מאט לואיס ביו, Age, Wife, CNN, Gay, The Daily Caller, דואר אלקטרוני, מחבר, שכר, פודקאסט ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של מאט לואיס
תמונה של מאט לואיס

מאט לואיס ביוגרפיה | ויקיפדיה

מאט לואיס הוא עיתונאי שידור, סופר וכותב פוליטי אמריקאי המשמש כיום כבעל טור ב-The Daily Beast. בעבר הוא עבד כפרשן פוליטי עבור חדשות CNN שבסיסה בעיר ניו יורק. לואיס אפילו כתב מספר טורים וכתבים עבור השבוע ותרם לאתר Townhall.com. כסופר, מאט מוכר בזכות רבי המכר שלו בניו יורק; מטומטם מכדי להיכשל: איך ה-GOP בגד במהפכת רייגן כדי לנצח בבחירות (2016) ובאדם אחרון (2014).

חינוך מאט לואיס

לואיס למד בבית הספר התיכון מידלטאון שהוא תיכון ציבורי הממוקם במידלטאון, מרילנד, ארצות הברית. הוא סיים את לימודיו במגמות עיתונאות ב-Shepherd College ב-Shepherdstown במערב וירג'יניה שבסיסה באלכסנדרה, וירג'יניה.

עידן מאט לואיס

בן כמה מאט? לואיס הוא בן 32 נכון לשנת 2021. הוא נולד בשם מאט ק. לואיס ב-27 ביוני 1989, במאיירסוויל, מרילנד, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-27 ביוני מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא סרטן. קרא גם: קיונג לאה

מאט לואיס לאום | מוצא אתני

לואיס הוא אזרח אמריקאי מלידה. הוא נולד וגדל במאיירסוויל, מרילנד, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא לבן.

מאט לואיס גובה

לואיס עומד בגובה של 6 רגל (1.83 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע. עם זאת, הפרטים המדויקים על משקלו של מאט ומדידות גוף אחרות עדיין בבדיקה. יש לו שיער חום וזוג עיניים חומות כהות מהממות.

מאט לואיס הורים

מאט נולד וגדל בפרברים הצפוניים של מיירסוויל, מרילנד, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. לא ידוע גם אם יש לו אחים או לא. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו והרקע המשפחתי של מאט יעודכנו ברגע שהוא יאושר זמין.

חתונה מאט לואיס | אישה | הומו

האם מאט נשוי? לואיס ידוע כמי שהתמקד בקריירה שלו כבעל טור וככותב ב-The Daily Beast. יש לו רקורד שלעולם לא חשף פרטים על חייו הפרטיים לציבור. לפיכך, מעלה השערות שהוא או דו מיני או הומו. עם זאת, השערות אלו נקבעו כשגויות לאחר שתמונה של מאט ואשתו הועלתה על ידי מקור ידוע. לואיס נשוי כיום לאשתו המקסימה, ארין דלולו.

מחבר מאט לואיס | חדשות CNN | החיה היומית

לואיס משמש כיום כבעל טור במגזין הדיילי ביסט. בעבר, הוא עבד כפרשן פוליטי עבור חדשות CNN שבסיסה בעיר ניו יורק במשך קרוב לשנתיים. מאט החל לראשונה את הקריירה שלו ככותב של אתר ובלוג פופולריים Townhall.com, AOL's Politics Daily.com והדיילי מתקשר. הוא גם שימש כמנהל במכון למנהיגות והנחה סדנאות שונות ברחבי ארצות הברית.

מאט היה גם אחד משני הבלוגרים שהוזמנו למסע הבחירות של ג'ון מקיין לביקור בניו המפשייר לפני שהצטרף לחדשות CNN. הוא אפילו עבד כעורך של The Quotable Rogue, The Ideals of Sarah Pallin in Her Own Words שפורסם עוד ב-2011.

כסופר, הוא ידוע ככותב ספרים כמו Too Dumb to Fail: How the GOP Betrayed the Reagan Revolution to Win Elections and How It Can Reclaim Its Conservative Roots אשר פורסם עוד בינואר 20161. לואיס הופיע קצר ב-CNN כפרשן במשך קרוב לשלושה חודשים לפני שהצטרף ל'דיילי ביסט'.

משכורת מאט לואיס

לואיס העובד כעיתונאי שידור וכותב פוליטי ב-The Daily Beast מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 25,000 ל-90,000 דולר.

פודקאסט מאט לואיס

בנוסף לעבודתו ב-The Daily Beast, לואיס הוא המארח הראשי של סדרת הפודקאסט שלו הידועה בשם מאט לואיס וסדרת הפודקאסטים של חדשות. מאט הוא גם מחבר ספרו שזכה בשם The dumb to Fall. לכן, הוא נותן דיונים מעמיקים על ספרו ועל עניינים אקטואליים אחרים המשפיעים על תושבי ארצות הברית.

מאט לואיס שווי נקי

לואיס הוא עיתונאי שידור, פוליטי ובעל טור אמריקאי שיש לו שווי מוערך של כ-500,000 עד מיליון דולר נכון לשנת 2021.