אליסון לנגדון 60 דקות, ביוגרפיה, גיל, ויקי, משכורת, גובה, אחות, בית, פציעה, נשוי, בעל, שווי נטו, ספרים

אוֹסטְרַלִיָה
  תמונה של אליסון לנגדון
תמונה של אליסון לנגדון

אליסון לנגדון ביוגרפיה| ויקיפדיה

אליסון לנגדון היא מגישת טלוויזיה, כתבת, עיתונאית, מגישת חדשות וסופרת מאוסטרליה. לנגדון מנחה כיום את היום יחד עם קרל סטפנוביק ובעבר היה מנחה שותף ב- Weekend Today, כמו גם כתב ומגיש בגרסה המקומית של 60 דקות.

חינוך אליסון לנגדון

לנגדון מאמינים שהוא מלומד. עם זאת, פרטים לגבי הרקע החינוכי שלה עדיין אינם זמינים ברשות הציבור. נעדכן את הרקע החינוכי שלה ברגע שייצא לציבור.

עידן אליסון לנגדון

בת כמה היא? אליסון היא בת 43 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-20 במאי 1979 בוולונגונג, ניו סאות' ויילס, אוסטרליה.אליסון לנגדון גובה ומדידות

גובהה טרם נמסר. עם זאת, פרטים על מידות גופה האחרות יעודכנו בהקדם האפשרי. פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה. קרא עוד: קרל סטפנוביק

משפחת אליסון לנגדון | הורים ואחות

היא גדלה על ידי הוריה, בוולונגונג, ניו סאות' ויילס, אוסטרליה, אך היא לא סיפקה מידע על אחיה או משפחתה בכלל. לא ידוע אם היו לה אחים, וזהות אמה עדיין לא ידועה.

הבעל של אליסון לנגדון| נָשׂוּי

לנגדון הודיעה על אירוסיה לעיתונאי מייקל ווילזי, הבן, בנו של מנחה האקטואליה לשעבר, מייק ווילזי, ב-26 באוגוסט 2007. לנגדון נישאה לווילזי הבן ב-2008. בני הזוג קיבלו את פניו של בן בינואר 2017 ובת במרץ. 2019.

משכורת אליסון לנגדון

היא מרוויחה משכורת שנתית הנעה בין $40,000 - $110,500.

השווי הנקי של אליסון לנגדון

לאליסון יש שווי נקי מוערך שנע בין 2 מיליון דולר ל-6 מיליון דולר. רוב הכנסותיה מוסמכות בעיקר לקריירה המצליחה שלה ככתבת חדשות ומגישת.

ספרי אליסון לנגדון| מְחַבֵּר

אלי כתב את הספר 'הילד שמעולם לא היה - סיפור ליין טגן' (יצא ב-2007). ליין הורשע ברצח התינוק בדצמבר 2010.

בית אליסון לנגדון

מאמינים שיש ללנגדון בית ענק. יש לה אחוזה גדולה שבסיסה בוולונגונג, ניו סאות' ויילס, אוסטרליה, שם היא מתגוררת עם משפחתה.

אליסון לנגדון פציעה ובריאות

מידע בנוגע לבריאותה נמצא כעת בבדיקה למרות השערות שונות כי היא נפצעה בעבר. עם זאת, מידע נוסף על תוכנית הבריאות שלה יעודכן ברגע שהיא תאושר שהיא זמינה.

אליסון לנגדון 60 דקות | קריירה

אליסון תיכנס לתפקיד המארחת של TODAY לצד קארל סטפנוביק ב-6 בינואר 2020. בשנת 2019, היא אירחה את Weekend TODAY יחד עם דייוויד קמפבל, תוך שהיא מלהטטת בין חובות ההצגה שלה לחובות הדיווח שלה במשך 60 דקות.
היא החלה לעבוד עבור 60 דקות בשנת 2011. הישגיה כוללים דיווח מסומליה במהלך מלחמת אזרחים אכזרית, יציאה ללב הסוער של אחד מהרי הגעש הפעילים והמסוכנים בעולם, והתמודדות פנים אל פנים עם דובי גריזלי במדבר הקנדי. אליסון הצטרפה לתוכנית הדגל של Nine לאחר שעבדה בחדר החדשות של סידני במשך תשע שנים, שם היא נסעה תכופות בעולם כדי לסקר סיפורים חשובים. היא גם אירחה את השעה 18:00. תשע חדשות.

קרא גם: Amna Nawaz PBS, NBC, ABC, Bio, Age, Wiki, שכר, גובה, בנות, ילדים, בעל, שווי נקי

לנגדון היה העיתונאי האוסטרלי היחיד שהגיע לקמרון כדי לסקר את תאונת המטוס שהרגה שישה מנהלי מכרות אוסטרלים ב-2010, בעודו בדרום אפריקה לקראת גביע העולם בכדורגל. באוסטרליה היא הייתה דמות מפתח בסיקור עטור הפרסים של תשע על הבחירות הפדרליות, והיא הנחתה את סרט הפריים-טיים התיעודי 'אירוסין מלכותי' כאשר הנסיך וויליאם וקייט מידלטון הכריזו על אירוסיהם. לנגדון סיקרה גם את מלחמות הסמים בחוארז, מקסיקו, הפצצת שגרירות אוסטרליה בג'קרטה והחזרה לבאליבו, מזרח טימור, עם משפחות חמשת העיתונאים האוסטרלים שנהרגו במהלך הפלישה האינדונזית ב-1975. לאחרונה הוכרז על בעל ברית כמנחה משותף של 2019 Vision Australia's Carols by Candlelight עם דיוויד קמפבל. היא גם שגרירה של R U Ok?, קרן מירבל ו-Gidget Foundation.