אלישיה מאלון ביו, גיל, ויקי, מצב משפחתי, TCM, קעקועים, זוגיות, ירידה במשקל, תינוק ושווי נקי

אוֹסטְרַלִיָה

אלישיה מאלון ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

אלישיה מאלון היא מנחת טלוויזיה אוסטרלית וסופרת המשמשת כיום ככתבת סרטים עבור שירות סטרימינג לסרטים בשם Turner Classic Movies (TCM). היא ידועה גם בהיותה חברה פעילה ומשתתפת באגודת מבקרי הסרטים המשודרים. מאלון הופיע גם כמומחה לקולנוע ברשתות טלוויזיה אחרות כמו Acces Hollywood, E! Entertainment Tonight, Hollywood Today Live, MSNBC, HLN ו-KTLA לפני שהיא הצטרפה לבסוף ל-TCM

חינוך אלישיה מאלון

מאלון סיימה את לימודיה התיכוניים בעיר הולדתה, אוסטרליה. מאוחר יותר, היא עבדה כמחסנאית בחנות וידאו באוסטרליה, שם פיתחה תשוקה לסרטים. היא עזבה את החנות והחלה להופיע ככתבת קולנוע בערוץ Movie Network (MNC) לאחר שעברה ללוס אנג'לס, קליפורניה.

עידן אלישיה מאלון

בת כמה אלישיה מאלון? מאלון היא בת 41 נכון לשנת 2022. היא נולדה אלישיה מארה מאלון ב-4 בספטמבר 1981 בקנברה, אוסטרליה. יום הולדתה נחגג ב-4 בספטמבר מדי שנה. מזל הלידה של אלישיה הוא מזל בתולה. קרא גם: שרה מוריאלישיה מאלון לאום | מוצא אתני

מאלון מחזיק באזרחות אוסטרלית מלידה. היא נולדה וגדלה בחלק הצפוני של קנברה, אוסטרליה. לכן, היא ממוצא אתני/מורשת ומוצא אוסטרלי.

אלישיה מאלון גובה ומשקל

כמה גובה אלישיה ב-TCM? מאלון עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ' (1.66 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-60 קילוגרם (132 איבס). לאליסיה יש גזרה רזה ומידות גופה האחרות הן 35-25-36 אינץ' בהתאמה. צבע השיער שלה אדום חום וצבע העיניים שלה אפור

  תמונה של אלישיה מאלון
תמונה של אלישיה מאלון

אלישיה מאלון הורים

מאלון נולדה וגדלה באוסטרליה שם גדלה לפני שעברה ללוס אנג'לס, קליפורניה כאישה בוגרת. עם זאת, מידע נוסף לגבי זהות ההורה שלה עדיין אינו זמין לציבור.

למרות זאת, מאלון חשפה בראיון שהיא נהגה לצפות בסרטים עם אביה בכל פעם שסרטים קלאסיים היו זורמים בלילה באוסטרליה. אמה גם נהגה לגרור אותה מהמיטה כדי לצפות בסרט החלון האחורי של אלפרד היצ'קוק. מידע נוסף לגבי הוריה ישותף ברגע שהוא יהיה זמין.

אלישיה מאלון מצב משפחתי ובעל

האם אלישיה ב-TCM נשואה? מאלון עדיין לא פרסמה את מצבה המשפחתי ואת חיי ההיכרויות הפרטיים שלה. לכן, מעלה ספקולציות שאולי היא הומו או דו מינית. עם זאת, מאלון מעולם לא הגיבה לשמועות ההומואים והיא גם לא פרסמה את אהובה או בן זוגה ברשתות החברתיות. עוד על חיי האהבה של אלישיה יעודכנו ברגע שהם יהיו זמינים.

אלישיה מאלון בייבי

האם לאליסיה ילדה? לא, לאליסיה מאלון אין ילד כרגע. נעדכן אותך ברגע שהיא תחליט להביא ילדים משלה.

אלישיה מאלון TCM

מאלון משמש כיום ככתב סרטים ומנחה בשירות סטרימינג מפורסם לאוהבי סרטים בשם The Turner Classic Movies (TCM). היא פיתחה לראשונה תשוקה וטעם לקולנוע בגיל צעיר כשבילתה עם הוריה בצפייה בסרטים קלאסיים כשהייתה בת שבע.

בסופו של דבר, אלישיה קיבלה עבודה בעבודה בחנות סרטים שבסיסה באוסטרליה. עבודתה בחנות העצימה את התשוקה שלה לסרטים. אלישיה נהגה להמליץ ​​על הסרטים הטובים ביותר בחנות ללקוחות ללכת ולצפות לבד או עם משפחתם.

מאלון החלה אז את הקריירה שלה ככתבת קולנוע בטלוויזיה לאחר שסיימה את עבודתה בחנות הווידאו. לאחר מכן עברה ללוס אנג'לס והפכה למפיקה ולעורכת של ערוץ Movie Network. בסופו של דבר, אלישיה הפכה למארחת קבועה ברשתות סרטים שונות לפני שהצטרפה לבסוף ל-TCM. אלישיה אפילו הופיעה כמומחית לקולנוע בקטעים שונים של CNN, MSNBC, KCBS, KTLA והוליווד היום בשידור חי.

אלישיה TMC קעקוע

מאלון ידועה בכך שיש לה רק שני קעקועים על גופה. יש לה לב זעיר שמקועקע על פרק היד התחתון של זרועה הימנית. למאלון יש גם קעקוע רוקד של גבר זעיר שמצויר מעט מעל הקרסול שלה על רגלה השמאלית.

אלישיה מאלון ירידה במשקל

לפי הממצאים שלנו, אלישיה שוקלת כיום בסביבות 132 פאונד. עם זאת, יצוין כי היא יורדת כמות קלה במשקל בהתמדה מהתמונות האחרונות והעדכניות שלה. עם זאת, תוכניות ההרזיה והדיאטה של ​​מאלון עדיין בבדיקה.

אלישיה מאלון שווי נטו

מאלון הוא עיתונאי שידור אוסטרלי מוכשר, כתב חדשות וכתב בעל שווי מוערך של כמיליון דולר אמריקאי.