לינדה סטופר WSB, ביו, גיל, חדשות CNN, משפחה, שווי נקי, גובה, בעל, חולה, משכורת וקינמון

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של לינדה סטופר
תמונה של לינדה סטופר

לינדה סטופר ביוגרפיה | ויקיפדיה

לינדה סטופר היא עיתונאית שידור אמריקאית המשמשת כיום כמגישת חדשות הבוקר של חדשות הטלוויזיה WSB באטלנטה, ג'ורג'יה. בעבר, היא שימשה ככתבת המשימה הכללית של KMOL Tv בסן אנטוניו, טקסס בשנת 1992. Stouffer עבדה גם כעוגן מילוי וכתב שטח עבור CNN News (רשת חדשות הכבלים) שבסיסה באטלנטה, ג'ורג'יה.

לינדה סטופר חינוך

סטופר סיימה את לימודי התיכון שלה בסן מרקוס, טקסס. שם השתתפה בתכנית מלגות המונים של אמריקה עוד בשנת 1988. לאחר מכן סיים תואר ראשון בתקשורת מאוניברסיטת המילה בהתגלמותו בסן אנטוניו, טקסס.

עידן לינדה סטופר

בת כמה לינדה? סטופר היא בת 51 נכון לשנת 2021. היא נולדה בקינמון לינדה סטופר, ב-5 באוגוסט 1979, בסן מרקוס, טקסס, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-5 באוגוסט מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא אריה. קרא גם: קריסטי לו סטאוטלינדה סטופר לאום | מוצא אתני

לינדה מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בפרברי סן מרקוס, טקסס, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת לבנה-אמריקאית.

גובה לינדה סטופר

Stouffer עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-68 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, ללינדה יש ​​שיער בלונדיני ארוך ויש לה זוג עיניים כחולות אוקיינוס.

משפחת לינדה סטופר

סטופר נולד וגדל בצד המערבי של סן אנטוניו, טקסס, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהיא אוהבת להרחיק את המידע האישי שלה מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על הוריה של לינדה יעודכנו ברגע שזה יהיה זמין.

לינדה סטופר בעל

לינדה נשואה? סטופר נשואה כיום לבעלה, מארק שטרסמן. השניים קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי בו השתתפו רק חברים קרובים ובני משפחה. בעלה, מארק הוא עיתונאי מועמד לאמי, עובד כיום ככתב לאומי בכיר עבור חדשות CBS המבוסס באטלנטה, בני הזוג מתגוררים עם ילדיהם באטלנטה ג'ורג'יה.

משכורת לינדה סטופר

Stouffer עובד כמגיש חדשות הבוקר וכתב עבור WCBS TV באטלנטה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 28,000 ל-98,000 דולר בשנה.

לינדה סטופר WSB | עוזב את חדשות CNN

סטופר מופיע כעת כמגיש חדשות הבוקר וכתב של WSBTV המבוסס באטלנטה, ג'ורג'יה. היא החלה לראשונה את הקריירה שלה ככתבת משימה כללית עבור KMOL TV שבסיסה בסן אנטוניו, טקסס. מאוחר יותר היא קודמה להוביל מגישת חדשות עד לעזיבתה הרשמית מהתחנה. בשנת 1994, לינדה הצטרפה ל-WSVN News במיאמי פלורידה ככתבת משימה כללית ומגישת סוף שבוע.

במהלך שהותה בפלורידה, היא הצליחה לסקר חדשות וסיפורים חשובים שזכו באמינות ובאמון שלה בקרב הצופים. לינדה עזבה את WSVN News ב-1997 והצטרפה לחדשות CNN שם שינתה את שמה ללינדה סטופר ללא שמה הפרטי קינמון. המשימה הראשונה שלה ב-CNN הייתה לעגן את תוכנית חדשות הבוקר שכותרתה Ahead of the Curve ב-CNN ובתוכנית הפיננסית לשעבר של התחנה הידועה בשם CNNth.

לרוע המזל, Stouffer הייתה בין העובדים שפוטרו על ידי הרשת בדצמבר 2008. בסופו של דבר, היא הגישה בהצלחה את תפקידה הנוכחי ב- WSB TV בשנת 2008 והחלה לעבוד כעוגן בתחנה באותה שנה. בשנת 2012, סטופר נשכר לעבוד כעוגן שותף מוקדם בבוקר עבור WSB TV באטלנטה.

לינדה סטופר שווי נקי

סטופר הוא עיתונאי שידור וכתב WSB בעל הערכה רבה שיש לו שווי מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.