפרזנו, קליפורניה על ידי הוריה. בשלב כשהייתה ילדה, משפחתה עברה להספריה, קליפורניה.

לי רודריגז שותף

רודריגז מזהה כאקסצנטרי, והופיע לראשונה ביום היציאה הלאומי ב-2020.

לי רודריגז שווי נקי

לרודריגז יש שווי נקי מוערך של מיליון דולר.

לי רודריגז גובה

רודריגז עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 9 אינץ'.

לי רודריגז מגודל

רודריגז הופיע בתור נעמיין הפרק: 'במקרה שאתה קורא את זה זה מאוחר מדי' של Grown-ish, סדרת סיטקום אמריקאית ופרויקט צדדי של סדרת ABC Black-ish.

הילדה הבכורה של משפחת ג'ונסון, זואי, מעבירה את המשפחה ליציאה לקולג'. כשהיא הולכת לאוניברסיטת קליפורניה לאמנויות ליברליות (בקיצור Cal U) תוך כדי היכרות עם אנשים מסוימים, היא מגלה שהטיול שלה לבגרות וההמראה שלה מהמשפחה לא הולכים כמו שהיא בטחה בה.

בפברואר 2019, Freeform הקימה מחדש את הסדרה לעונה שלישית, שעלתה לראשונה ב-16 בינואר 2020. בינואר 2020, הסדרה הוקמה מחדש לעונה רביעית, בעוד שהחלק האחרון של העונה השלישית עלה לראשונה ב-21 בינואר 2021. העונה הרביעית עלתה לראשונה ב-8 ביולי 2021. החלק האחרון של העונה הרביעית יצא לראשונה ב-27 בינואר 2022. במרץ 2022, הסדרה הוטענה מחדש לעונה חמישית קרובה ומרקוס סקריבנר ודניאלה פרקינס מוגדלים לסדרות קבועות, הקודמת בעקבות סדרת הגמר של Black-ish. העונה החמישית עלתה לראשונה ב-20 ביולי 2022.

קרא גם; דילן ג'אגר לי ביו, גיל, הורים, סבים וסבתות, גובה, שווי נקי, מוזיקה

לי רודריגז אף פעם לא

רודריגז מתאר את פביולה טורס ב-Never Have I Ever של נטפליקס. פאביולה טורס היא אדם ממשפחת טורס ואחת מחברותיה היקרות ביותר של דווי ב-Serman Oaks High. פביולה היא גברת צעירה חרדתית, אדיבה, קשובה ונלהבת. היא מוכשרת בטכנולוגיה מכנית ונראה שיש לה אנרגיה למדע. פביולה אוהבת ומתמקדת באמת במשפחתה ובשתי החברות היקרות ביותר, אלינור ודווי. יש לה השקפה חסרת מנוחה ומפוחדת על התחושות שהיא מייצרת עבור קבוצתה איב ומתגלה כהומוסקסואל עבור האנשים שלה.

פביולה מתוקה ומגלה אמפתיה לחברותיה וצריכה לסייע להן במצוקות. זה נראה כאשר אלינור גילתה שאמה מלצרית בקאסה מקסיקו ולא בהפלגה דרך פקסטון. פביולה מציעה לקחת את אלינור למסעדה כדי לבדוק אם מה שהוא אמר תקף.

היא יכולה להיות מנומסת בכל מקרה, יש לה כוונות טובות. פביולה סבלנית, אולם מגלה זעם כלפי קשקוש. בנקודה שבה אמה של אלינור חוזרת לחייה של אלינור, היא ואלינור מתחברים ומציעים את הערצתם לתיאטרון. כך או כך, גברת וונג רואה את הילדה הקטנה שלה מול קהל ומודיעה על יכולתה המדהימה לשחק מבט של כמיהה חוצה את פניה.

מאוחר יותר היא נוטשת את אלינור, פשוט נטשה פתק שאומר שהיא רוצה לנסות פעם אחרונה בברודווי. אלינור הופכת בליסטית ומפסיקה את המחזה והכי זקוקה לחברותיה. פביולה דוהרת אל דווי ומספרת לה מה קרה, אך בבת אחת פקסטון שולח הודעות טקסט לדיבור שלה שהוא רוצה אותה בביתו. פביולה אומרת נואשות לעזור לאלינור וממהרת אליה, מצפה לדווי ברצון לעקוב לא הרבה מהיום. עם זאת, דווי מחליטה לעזור לפקסטון לצאת מהכל שווים. למחרת, אלינור אומללה וחסרת תקווה, ופביולה כועסת על דווי שזרקה אותם. הנשים הצעירות בוחרות לקחת הפסקה מלווה מדווי.

דווי מוטרד ומציע לעשות את זה תלוי בהם על ידי משחק איתם בחגיגת יום ההולדת של בן. פביולה ואלינור בוחרות ללכת אבל לא עם דווי. בחגיגת יום ההולדת של בן גרוס דווי משתדלת לעזור לפביולה לא לשתות את הפאנץ' שטרנט הניח בו את הזבל שלו, ובכל זאת זה בדרך זו או אחרת מזדהה עם פביולה שהורסת את החליפה שלה.

פאביולה מזועזעת וצועקת על דווי לפני כולם. שני פרקים מאוחר יותר, הנשים הצעירות מתארחות, ופביולה מאושרת והקלה על כך שהם סידרו את העניינים. היא מראה סימפטיה לדווי ואומרת לה שהיא צריכה לנסוע למאליבו כדי להביע פרידה מאביה. דווי לא מוכנה ובוכה מכיוון שהיא אומללה. בכל מקרה, היא מקיימת אותה בוא מה שירצה, ובת לוויה בלתי מעורערת היא.

לי רודריגז סרטים ותוכניות טלוויזיה

  • 2020-הווה - אף פעם לא
  • 2018 - מחלקה של שקרים
  • 2018 - מגודל