אמארה טריניטי לורנס שווי נקי, ביו, ויקי, גובה, הורים, חבר ואחות

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונת Amara Trinity Lawrence
תמונת Amara Trinity Lawrence

Amara Trinity Lawrence ביוגרפיה | ויקי

אמארה טריניטי היא סלבריטי אמריקאי המוכר היטב כבתם של הקומיקאי והשחקן האמריקאי המפורסם מרטין לורנס ואשתו לשעבר שמיקה גיבס , שף אמריקאי, יזם, כוכב טלוויזיה בריאליטי ומוזיקאי לשעבר.

אמארה טריניטי לורנס גיל ויום הולדת

בת כמה אמארה לורנס? אמארה היא 20 שנה בת 2022, היא נולדה ב-20 באוגוסט 2002 בקליפורניה, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-20 באוגוסט של כל שנה.

אמארה טריניטי לורנס לאום ואתניות

טריניטי אמארה מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בקליפורניה, ארצות הברית של אמריקה. היא ממוצא/מורשת/מוצא אפרו-אמריקאי.Amara Trinity Lawrence גובה ומדידות

כמה גבוה אמארה? טריניטי עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ'). מידע על מידות גופה האחרות יעודכן בהקדם האפשרי.

מכללת אמארה טריניטי לורנס

המידע של Amara Trinity לגבי הרקע החינוכי שלה עדיין אינו זמין. נעדכן את הרקע החינוכי שלה לאחר שתאושר ברשות הציבור. קרא גם: גרהם פטריק מרטין

אמארה טריניטי לורנס הורים

אמארה נולדה וגדלה בקליפורניה. היא בתם של (אבא) מרטין לורנס ו(אמא) שמיקה גיבס. אביה מרטין הוא שחקן וקומיקאי אמריקאי מפורסם ואילו אמה שמיקה היא שפית אמריקאית, יזמית, כוכבת ריאליטי ומוזיקאית לשעבר. הוריה התחתנו ב-2010.

אמארה טריניטי לורנס אחים | אָחוֹת

לטריניטי יש שני אחים; איאנה פיית' לורנס (9 בנובמבר 2000), אחותה בדם ואחותה למחצה יסמין פייג' לורנס (נולד ב-15 בינואר 1996). אמה של יסמין היא פטרישיה סאות'הל. פרטים נוספים על אחיה יעודכנו.

אמארה טריניטי לורנס החבר

האם אמארה נשואה? אמארה לורנס עדיין לא עדכנה את מערכת היחסים שלה או אם היא יוצאת או יש לה חבר. היא חסויה בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. הפרטים של החבר שלה יעודכנו ברגע שיאושרו בפומבי על ידי עצמה.

שווי נטו של אמארה טריניטי לורנס

לטריניטי אין עדיין שווי נקי. עם זאת, לאביה מרטין לורנס יש שווי נקי מוערך של 110 מיליון דולר ואילו לאמה שמיקה גיבס יש שווי נקי של 5 מיליון דולר.

אמארה טריניטי לורנס מרטין לורנס

אמארה היא בתו הצעירה של מרטין לורנס. מרטין לורנס התחיל כקומיקאי במקומות כמו וושינגטון די.סי. בנוסף, ניו יורק לפני שזכה לעבודות בתוכניות טלוויזיה שונות ובסרטי קולנוע במהלך שנות ה-90. מאוחר יותר הוא עשה קפיצת מדרגה לאחר שכבש את סדרת הטלוויזיה שלו, מרטין, במהלך שנות ה-90.

מאז עבודת הפריצה ההיא, מרטין לורנס הופיע בכמה סרטים שוברי קופות, בדרך כלל בעלי השפעה קומית. הם משלבים את House Party, Do the Right Thing, Big Momma's House, A Thin Line Between Love and Hate, ו- Welcome Home Roscoe Jenkins. הוא, המקורב לוויל סמית', הוא בנוסף ההתחלה של ממסד הקולנוע של מיליוני דולרים המכונה Bad Boys. היו שלושה סרטים של ילד רע עד לנקודה זו, והם הניבו סכום של כמעט מיליארד דולר.

אמארה טריניטי לורנס

אמה של טריניטי לורנס היא בת זוגו השנייה של מרטין לורנס - שמיקה גיבס. גיבס היא מקומית בלוס אנג'לס והובאה לעולם באחד עשר בנובמבר 1975. לפי הדיווחים יש לה שושלת בריטי וסקוטי. גיבס היא מומחית גורמה מוכשרת ופעם ניהלה את מינהל השינוע שלה לארוחת ערב הידועה בשם המזווה של Micka, עבודה ללא גלוטן ומקורות מזון טבעיים.

בנוסף, היא אישת עסקים ובעלת כ-11 נקודות מכירה של מוסד טיפוח הגב והעור האמריקאי הידוע, Massage Envy. שמיקה גיבס היא גם דמות טלוויזיה והופיעה בתוכנית הסינדיקטית Bethenny בשנת 2013. היא הייתה גם אחת מכוכבות סדרת הטלוויזיה VH1 ללא תסריט, Hollywood Exes. באופן דומה, כפי שהשם ממליץ, הסדרה מתרכזת סביב אנשים שנישאו לאחרונה ל-VIPs בהוליווד.