אמנדה סרני ביו, גיל, ויקי, אתניות, שווי נקי, גובה, משפחה, הורים, נשואים, תינוק , יוטיובר

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונת אמנדה סרני
תמונת אמנדה סרני

פורסם במקור באתר famousintel.com

אמנדה סרני ביוגרפיה וויקי

Amanda Cerny (נולדה Amanda Rachelle Cerny) היא אישיות מדיה חברתית אמריקאית, שחקנית, דוגמנית כושר ואישת טלוויזיה שעלתה לגדולה כיוטיוברית וכוכבת גפן. היא ידועה בעיקר בזכות ערוץ היוטיוב שלה, ובעבר, פרופיל Vine שלה, שיש לו למעלה מ-4 מיליון עוקבים. היא זכתה בתואר חברת החודש למשחק לאוקטובר 2011 על ידי מגזין פלייבוי.

אמנדה סרני עידן

בן כמה סרני? אמנדה היא בת 31 נכון לשנת 2022. היא נולדה אמנדה רייצ'ל סרני ב-26 ביוני 1991, בפיטסבורג, פנסילבניה, ארצות הברית של אמריקה.אמנדה סרני לאום ואתניות

היא אזרחית אמריקאית ואזרחית מלידה. היא נולדה בפיטסבורג, פנסילבניה, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב.

אמנדה סרני גובה ומדידות

גובהה טרם נמסר. עם זאת, היא לא שיתפה נתונים נוספים הנוגעים למידות הגוף האחרות שלה ברשות הציבור. יתר על כן, נעדכן את הסעיף הזה ברגע שהנתונים יסופקו.

אמנדה סרני הורים ומשפחה

היא נולדה בפיטסבורג, פנסילבניה, ב-26 ביוני 1991. היא גדלה בפלורידה לצד אחותה סמנתה. מאוחר יותר, היא עברה ללוס אנג'לס, קליפורניה. עם זאת, ניסיונות לברר את זהותם של אמה ואביה עלו בתוהו שכן מידע עליהם אינו זמין לציבור.

אמנדה סרני בעל | נשוי ותינוק

אמנדה כרגע רווקה. כרגע היא מתרכזת בעבודתה ולא עדכנה את מצבה המשפחתי או את הופעותיה הפומביות. היא לא פרסמה את מערכת היחסים שלו בפומבי. מצבה המשפחתי, בין אם נשואה, מאורסת, גרושה או רווקה, אינו ידוע.

אמנדה סרני קריירה

אמנדה היא מומחית כושר, אישיות תקשורת ומייסדת קרן Play, עם למעלה מ-2.7 מיליון מנויים ביוטיוב ו-24 מיליון עוקבים באינסטגרם. שגרות הסטנד-אפ שלה ידועות, והיא משתפת פעולה לעתים קרובות עם כוכבי מדיה חברתית אחרים כמו קינג באך, לוגאן פול וחואנפה זוריטה. באוקטובר 2011, היא זכתה בתואר ה-Playboy Playmate of the Month עבור חודש אוקטובר. סרני החל לדגמן כתחביב כשהיה בן 15. היא זכתה בתואר חברת החודש למשחק בגיליון אוקטובר 2011 של פלייבוי.

קרא עוד: Mark Kermode BBC, ביו, גיל, Wiki, יום הולדת, משפחה, הורים, אישה, שווי נקי, גובה

סרני החל לפרסם סרטוני Vine ויש לו למעלה מ-4.6 מיליון עוקבים. היא זכתה לתהילה ביוטיוב, אינסטגרם, סנאפצ'ט, פייסבוק וטוויטר. סרני הצטרף לפלטפורמת הזרמת המוזיקה LiveXLive באוגוסט 2017 כראש חטיבת הכישרונות הדיגיטליים שהוקמה לאחרונה. ביוני 2018, היא הופיעה בסרטון הרשמי של הסרט 'I Like It' של קארדי בי לצד ג'יי באלווין ובאד באני. סרני עבד על הקליפ הפונג'בי 'Where Baby Where' עם Gippy Grewal בינואר 2020.

השווי הנקי של סרני

לאמנדה יש ​​שווי נקי מוערך של 8 מיליון דולר.