מליסה בל CNN, ביו, גיל, ויקי, בעל, גובה, צרפת 24, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של מליסה בל
תמונה של מליסה בל

מליסה בל Cnn ביוגרפיה | ויקיפדיה

מליסה בל היא עיתונאית בריטית-אמריקאית המשמשת כיום ככתבת לחדשות CNN המבוססת בלשכת פריז של הרשת באירופה. היא הצטרפה לראשונה לתחנה באוקטובר 2016 לאחר ששימשה כתורמת זמנית במשך שנתיים. בעבר שימשה מליסה כעורכת פוליטית ובינלאומית ב-France 24, שם סיקרה מגוון רחב של דיווחים שהשפיעו על אפריקה ומדינות ערב.

מליסה בל חינוך

בל סיימה את לימודי היסודי והתיכון שלה בעיר הולדתה באוסטרליה. משם, היא סיימה תואר ראשון באמנויות בעיתונאות מאוניברסיטת ג'ורג'טאון. מאוחר יותר, היא קיבלה את התואר השני שלה בעיתונאות מהקמפוס הצפון-מערבי ב-Hindustan Times בהודו בשנת 2006.

גיל ויום הולדת של מליסה בל

בת כמה מליסה? בל היא בת 50 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב 26 בספטמבר 1972 , בלונדון, בריטניה. יום הולדתה נחגג ב-7 בנובמבר מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל עקרב. קרא גם: ג'וף הארטמליסה בל לאום ואתניות

בל מחזיק באזרחות כפולה בריטית מלידה וצרפתית על פי רישום. היא נולדה וגדלה באוסטרליה אך עברה לארצות הברית בבגרותה. היא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

מליסה בל גובה | מידות גוף

מליסה עומדת בגובה של 5 רגל 8 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-68 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות של בל נמצא כעת בבדיקה. למליסה יש שיער בלונדיני ועיניו חומות כהות.

מליסה בל הורים | מִשׁפָּחָה

בל נולד וגדל באוסטרליה על ידי הוריו האוהבים. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהיא אוהבת להרחיק את ענייני המשפחה האישיים מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על הוריה של מליסה יעודכנו לאחר אישור זמין.

מליסה בל Cnn נשואה | בַּעַל

האם מליסה נשואה? בל היא לכאורה רווקה ולא נשואה החל משנת 2021. היא גם נשארה חשאית ופרטית בחיי הדייטים שלה עם הציבור. לפיכך, לא ידוע אם היא נשואה או בזוגיות. לכן, פרטים נוספים על בעלה של מליסה יעודכנו ברגע שיאושר זמין.

מליסה בל CNN בייבי

מידע בנוגע לתינוקה של בל נמצא כעת בבדיקה למרות השערות שהיא בהריון או אם לילד אחד. עם זאת, פרטים נוספים על התינוק של מליסה ישותפו ברגע שהוא יהיה זמין.

מליסה בל Cnn | צרפת 24

מליסה משמשת כיום ככתבת CNN המבוססת בלשכת פריז של הרשת. היא הצטרפה לתחנה בתחילת אוקטובר 2016. מאז, היא תרמה וסיקרה דיווחים שונים של CNN כולל התקפות הטרור צ'רלי הבדו ובאטקאיואן. לפני עבודתה בחדשות CNN, בל שימשה כעורכת הפוליטית הראשית וככתבת לענייני בינלאומיים של France 24.

קרא גם: Brigette Namata KHON, פיליפינית, ביו, גיל, בעל, נשוי, מדידות, שכר ושווי נקי

במהלך התקופה שלה עם France 24, בל סיקרה דיווחים נרחבים על אפריקה, מדינות ערב וכתבות חדשות מרכזיות אחרות בערוצים דוברי הצרפתית והאנגלית של הרשת. היא החלה את הקריירה שלה לראשונה בשנת 1999 כעיתונאית עצמאית שבסיסה באוסטרליה. מאוחר יותר, היא הצטרפה לרשת הטלוויזיה גרנדה במנצ'סטר עוד בשנת 1999. מאוחר יותר, היא התקבלה לעבודה ככתבת פוליטית שסיקרה את שר המערב במשך שבע שנים.

משכורת מליסה בל

בל עובד ככתב אושיית וכתב עבור חדשות CNN שבסיסה בפריז מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 98,000 ל-100,000 דולר.

מליסה בל CNN מבטא

על פי המחקר שלנו, בל שולט בצרפתית ואנגלית. לפיכך, יש לה מבטא בריטי, מבטא צרפתי ומבטא אמריקאי.

מליסה בל שווי נקי

בל הוא עיתונאי וכתב אמריקאי מוכשר שיש לו שווי מוערך של כמיליון דולר.