מג טירל CNBC, ביו, גיל, בעל, חתונה, גובה, תינוק, שווי נקי ומשכורת

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של מג טירל
תמונה של מג טירל

ביוגרפיה של מג טירל

מג טירל היא עיתונאית אמריקאית שעובדת כיום ככתבת בריאות ומדעים בכירה ב-CNBC מאז אפריל 2014. לפני שהצטרפה ל-CNBC, היא שימשה ככתבת ביוטכנולוגיה ב-Bloomberg News וכן תרמה ל-Bloomberg Television ו-Bloomberg Businessweek.

חינוך מג טירל

מג למדה בקולג' ולסלי בשנת 2002 וסיימה תואר ראשון באנגלית ומוזיקה. בשנת 2007, היא קיבלה את התואר השני בעיתונאות מאוניברסיטת נורת'ווסטרן.

מג טירל גיל ויום הולדת

בת כמה מג? על אף זה 38 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 3 בנובמבר 1984 , בניו יורק, ארצות הברית של אמריקה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-3 בנובמבר. קרא גם: הת'ר בראוןמג טיירל גובה

כמה גובה מג? מג עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ'). עם זאת, הפרטים שלה לגבי מדידות גופה האחרות נמצאים כעת בבדיקה ויעודכנו ברגע שיאושרו לעין הציבור.

משפחת מג טירל

מג נולדה וגדלה בניו יורק על ידי הוריה. עם זאת, פרטים לגבי בני משפחתה כולל אביה, אמה ואחיה נמצאים כעת בבדיקה. אנו נעדכן את פרטי משפחתה לאחר אישור פומבי

מג טירל בעל | נישואים

האם מג נשואה? טירל היא אישה נשואה. עם זאת, בניגוד לעיתונאים רבים, המידע של טירל על חייה האישיים הוא חסוי איכשהו ואינו זמין בציבור.

חתונת מג טירל

המידע של טירל על מתי והיכן התקיימה חתונתה זמין כעת ברשות הרבים. עם זאת, לאחר אישור זה יעודכן בהקדם האפשרי.

מג טיירל בייבי

המידע של מג אם יש לה תינוק אינו זמין כרגע ברשות הרבים. עם זאת, לאחר בדיקה זה יעודכן בהקדם האפשרי.

משכורת מג טירל

טירל, המשמשת ככתבת בריאות ומדעים בכירה ב-CNBC שבסיסה בניו יורק, מרוויחה שכר משוער שנעים בין 95,112-204,653 דולר. שנה. עם זאת, גובה השכר המדויק שהיא משתכרת אינו ידוע כיום ברשות הרבים.

שווי נטו של מג טירל

למג כעיתונאית אמריקאית העובדת כיום ככתבת בריאות ומדע בכירה ב-CNBC יש שווי נקי מוערך של 2 מיליון דולר.

מג טירל CNBC | ויקיפדיה

מג משמשת כיום ככתבת הבריאות והמדע הבכירה ב-CNBC, בניו יורק. היא הצטרפה לתחנת CNBC באפריל 2014. לפני שהצטרפה לתחנת CNBC, היא שימשה ככתבת ביוטכנולוגיה ב-Bloomberg News וכן תרמה ל-Bloomberg Television ו-Bloomberg Businessweek.

לקרוא: מוריס סקוט ביו, ויקיפדיה, גיל, יום הולדת, גובה, שווי נטו, האנטסוויל, אחווה אומגה פסי פי ואשתו לשעבר

טירל ב-CNBC, דיווחה על מחלות שונות כולל התפתחות תרופות חדשות לאלצהיימר, סרטן ומחלות נדירות, ועקבה אחר מצבי חירום בבריאות הציבור מאבולה ועד זיקה ועד למגיפת COVID-19. הסיקור שלה גם רשם תיעוד של ניסויים המבקשים להטיל אחריות על חברות תרופות למגפת האופיואידים, כשלי שוק שהובילו למחסור מסכן חיים בתרופות, והמאבק המתמשך על עלות התרופות.

מג טירל עוזבת את CNBC

אין מידע שיוכיח אם מג רוצה או תעזוב את CNBC כרגע. עם זאת, ברגע שהיא תצהיר על המידע שלה לגבי עזיבת CNBC, אנו נעדכן אותך בהקדם האפשרי. כיום היא נושאת בתפקידיה ככתבת בריאות ומדע בכירה ב-CNBC מאז הצטרפה לתחנה באפריל 2014.

מג טירל שרה

https://youtu.be/YA1vKtWc3rg