ליסה גודווין-אלן ביו, מוצא אתני, נשוי, גובה, שווי נקי ומסעדה

בריטניה [בריטניה]
 תמונה של ליסה גודווין-אלן
תמונה של ליסה גודווין-אלן

ליסה גודווין-אלן ביוגרפיה וויקי

ליסה גודווין-אלן היא שפית בריטית הידועה בעיקר בזכות עבודתה כשפית בפועל של מסעדת Northcote בעלת כוכבי המישלן. בעונה החמישית של תוכנית הבישול של BBC Great British Menu, היא הייתה אחת מארבעה שפים זוכים.

גיל ויום הולדת ליסה גודווין-אלן

בת כמה ליסה גודווין אלן? ליסה היא בת 41 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-29 באפריל 1981 בלנקסטר, בריטניה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-29 באפריל בכל שנה.

ליסה גודווין-אלן לאום ואתניות

ליסה היא בעלת אזרחות בריטית מלידה. היא נולדה בלנקסטר, בריטניה. היא בת תערובת. קרא גם: אסמה חאןהאם ליסה גודווין-אלן נשואה? – בעל

ליסה היא סטיב גודווין-אלן. לזוג יש בן משותף ששמו טדי ריי. הם נישאו ב-15 בפברואר 2014, וחגגו את יום השנה השש לנישואיהם מוקדם יותר השנה.

ליסה גודווין-אלן גובה

ליסה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 9 אינץ'.

ליסה גודווין-אלן שווי נטו

לליסה יש שווי נקי מוערך של 5 מיליון דולר.

קריירה של ליסה גודווין-אלן

למה ליסה גודווין אלן הפכה לשפית? היא התחילה בתעשיית המזון כשעבדה במסעדת Holbeck Ghyll בווינדרמיר, קומבריה. בזמן שסיימה הסמכה מקצועית לאומית של שלוש שנים בקייטרינג, היא עבדה שם במשרה חלקית. כשסיימה את קורס הקולג' שלה, הוצעה לה משרה מלאה ב-Le Champignon Sauvage בצ'לטנהאם, גלוסטרשייר.

היא החליטה לעזוב את המסעדה לאחר שנה בגלל שהתגעגעה למשפחתה בצפון אנגליה, ובשנת 2001, כשהייתה בת 20, היא התחילה לעבוד כשף דה-party דה-party תחת נייג'ל האוורת' ב-Northcote. מאוחר יותר היא חשפה שכאשר הצטרפה לראשונה, התוכנית שלה הייתה להישאר שנה עד שנתיים לפני שתעזוב.

היא קיבלה קידום שף לאחר שנה. היא קודמה לסו שף זוטר בשנת 2003 ולאחר מכן, לאחר שנה, חזרה לסו שף. בגיל 23 היא מונתה לשפית הראשית של המסעדה וקיבלה שליטה כוללת במטבח.

בשנת 2018, היא הצליחה לשמור על כוכב המישלן ב-Northcote שהוחזק על ידי Haworth מאז 1996, למרות שהוא עבר להיות שגריר השף של המסעדה. בשנת 2006, היא השתתפה בחצי הגמר למלגת Roux, אשר זכתה לפרווין שארמה. פרסי האירוח הצפוני כיבדו אותה בתואר השפית של השנה ב-2008.

קרא עוד: מרקוס ורינג ביו, גיל, הורים, אישה, מאבד כוכב, שווי נקי וספרי בישול

ב-2010 היא השתתפה בתחרות הצפון-מערבית בעונה החמישית של תוכנית תחרות הבישול של ה-BBC Great British Menu. השף הנוסף היחיד שהתחרה בתחרות היה אלן. היא התחרתה מול השפים השכונתיים איידן ביירן וג'וני מאונטיין. היא ניצחה בסבב ועלתה לגמר בזכות המנטור של הקבוצה, מרקוס ורינג.

עם המנה המנצחת שלה, היא נבחרה לאחת מארבעה שפים שיכינו אוכל למשתה שנערך בהזמנתו של הנסיך צ'ארלס. מחזור ארנב וכרישה עם פיקאלי היה המתכון המנצח שלה. גילדת האומנים של השפים כיבדה אותה בתואר שף המסעדה של השנה בשנת 2011. כמנטור שף של המועמדים לחצי הגמר, היא הופיעה ב-MasterChef: המקצוענים, סדרה 8, פרק 18.