ליז נאגי ABC7, ביו, גיל, ויקי, בעל, ערוץ 7, גובה, מדידות, מבטא, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

ליז נאגי ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

ליז נאגי היא עיתונאית, עוגן וכתבת אמריקאית המשמשת כיום ככתבת משימה כללית ב-ABC 7 בשיקגו, אילינוי. לפני שהצטרפה ל-ABC7, היא עבדה ככתבת אושיית וכתבת ב-WSVN-TV במיאמי, פלורידה. נאגי גם מילא את תפקידו על שולחן העוגן ב-WSVN.

ליז נגי חינוך

ליז סיימה את לימודיה בתיכון בעיר הולדתה במלווינה, פילדלפיה. לאחר מכן היא סיימה את לימודיה באוניברסיטת אילון באלון, צפון קרוליינה, עם תואר ראשון בעיתונאות משודרת ותקשורת.

עידן ליז נאגי

בת כמה ליזה? נאגי היא כבת 37 עד 38 נכון לשנת 2022. היא נולדה וגדלה במלוורן, פילדלפיה, פנסילבניה, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-5 במרץ של כל שנה. מזל הלידה של נאגי הוא מזל דגים. קרא גם: דיוויד פייברליז נאגי לאום | מוצא אתני

נאגי מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בפרברים הצפוניים של מאלברן, פילדלפיה, פנסילבניה בארצות הברית למשפחה ממעמד הביניים ממוצא קווקזי. לכן, ליז היא בעלת אתניות/מורשת ומוצא לבן-אמריקאי.

ליז נאגי מדידות גובה וגוף

כמה גובה ליז ב-ABC 7? Nagy עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-56 קילוגרם. עם זאת, מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של נאגי חום כהה ויש לו עיניים חומות.

  תמונה של ליז נאגי
תמונה של ליז נאגי

ליז נאגי גבות

מאז שהצטרפה לחדשות ABC 7, Nagy ידועה בשיערה הברונטית הארוך והמדהים ובזוג גבות חומות כהות עשויות יפה שגורמות לה להיראות צעירה ותוססת באוויר. הגבות שלה טבעיות וקוסמטיות.

ליז נאגי אבא | אמא והורים

נאגי נולדה וגדלה בפרברים הצפוניים של מאלברן, פילדלפיה, פנסילבניה על ידי הוריה האוהבים והתומכים. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין.

הסיבה לכך היא שיש לה מוניטין של שמירת הרקע המשפחתי שלה מהציבור. עם זאת, מידע נוסף על אביה ואמה של ליז יעודכן לאחר אישור זמין.

ליז האח הגדול

לנאגי יש אח אחד צעיר איתו היא גדלה. היא אוהבת לפרסם תמונות יחד עם אחיה בחשבונות המדיה החברתית שלה. עם זאת, מידע על ליזה מעולם לא שיתף את השם והמקצוע של אחיה

בעלה של ליז נגי

ליז נשואה? ליז נשואה כיום לבעלה ג'ון הנדרן, כתב בכיר של אל ג'זירה שבסיסו בשיקגו. בני הזוג התחתנו באמצעות טקס חתונה רשמי שנערך ב-12 ביוני 2016. שתי ציפורי האהבה חיות כיום יחד בבית מפואר פשוט הממוקם בשיקגו, אילינוי. נעדכן אותך ברגע שנקבל פרטים על ילדיה של נאגי.

משכורת ליז נאגי

Nagy עובדת ככתבת משימות כלליות ב-ABC7 בשיקגו, אילינוי מרוויחה משכורת שנתית מוערכת של 88,500 דולר.

ליז נאגי ABC7 שיקגו

מה קרה לליז ABC 7 News? נגי עובדת כיום ככתבת מטלות כללית. היא הצטרפה ל-ABC7 במרץ 2016 ככתבת יומיים. בזמן שהייתה ב-ABC 7, היא זכתה לסקר סיפורים כמו הוריקנים, הארווי ופלורנס, כמו גם את הנשורת מירי המשטרה במילווקי ובבאטון רוז'.

סמנכ'לית ומנהלת החדשות, ג'ניפר גרייבס, הגיבה באותו שלב, 'במסגרת הזמן הקצרה שהיא הייתה איתנו, ליז הוכיחה שהיא כתבת מיומנת וכוחנית שמבינה איך להגיע לליבה של הסיפור. היא עובדת חרוצה נחושה בתחום ומבורכת בהרחבה לצוות המדווחים שלנו'.

לפני שהגיעה ל-ABC 7, נאגי הייתה כתבת משימה כוללת ב-WSVN-TV במיאמי, שם הייתה אחת מכתבי הלילה של התחנה. היא סיקרה מגוון רחב של דיווחים שוברים ודיווחה על סיפורים מובילים, כולל טענות לנישואים חד מיניים בפני בית המשפט העליון של ארה'ב. Nagy מילא בנוסף את אזור עבודת העוגן ב-WSVN. לפני שהצטרפה ל-WSVN ב-2011, נגי שלח דוח בוקר של סוף השבוע ב-WEAR-TV, חברת הבת של ABC בפנסקולה, פלורידה. בנוסף, היא דיווחה עבור WEAR, וסיקרה חדשות טובות, עוולות וכתם הנפט של BP 2010.

נגי עבדה בנוסף ב-WVIR-TV בשרלוטסוויל, וירג'יניה כעוגן/כתב בוקר של סוף השבוע. היא התחילה בטלוויזיה ב-WEIU-TV בצ'רלסטון, אילינוי. נאגי סייעה בגיוס כספים במאבק נגד גידול ממאיר בחזה כשהיא השתתפה ב'להגיע לרחבת הריקודים עם סלבריטאים בשיקגו'.

ליז נאגי שווי נקי

Nagy היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית מנוסה ובעלת הישגים עם שווי מוערך של מיליון דולר.

ליז נאגי מאט נאגי

האם ליז נאגי קשורה למאט נאגי? מאט נאגי הוא מאמן פוטבול אמריקאי מפורסם וקוטרבק זירה פוטבול לשעבר שנשכר לאחרונה לעבוד כמאמן ראשי של שיקגו ברס של ליגת הפוטבול הלאומית בין השנים 2018 ל-2021. ליז חשפה לאחרונה בראיון שהיא לא קשורה ל- מאמן NFL לשעבר בכל דרך שהיא. הדבר היחיד המשותף בין השניים הוא שמות המשפחה שלהם.

ליז נאגי מבטא

נולד וגדל בחלק הצפוני של מלברן, פילדלפיה, פנסילבניה. עם זאת, שיערו שיש לה נשמע כאילו יש לה מבטא מובהק בצפון קרוליינה. מידע נוסף על המבטא של Nagy יעודכן ברגע שהוא יאושר כזמין.