מארק פיהרמן ביו, עידן, FOX News, שווי נטו, קלטות, בן זוג, היום, ספרים וראיון

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום מארק פיהרמן
צילום מארק פיהרמן

מארק פיהרמן ביוגרפיה | ויקי

מארק פיהרמן הוא איש טלוויזיה אמריקאי ובלש לשעבר של משטרת לוס אנג'לס (LAPD) המשמש כיום כמארח רדיו וטלוויזיה ברשת FOX News. פיהרמן פרש מהקריירה שלו כבלש ב-1995 והצטרף ל-FOX News לאחר שסיים כמעט שני עשורים כבלש LAPD. מארק גם זכה לתשומת לב ציבורית לאחר שזומן להעיד בנוגע לראיות שגילה באחוזה של OJ סימפסון במהלך משפט הרצח של סימפסון.

חינוך מארק פיהרמן

פיהרמן סיים את לימודי התיכון שלו בתיכון פנינסולה, בגיג הרבור, וושינגטון די.סי. משם הוא שירת כחיילים משוחררים בתקופת מלחמת וייטנאם. לאחר שחרורו המכובד מהשירות, מארק סיים את לימודיו באקדמיה לשוטרים בלוס אנג'לס ב-1975,

עידן מארק פיהרמן

בן כמה מארק? פיהרמן הוא בן 69 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-5 בפברואר 1952 באיטון ויל, וושינגטון, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-5 בפברואר מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל דלי. קרא גם: ג'ימי פיילהמארק פיהרמן לאום | מוצא אתני

פיהרמן הוא אזרח אמריקאי מלידה. הוא גדל בשכונה הכל-אמריקאית הממוקמת בוושינגטון הבירה, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

מארק פיהרמן גובה

מארק עומד בגובה ממוצע של 6 רגל 2 אינץ' (1.88 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-85 קילוגרם (187 פאונד). לפיהרמן יש שיער אפור וצבע עיניו כחול. עם זאת, מידע לגבי מידות גופו האחרות אינו זמין כרגע.

משפחת מארק פיהרמן | הורים

פיהרמן נולד וגדל בתור היבבה של ראלף פיהרמן (אבא) ובילי פורהאם (אמא). עם זאת, הוריו הגישו בקשה לגירושין עוד בשנת 1970 כשהייתה רק בת 18. לפיכך, הוא התרחק יותר ויותר מהוריו לאחר שהגיע לדרגת סמל עם USS ניו אורלינס במהלך מלחמת וייטנאם.

אשתו של מארק פיהרמן | בן זוג

האם מארק נשוי? פיהרמן נשוי כיום לקרוליין לודי. בעבר, הוא היה נשוי לגרושתו הראשונה והשנייה, ג'נט סוסבי (1997 עד 1980 וברברה ל. קואופ (1973 עד 1977). מארק ואשתו, קרוליין בורכו בשני ילדים בשם קול והיילי. המשפחה מתגוררת בסנדפוינט, איידהו.

שווי נקי של מארק פיהרמן

פיהרמן הוא אישיות טלוויזיה ידועה ובלש לשעבר של משטרת לוס אנג'לס (LAPD) עם שווי מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.

מארק פיהרמן היום 2020

מה מארק עושה היום? פיהרמן הוא כיום בלש בדימוס של LAPD המשמש כיום כמנחה טלוויזיה ורדיו של FOX News. הוא נודע כתרומה והתייחסות למספר הודעות על גזענות ברדיו FOX ובטלוויזיה. בשנת 2020, מארק שיתף את מחשבותיו על מותו הטרגי של ג'ורג' פלויד בידי שוטרים לבנים-אמריקאים.

מארק פיהרמן בלש פוקס ניוז

מארק מוכר היטב בזכות הופעתו במשפט הרצח של OJ סימפסון ועבודתו כמשטרת לוס אנג'לס לשעבר (LAPD) בין השנים 1975 עד 1995. החל משנת 2020, מארק מופיע באופן קבוע ברדיו FOX ובטלוויזיה כמנחה שותף או פרשן . במהלך כהונתו ב-FOX News, הוא היה מעורב במספר סיפורים שנויים במחלוקת על גזענות.

פיהרמן ידוע גם בסיקור פרשת הרצח של ניקול בראון סימפסון ותיק רון גולדמן. במהלך הופעתו ב-OJ סימפסון, מארק השתמש בכינוי גזעני כלפי אזרחים אפרו-אמריקאים במהלך שנות ה-80. דבר שהוא הכחיש בבירור. בשנת 1996, הוא לא התחנן בפני עדות שקר בגין עדותו השקרית הקשורה לשימוש שלו בכינויים גזעיים. גם לאחר המשפט, מארק עדיין האמין שסימפסון אשם ברציחות והוא מטיל את האשמה על סימפסון על זיכויו של הבלשים הראשיים. מארק שיתף חלק מהדעות שלו לגבי משפט OJ Simpson ב-FOX News וברדיו.

ספרי מארק פיהרמן

  • עסקי הרצח: כיצד התקשורת הופכת פשע לבידור ומערערת את הצדק (2009)
  • מעשה פשוט של רצח (2006)
  • עד שקט: הסיפור שלא סופר על מותו של טרי שיאבו (2005)
  • עד שקט: חקירה משפטית של טרי שיאבו (2005)
  • מוות וצדק (2005)
  • רצח בספוקיין: תופס רוצח סדרתי (2001)
  • רצח בגריניץ' (1998)

כובע גיבור מארק פיהרמן | OJ סימפסון | עֵד

בשנת 1995, מארק נקרא להעיד כאחד הבלשים והשוטרים המובילים שמצאו ראיות בעיזבונו של OJ סימפסון לאחר רצח זוועתי שהוא הואשם בהוצאה להורג. פיהרמן הואשם בשימוש בכינוי גזעני כלפי אפרו-אמריקאים במהלך שנות ה-80. לפיכך, הוא עורר את זכותו לתיקון החמישי. בשנת 1996, מארק לא התחנן בפני עדות שקר בגין עדותו השקרית הקשורה לשימוש שלו בכינויים גזעיים.

התיקון החמישי של מארק פיהרמן

לפי המחקר שלנו, מארק קרא לזכותו להפעיל את זכות התיקון החמישי שלו נגד הפללה עצמית עוד בשנת 1995. הסנגור של OJ, ג'וני, כינה את פוהרם גזען שקרן ורצח עם במהלך הצהרת הסיום שלו במהלך משפטו של סימפסון.