אמבר לי (מטאורולוגית) חתונה, CBS, ביו, גיל, גובה, בעל, שווי נקי ומשכורת

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של אמבר לי
תמונה של אמבר לי

אמבר לי ביוגרפיה | מזג אוויר

אמבר לי היא מטאורולוגית אמריקאית, אושיית מזג אוויר וכתבת העובדת כיום כמטאורולוגית ב-CBS2 ו-KCAL9 בלוס אנג'לס, קליפורניה. לפני שהצטרפה ל-CBS2 ול-KCAL9, היא עבדה ככתבת ומטאורולוגית לשלוש שנים ב-KOAT-TV באלבוקרקי, ניו מקסיקו. היא זכתה ב-2019 ב'גולדן מייק' מאגודת חדשות הרדיו והטלוויזיה של דרום קליפורניה עבור 'קטע מזג האוויר הטוב ביותר'.

אמבר לי חינוך

אמבר היא בעלת תואר שני בעיתונאות מאוניברסיטת קוויניפיאק בהאמדן, קונטיקט. היא קיבלה את התואר הראשון שלה בלימודי תקשורת באוניברסיטת קליפורניה סטייט בנורת'רידג', קליפורניה. היא גם השתתפה וסיימה את תוכנית המטאורולוגיה השידורית של אוניברסיטת מיסיסיפי סטייט עם תעודה במטאורולוגיה.

אמבר לי גיל ויום הולדת

בת כמה אמבר? ענבר היא 31 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 9 באפריל, 1991 , בדרום קליפורניה, ארצות הברית של אמריקה. יום הולדתה נחגג תמיד 10 בספטמבר של כל שנה. קרא גם: שרה דונצ'יAmber Lee KCAL אתניות | לאום

לי מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בדרום קליפורניה, ארצות הברית. היא ממוצא אסיאתי-אמריקאי. היא דוברת מנדרינית רהוטה.

אמבר לי גובה | מידות

ענבר עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ' (1.65 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

משפחת ענבר | הורים

אמבר נולדה וגדלה בדרום קליפורניה להורים ממוצא אסיה. עם זאת, מידע לגבי בני משפחתה כולל אביה, אמה ואחיה עדיין אינו זמין.

אמבר לי בעל |חתונה

האם אמבר נשואה? ענבר היא כיום אישה נשואה. עם זאת, היא עדיין לא עדכנה בציבור את המידע על חתונתה ושל בעלה. בניגוד לאישי תקשורת רבים, היא חסויה בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים.

משכורת אמבר לי

אמבר עובדת כיום כמטאורולוגית ב-CBS2 ו-KCAL9 בלוס אנג'לס, קליפורניה מרוויחה משכורת שנתית הנעה של 87,500.

אמבר לי שווי נקי

לי הוא מטאורולוג אמריקאי, אושיית מזג אוויר וכתבת עם שווי מוערך של מיליון דולר.

מה קרה לאמבר לי KCAL9?

לאמבר, לאחר שעבדה ככתבת מזג אוויר וכמטאורולוגית למלא במשך שלוש שנים ב-KOAT-TV באלבוקרקי, ניו מקסיקו, הייתה הזדמנות להצטרף ל-CBS2 ו-KCAL9, בספטמבר 2012, שם היא עובדת כיום כמטאורולוגית.

אמבר לי CBS2 ו-KCAL9

איפה אמבר עכשיו? אמבר משמשת כיום כמטאורולוגית ב-CBS2 וב-KCAL9, בלוס אנג'לס, קליפורניה. היא הצטרפה ל-CBS2 ו-KCAL9 בספטמבר 2012. לפני שהצטרפה ל-CBS2 ול-KCAL9, היא שימשה ככתבת ומטאורולוגית לשלוש שנים ב-KOAT-TV באלבוקרקי, ניו מקסיקו.

לי בזמן שעבדה בניו מקסיקו, היא זכתה לכבוד כ'כתבת השנה' על הדו'ח שלה על אחת הבצורות הקשות ביותר בתולדות המדינה על ידי משרד החווה והחיות של ניו מקסיקו. הדיווח שלה הפנה את תשומת הלב למאות החוואים שקנו ביטוח דרך הממשלה ולאחר מכן נדחו תביעות.

לפני שהצטרף ל-KOAT-TV, לי שימש ככתב מזג אוויר ב-KSBY-TV, בסן לואיס אוביספו. היא החלה את הקריירה המטאורולוגית שלה ב-KCBY-TV בקוס ביי, אורגון. אמבר זכתה ב'גולדן מייק' לשנת 2019 מאגודת חדשות הרדיו והטלוויזיה של דרום קליפורניה עבור 'קטע מזג האוויר הטוב ביותר'.