אליזבת וורת'ינגטון WNEP, חתונה, גיל, גובה, בעל, מלכים, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של אליזבת וורת'ינגטון
תמונה של אליזבת וורת'ינגטון

אליזבת וורת'ינגטון ביוגרפיה | ויקי

אליזבת וורת'ינגטון היא עיתונאית אמריקאית שעובדת כיום כמגישת חדשות וכתבת ב-WNEP-TV שבסיסה בסקרנטון, פנסילבניה. לפני שהצטרפה ל-WNEP-TV, היא שימשה כעוגנת הבוקר של חדשות WETM 18 באלמירה, ניו יורק.

חינוך אליזבת וורת'ינגטון | מוֹעֲדוֹן נָשִׁים

וורת'ינגטון למדה באקדמיית מאונט סנט ג'וזף ומאוחר יותר הצטרפה לאוניברסיטת בקנל, שם התמחתה באנגלית ובפסיכולוגיה. בזמן שהייתה באקנל, היא הייתה חברה ב-Alpha Delta Pi.

גיל ויום הולדת של אליזבת וורת'ינגטון

בת כמה אליזבת? וורת'ינגטון נמצא בסביבה 30 שנה ישן. היא נולדה וגדלה במחוז מונטגומרי, פילדלפיה, ארצות הברית של אמריקה. פרטים על מתי היא נולדה וחוגגת את יום הולדתה עדיין בבדיקה. קרא גם: אולגה אוספינהאליזבת לאום ואתניות

אליזבת מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה במחוז מונטגומרי, ארצות הברית של אמריקה. היא ממוצא לבן/מורשת/מוצא לבן.

אליזבת וורת'ינגטון גובה ומדידות

כמה גובה אליזבת? וורת'ינגטון עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ' (1.65 מ'). פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה.

אליזבת וורת'ינגטון הורים | מִשׁפָּחָה

אליזבת נולדה וגדלה במחוז מונטגומרי, פילדלפיה על ידי הוריה. עם זאת, פרטים על בני משפחתה כולל אביה. האם והאחים נמצאים כעת בבדיקה.

בעל אליזבת וורת'ינגטון | חֲתוּנָה

האם אליזבת נשואה? וורת'ינגטון חסוי בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. המידע שלה אם היא נשואה או בזוגיות עדיין לא ידוע. יתר על כן, פרטים לגבי אם הייתה לה חתונה נמצאים כעת בבדיקה.

קרא גם: אשתו של פיל קיטינג, פוקס ניוז, מחלה, שווי נקי, גיל, שכר, משפחה ונשואים

משכורת אליזבת וורת'ינגטון

אליזבת עובדת כמגישת חדשות וכתבת ב-WNEP-TV שבסיסה בסקרנטון, פנסילבניה, מרוויחה משכורת שנתית מוערכת של 80,000 דולר.

שווי נקי של אליזבת וורת'ינגטון

אליזבת היא עיתונאית, אושיית וכתבת אמריקאית בעלת שווי נקי מוערך של מיליון דולר.

אליזבת וורת'ינגטון WNEP-TV

אליזבת משמשת כיום כמגישת חדשות וכתבת ב-WNEP-TV שבסיסה בסקרנטון, פנסילבניה. היא הצטרפה לתחנה ביולי 2019. לפני שהצטרפה ל-WNEP-TV, היא שימשה כמגישת חדשות הבוקר ב-WETM-TV באלמירה, ניו יורק. היא שירתה שנה אחת ב-WETM-TV. היא הצטרפה לתחנה ביוני 2018.

לפני שהצטרף ל-WETM-TV, וורת'ינגטון שימש כעורך ראשי ב-The Buckneillian במשך שישה חודשים. היא גם שימשה כמתמחה בחדשות ב-NJTV News בניוארק, ניו ג'רזי. בהיותה שם, ההתמחות אפשרה לה לפתח את הכישורים הדרושים ביותר בתחום העיתונות המשודרת. הייתה לה הזדמנות לתרגל סטנד-אפים, ליצור חבילות משלה, לסייע לכתבים בשטח ולהציע רעיונות לסיפורים.

אליזבת שימשה גם כעורכת חדשות ב-The Bucknellian במשך חמישה חודשים. כשעבדה כעורכת חדשות, היא הייתה אחראית לפיקוח על כל מדור החדשות כולל צוות של 10 כותבים. היא ערכה את המאמרים שלהם מדי שבוע וגם כתבה את המאמרים שלה. היא גם סיקרה חדשות טובות, כולל הבחירות לנשיאות ב-2016. היא גם ראיינה דוברים בולטים בקמפוס כמו ביל ניי, אלי קמפר וג'רי גרינפילד.

בשנת 2016, אליזבת שימשה גם כמתמחה בעריכה במגזין פילדלפיה, שם תפקידו היה לערוך, לבדוק עובדות ולחקור סיפורים. היא גם העלתה רעיונות לסיפורים משלה, ראיינה אנשי מקצוע באזור וכתבה 2 סיפורים משלה שהוצגו במגזין.