ליסה וילקינסון 10 חדשות, ביו, גיל, ויקי, שווי נטו, אח, בת, בעל, גובה, לאום

אוֹסטְרַלִיָה
  תמונה של ליסה וילקינסון
תמונה של ליסה וילקינסון

ליסה וילקינסון ביוגרפיה| ויקיפדיה

ליסה וילקינסון AM היא עיתונאית ומנחת טלוויזיה מאוסטרליה. ווילקינסון הוא המארח הנוכחי של הפרויקט, רשת 10 חדשות-אקטואליה ותוכנית אירוח. היא הנחתה בעבר את תוכנית ארוחת הבוקר של Nine Network's Today עם קארל סטפנוביץ' מ-2007 עד 2017 ואת סופשבוע זריחה ברשת שבע מ-2005 עד 2007.

חינוך ליסה וילקינסון

היא למדה בבית הספר התיכון לאמנויות הבמה קמפבלטאון. פרטים נוספים לגבי הרקע ההשכלתי שלה עדיין אינם זמינים ברשות הרבים. נעדכן את הרקע החינוכי שלה ברגע שייצא לציבור.

עידן ליסה וילקינסון

בת כמה ליסה? היא בת 62 נכון לשנת 2021. וילקינסון נולדה ב-19 בדצמבר 1959 בוולונגונג, אוסטרליהלאום ליסה וילקינסון

ליסה שייכת למוצא אתני/מורשת מעורבת. היא נולדה וגדלה בוולונגונג, אוסטרליה. היא מחזיקה באזרחות אוסטרלית מלידה.

ליסה וילקינסון גובה ומשקל

ווילקינסון עומד בגובה של 5 רגל 6 אינץ' ומשקלו 58 ק'ג. קרא גם: קיילה סוואפ

משפחת ליסה וילקינסון | הורים ואחים

ליסה וילקינסון נולדה בוולונגונג, אוסטרליה להורים ריימונד ווילקינסון ובריל ווילקינסון. היא גדלה בקמפבלטאון, בפרברים המערביים של סידני. ככל הנראה, מידע על אחיה נמצא כעת בבדיקה, שיעודכן בהמשך.

בעל ליסה ווילקינסון| נשוי ובת

ב-26 בספטמבר 1992, ווילקינסון התחתן עם הסופר, העיתונאי ואינטרנשיונל הרוגבי לשעבר פיטר פיצסימון; יש להם שני בנים ובת אחת.

השווי הנקי של ליסה וילקינסון

לליסה יש שווי נקי מוערך של 5 מיליון דולר.

חדשות ליסה וילקינסון 10 |קריירה

היא החלה את דרכה כמתמחה במגזין דולי. היא התקבלה לעבודה כעורכת שלה כשהייתה בת 21. במהלך שהותה שם, היא נודעה בגילוי כישרון נשי צעיר, כולל ניקול קידמן לא ידועה באותה תקופה. קרי פאקר פנתה אליה לאחר ששילשה את תפוצת המגזין כדי להיות עורכת של מגזין סגנון החיים לנשים של Australian Consolidated Press, קליאו. אחד ממעשיה הראשונים היה להיפטר מהשער הגברי הידוע לשמצה של המגזין. היא הדריכה עיתונאים שואפים כמו מיה פרידמן ודבורה תומס במהלך כהונתה כעורכת. ווילקינסון הפכה לעורכת הוותיקה ביותר בתואר, ותפוצת המגזין גדלה בקצב חסר תקדים במהלך כהונתה. וילקינסון המשיך להיות העורך הראשי הבינלאומי של קליאו כשהכותרת הופיעה לראשונה בניו זילנד ובאסיה.

קרא עוד: דנה ג'ייקובסון CBS, ביו, גיל, Wiki, שווי נטו, לאום, מדידות, הורים, בעל

וילקינסון הייתה העורכת הראשית של The Australian Women's Weekly משנת 1999 עד 2007. אריאנה האפינגטון ביקשה מווילקינסון להפוך לעורכת הכללית האוסטרלית של האפינגטון פוסט באוגוסט 2015. היא החזיקה בתפקיד זה עד 2018. היא החלה את קריירת הטלוויזיה שלה בסוף שנות ה-90 כחבר פאנל קבוע ברשת עשר וב'היפה והחיה' של פוקסטל. במהלך אולימפיאדת הקיץ של 2000, היא אירחה יחד עם דאנקן ארמסטרונג את משמרת הבוקר ברשת השבע. ווילקינסון אירח יחד עם כריס ריסון את סופשבוע זריחה ברשת השבע באפריל 2005, ומאוחר יותר עם אנדרו אוקיף. ב-2018 היא הצטרפה ל-The Project, תוכנית אקטואליה לילית של רשת 10.

ווילקינסון אושרה כמנחה שותפה של Today ברשת Nine לאחר שג'סיקה רו עזבה את הרשת ב-10 במאי 2007, והיא החלה להופיע ב-Today ב-28 במאי 2007. המנחה החמישית של סטפנוביק בתוך פחות משנתיים. לראשונה מזה 12 שנים, הצמד הקפיץ את התוכנית לראש רייטינג הטלוויזיה בארוחת הבוקר בשנת 2016. ווילקינסון התפטר מרשת Nine ו-Today ב-16 באוקטובר 2017, החל מיידית, עקב סכסוך חוזה עם הנהלת Nine בנושא פערי השכר המשמעותיים בין המינים שהיו בינה לבין המארח המשנה ותיק קרל סטפנוביק. וילקינסון העביר את הרצאת הזיכרון של אנדרו אול על הטיפול בנשים ב-2013.