אמבר לוק ביו, גיל, עיניים כחולות, קעקועים, חבר, לפני, אוסטליה, אינסטגרם, דוגמנית וסמים

אוֹסטְרַלִיָה
  Amber Luke תמונה לפני ואחרי
Amber Luke תמונה לפני ואחרי

אמבר לוק ביוגרפיה | ויקיפדיה

אמבר לוק היא סלבריטי ואישיות אינטרנט אוסטרלית מפורסמת שזכתה לתהילה לאחר שתמונות השינוי שלה הפכו לוויראליות ברשתות החברתיות. היא מכונה גם בכינוי שלה נערת הדרקון לאחר שעברה סדרה של שינויים קיצוניים בגוף כמו פיצול הלשון, מתיחה של תנוכי אוזניים, קעקוע של כל גופה ועיניים כחולות במיוחד. נולדה וגדלה באוסטרליה, משערים שלוק עבר שינוי של 25,000 דולר כדי להשיג את המראה הקיצוני הנוכחי שלה.

אמבר לוק עידן

בת כמה אמבר? לוק היא כבת 25 נכון לשנת 2021. היא נולדה בסביבות 1995, בסנטרל קוסט, ניו סאות' ויילס באוסטרליה. עם זאת, פרטים מדויקים לגבי יום הולדתה ותאריך הלידה המדויק עדיין בבדיקה. קרא גם: ברנדה סונג

אמבר לוק חינוך

לוק סיימה את לימודיה התיכוניים והקולג'ים בעיר הולדתה באוסטרליה. מידע נוסף על הרקע החינוכי שלה יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.אמבר לוק לאום | מוצא אתני

אמבר מחזיקה באזרחות אוסטרלית מלידה. היא נולדה וגדלה בשכונה הצפונית של דרום ויילס אוסטרליה על ידי משפחה ממעמד הביניים ממוצא אוסטרלי ובריטי. לפיכך, אמבר היא ממוצא אתני/מורשת ומוצא אוסטרלי.

אמבר לוק גובה

לוק עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-55 עד 60 ק'ג. עם זאת, פרטים על מדידות גופה האחרות עדיין בבדיקה. צבע השיער של אמבר הוא כחול והיא עברה שינוי עיניים קיצוני שלם שהשאיר אותה עם עיניים כחולות ייחודיות.

אמבר לוק כחול עיניים

נערת הדרקון עברה שינויים קיצוניים בעיניה על ידי ביצוע קעקועים כחולים על אישוניה. כך, הופכת את עיניה לכחולות במיוחד. לוק חשפה בראיון שהיא התעוורה במשך שלושה שבועות עד שנרפאה לחלוטין. קעקועי גלגל העין שלה עולים מעל 25,000 דולר.

אמבר לוק הורים

אמבר נולדה וגדלה בשכונה פרברית פשוטה הממוקמת באוסטרליה על ידי הוריה האוהבים והתומכים. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. לא ידוע גם אם יש לה אחים או לא. עם זאת, מידע נוסף על הוריה ואחיה של אמבר יעודכן ברגע שיאושר זמין.

אמבר לוק בעל

האם אמבר נשואה? לוק נראה רווק ולא נשוי החל משנת 2021. היא גם הצליחה להרחיק את חיי ההיכרויות שעברה מהציבור. לפיכך, אין תיעוד על מאהביה לשעבר. עם זאת, מידע נוסף על החבר וחיי האהבה של לוק יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

אמבר לוק טרנספורמציה אינסטגרם | קריירה

על פי הדיווחים, אמבר פיתחה התמכרות חזקה לקעקועים כשהייתה רק בת שש עשרה. לכן, היא שמה לה למטרה לעשות קעקועים כשהייתה קצת יותר מבוגרת. כמה שנים מאוחר יותר בגיל 24, אמבר עברה סדרה של טרנספורמציות קיצוניות של קעקוע גוף שגרמו לה להשיג את המראה הנוכחי שלה לילדת הדרקון.

מכאן ניתן לה את הכינוי, נערת הדרקון. אמבר אכן חשפה בראיון שהיא מעולם לא ראתה את עצמה יפה או יפה בעיני אמה. לפיכך, היא בחרה לעשות את הקעקועים. אמבר גם המשיכה וחשפה בראיונות שהיא לא מתחרטת בכלל והיא לא מודאגת איך היא תיראה בעשר שנים הבאות. נכון לשנת 2021, לדרגון יש יותר ממיליון עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה.

שווי נקי של אמבר לוק

לוק הוא אישיות אינטרנט אוסטרלית שנויה במחלוקת שיש לה שווי נקי מוערך שנע בין $100,000 $1 מיליון דולר נכון לשנת 2021.

אמבר לוק אוסטרליה נערת הדרקון

דרגון גירל הוא הכינוי שענבר קיבל על ידי מעריציה ומבקריה באינטרנט. היא קיבלה את השם הזה בגלל הקעקוע הקיצוני על עיניה ועל כל גופה. אהבתה לקעקועים החלה כשהייתה רק ילדה בת שש עשרה. בגיל 24, אמבר החליטה להגשים את חלומותיה הפרועים ביותר ועשתה את הקעקועים.