אליסון ויקטוריה ביו, גיל, שווי נטו, ילדים, Hgtv Windy City, חם, ביקיני, נשוי, בעל ולאום

ארצות הברית [ארה'ב]

אליסון ויקטוריה ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

אליסון ויקטוריה היא מעצבת טלוויזיה אמריקאית ומעצבת פנים המוכרת היטב כמארחת ה- Windy City Rehab של HGTV לצד הקבלן הראשי שלה, דונובן אקהרדט. בעבר, היא שימשה כמארחת הראשית של Kitchen Crashers של רשת DIY, שם זכתה להכרה לאומית ברחבי ארצות הברית. אליסון גם מחזיקה ומפעילה משרד מעצבים משלה שעוסק בעיקר בכיוון היצירתי הפנימי של מלון מפורסם בלאס וגאס בשם Silverton Casino Hotel.

חינוך אליסון ויקטוריה

ויקטוריה למדה וסיימה תואר ראשון בעיצוב פנים מאוניברסיטת נבאדה בדנוור. מידע נוסף בנוגע לחינוך של אליסון יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

עידן אליסון ויקטוריה

בת כמה אליסון ויקטוריה? ויקטוריה היא בת 42 נכון לשנת 2022. הוא נולד בשם אליסון ויקטוריה גרמנוס ב-31 באוקטובר 1981 בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-31 באוקטובר מדי שנה. מזל הלידה של אליסון הוא מזל בתולה. קרא גם: ג'ניפר טודריקלאום אליסון ויקטוריה | מוצא אתני

ויקטוריה מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בחלק הצפוני של שיקגו, אילינוי, ארצות הברית. לכן, היא ממוצא/מורשת ומוצא לבן-אמריקאי.

אליסון ויקטוריה הייט

כמה גובה אליסון גרמנוס? ויקטוריה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 1 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-54 קילוגרם. מידות הגוף האחרות שלה הן 32-25-36 אינץ' בהתאמה. צבע השיער של אליסון בלונדיני ועיניה חומות כהות.

  תמונה של אליסון ויקטוריה
תמונה של אליסון ויקטוריה

אליסון ויקטוריה הורים

ויקטוריה נולדה וגדלה בפרברים הצפוניים של שיקגו, אילינוי. היא גדלה כבת לאם חד הורית בשם בקי קרקוסטאס. יש לה גם אח גדול בשם ג'יימי גרמנו ושני אחים צעירים בשם ניקולס ג'יימס ודיאנה גרמנוס. מידע נוסף לגבי חייה המוקדמים והרקע המשפחתי יעודכן ברגע שיאושר זמין.

שווי נטו של אליסון ויקטוריה

אליסון היא מעצבת אישיות ופנים אמריקאית מוכשרת, בעלת שווי מוערך של כ-3 מיליון דולר אמריקאי.

הבעל של אליסון ויקטוריה

האם אליסון ב-HGTV נשואה? גרמנוס ויקטוריה הייתה נשואה בעבר לבעלה לשעבר לוק הארדינג. השניים יצרו אינטראקציה ראשונה דרך אתר היכרויות ידוע בשם Match.com. לוק הוא איש עסקים מצליח שקסמיו ואופיו הרומנטי גרמו לאליסון להרגיש כמו מלכה. לכן, בסופו של דבר השניים התאהבו והם החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך במלון דרייק עוד בשנת 2013. לרוע המזל, אליסון והארדי התגרשו כמה שנים לאחר מכן לאחר שקיבלו ילד אחד ביחד. על פי השמועות, אליסון נמצאת במערכת יחסים עם אהובה החדש מייקל מרקס.

טבעות נישואין של אליסון ויקטוריה

ויקטוריה החליפה נדרים עם בעלה דאז, לוק הארדינג, בטקס חתונה פשוט מפואר שנערך בשנת 2013. עם זאת, היא הסירה את טבעת הנישואין שלה לאחר שגירושיה הסתיימו. פרטים נוספים לגבי טבעת הנישואין שלה יעודכנו ברגע שתאושר שהיא זמינה.

אליסון ויקטוריה קידס

ויקטורה בורכה כרגע בבת אחת שזהותה עדיין לא נחשפה. עם זאת, אליסון איחלה לה יום הולדת שמח באמצעות פוסט אינסטגרם נוגע ללב של בתה בשמלת נסיכה במהלך יום הולדתה.

Hgtv Windy City Rehab אליסון ויקטוריה

ויקטוריה היא המארחת הנוכחית של סדרת ריאליטי עיצוב HGTV בשם Windy City לצד הקבלן הראשי הדונובן אקהארדט. המופע מציג את אליסון ודונובן קונים ומשפצים מתקן וינטג' בשכונות היסטוריקה שיקגו אותם הם מוכרים לאחר השיפוץ במחיר משתלם. אליסון הצטרפה לתוכנית לאחר שעזבה את DIY's Kitchen Crashers שם הייתה המנחה הנשית הראשונה בתוכנית. היא גם המייסדת והנשיאה של חברת מעצבים בעלת כותרת עצמית.

אליסון ויקטוריה הוט וביקיני

בנוסף לתהילה שלה ב-HGTV, אליסון ידועה במראה המדהים שלה על החוף. היא העלתה תמונות שונות של עצמה מתנדנדת בתלבושות שונות של ביקיני ובגדי ים שנלבשים רק בחוף הים. המבקרים טוענים שהיא מושכת ביקיני או בגד ים כמו דוגמנית על יותר מאשר מעצבת פנים. תמונות הביקיני של אליסון זמינות באינטרנט.

מייק הולמס ואליסון ויקטוריה

מייק הולמס הוא בנאי, קבלן ואיש עסקים קנדי ​​מפורסם הידוע בזכות אירוח סדרת הטלוויזיה הראשונה שלו בשם Holmes on Homes בשנת 2009 בתחנות מדיה שונות כמו HGTV. לכן, אליסון ומייק עבדו יחד בעבר. לָכֵן. מעלה השערות שהם יוצאים. עם זאת, מייק ואליסון מעולם לא יצאו לפני כן.