מליסה בריים ביו, שווי נטו, גובה, ויקי, גיל, פלויד מייוות'ר, בויפרנד, בן והאוס

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונת מליסה בריים
תמונת מליסה בריים

מליסה ברים ביוגרפיה | ויקי

מליסה ברים היא סלבריטי ואשת עסקים אמריקאית הידועה כחברתו ואימא התינוקת של המתאגרף המקצועי האמריקאי לשעבר פלויד מייוות'ר הבן. פלויד הוא המנכ'ל והמייסד של מבצעי מייוות'ר. מצד שני, למליסה יש גם בוטיק קוסמטיקה משלה הידוע בשם Devanna Love Boutique.

מליסה בריים גיל

בת כמה מליסה? בריים היא בת 46 נכון לשנת 2020. היא נולדה ב-30 בספטמבר 1975 בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-30 בספטמבר מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מאזניים. קרא גם; בלייז פירמן

מליסה בריים גובה

שוליים עומדים בגובה של 5 רגל 4 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-60 ק'ג. פרטים על מדידות גופה האחרות עדיין בבדיקה. עם זאת, צבע השיער שלה שחור וצבע העיניים שלה חום כהה.מליסה בריים אתניות

מליסה מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בסנט לואיס, מיזורי למשפחה אפרו-אמריקאית. לפיכך, היא ממוצא אתני/מורשת אפרו-אמריקאית.

מליסה בריים הורים

בריים נולדה וגדלה כבתם של ג'יימס ברים (אבא) וטינה ברים (אמא) המתגוררים בסנט לואיס, מיזורי. יש לה גם אח אחד בשם  Bubba Brim.

מליסה בריים שווי נקי

ברים היא אשת עסקים אמריקאית, איש טלוויזיה והאמא התינוקת של פלויד מייוות'ר, בעלת שווי נקי מוערך של כ-700,000 דולר.

פלויד מייוות'ר מליסה ברים

פלויד ג'וי מייוות'ר ג'וניור הוא מקדם אגרוף מקצועני אמריקאי מפורסם ומתאגרף מקצועני לשעבר שזכה לתהילה על התחרות באליפויות אגרוף במשקל כבד של ארצות הברית בין השנים 1996 עד 2015. הוא גם עשה קאמבק של קרב אחד ב-2017.

מליסה היא החברה לשעבר והאמא התינוקת של פלויד מייוות'ר. השניים הכירו ב-1998 ויחד הם התברכו בבת אחת בשם איאנה מייוות'ר. מערכת היחסים של פלויד ומליסה היא תמיד לסירוגין רוב הזמן אבל השניים מסתדרים יחד למען בתם, איאנה.

מליסה ברים בן

לפני פלויד, מליסה נכנסה להריון והפכה לאם חד הורית לבן אחד עוד כשהייתה בתיכון. שמו של בנה הוא דוויון קרומוול. פלויד קיבל את דוויון כבנו המאומץ מיד לאחר שהחל לצאת עם מליסה ב-1998.

מליסה ברים הכרויות | הֶחָבֵר

נכון לשנת 2021, פרטים על החבר וחיי ההיכרויות של מליסה עדיין נמצאים בבדיקה למרות השערות שהיא בזוגיות. עם זאת, פרטים נוספים על החבר שלה יעודכנו ברגע שהוא יאושר זמין.

בוטיק מליסה רים | קריירה

מליסה מתארת ​​את עצמה כיזמת בטוחה, חזקה ונלהבת שהחלה לעבוד בגיל צעיר. לרוע המזל, היא החליטה לעזוב את בית הספר עקב הריון לא רצוי. משם, מליסה החלה לעבוד בעבודה אחת עד שתיים כדי לקיים את עצמה ואת התינוק שהיה לה. למזלה, הדברים נעשו קלים יותר כשהצטלבה עם המתאגרף המקצועי לשעבר פלויד מייוות'ר ג'וניור.

פלויד טיפל לעתים קרובות בצרכים שלה ושל הילד, אבל מליסה עשתה קצת עבודה כדי לענות על הצרכים שלה. ברים תמיד אהבה מתנות אופנתיות וכל מה שכרוך בו אופנה ועיצוב. ב-1999 היא עבדה כמלצרית במלון ריו בלאס וגאס לפני שילדה את בתו של פלויד. בשנת 2008, מליסה הופיעה במספר הופעות ב-HBO 24/7, סדרה דוקומנטרית על פלויד והקריירה שלו.

הסרט התיעודי המסוים הזה זכה למליסה בתשומת לב רבה בתור התינוקת של פלויד. מקורות טוענים שהיא מחשיבה את היותה ידועה בתור התינוקת של פלויד כמתנה או קללה בשל השליליות שהיא מביאה גם היא. בשנת 2009, מליסה קיבלה רישיונות חוקיים לפתוח בוטיק משלה לטיפוח קוסמטיקה ועיסוי בלוס אנג'לס, קליפורניה. היא הצליחה להשיק בוטיק משלה בשם Devanna Love Boutique בעזרת פלויד שהיא עדיין מנהלת עד תאריך זה. מליסה הרחיבה לאחרונה את החנות והוסיפה סלון קטן.