Mo Rocca CBS, ביו, גיל, Wiki, שווי נקי, גובה, משפחה, אמא, נשואה, חוק וסדר

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של מו רוקה
תמונה של מו רוקה

פורסם במקור באתר famousintel.com

Mo Rocca ביוגרפיה וויקי

מו רוקה הוא קומיקאי, עיתונאי ושחקן אמריקאי שעובד ככתב CBS Sunday Morning, כמנחה ויוצר של רביולי של סבתא שלי בערוץ הבישול, וכמנחה של CBS The Henry Ford's Innovation Nation.

Mo Rocca Education

מו למד בבית הספר למכינה ג'ורג'טאון, בית ספר ישועי לבנים. הוא סיים תואר ראשון באומנויות בספרות מאוניברסיטת הרווארד ב-1991.עידן מו רוקה

בן כמה מו? רוקה הוא בן 53 נכון לשנת 2022. הוא נולד בשם מוריס אלברטו רוקה ב-28 בינואר 1969 בוושינגטון די.סי., ארצות הברית.

גובה מו רוקה

הוא עומד בגובה של 6'0 אינץ' (183 ס'מ). קרא עוד: דייב מאיירס

משפחת מו רוקה | הורים ואמא

מוריס אלברטו רוקה נולד ב-28 בינואר 1969 בוושינגטון, לאב איטלקי-אמריקאי ולאם קולומביאנית. לארי ופרנק, שני אחיו, גידלו אותו.

Mo Rocca Wife | נָשׂוּי

היו ספקולציות לגבי המיניות שלו, ולבסוף הוא יצא כהומו בפודקאסט ביולי 2011. מאז הוא קיבל את זהותו המינית וזכה לשבחים מהקהילה הגאה על השתתפותו במיסה של האפיפיור פרנציסקוס ב-2015. מו נחשף גם ב- אותו פודקאסט שהוא נאבק בבעיות זהות במשך רוב חייו ושרק כשהיה בשנות ה-40 לחייו הוא הרגיש בנוח להיות הומו. בראיון אחר ב-2017, הוא הזכיר שיש לו חבר אבל לא חשף את זהותו.

השווי הנקי של מו רוקה

למו יש שווי נקי מוערך של 3 מיליון דולר.

קריירה של מו רוקה

רוקה החל את הקריירה הבימתית שלו בסיבוב ההופעות של גריז בדרום מזרח אסיה ב-1993) ובדרום האוקיינוס ​​השקט של Paper Mill Playhouse ב-1994. ככותב ומפיק של סדרת הטלוויזיה לילדים זוכת פרסי האמי והפיבודי, הוא עשה את הופעת הבכורה שלו בטלוויזיה. הוא גם תרם ל-The Wubbulous World of Dr. Seuss של ערוץ הטלוויזיה ניקלודיאון ולפפר אן של רשת הטלוויזיה ABC. ככותב לפרסי הטוני ה-64 השנתיים, הוא זכה בפרס אמי בשנת 2011. רוקה היה כתב קבוע ב-The Daily Show מ-1998 עד 2003, שם התחיל בטלוויזיה. עבודתו כללה סיקור מסע פרסום של Indecision 2000 ותכונה קבועה בשם 'זה די מעניין'. בשנת 2004, הוא שימש ככתב בכנסים של לארי קינג לייב בוועידות הלאומיות של הדמוקרטים והרפובליקנים. הוא היה כתב קבוע של The Tonight Show ברשת הטלוויזיה NBC מ-2004 עד 2008 וסיקר את הבחירות ל-NBC ב-2008.

מו רוקה הוא כתב קבוע של CBS Sunday Morning עם ג'יין פאולי. עבודתו כוללת סיפורי שער, מאפיינים ופרופילים עם דגש על היסטוריה נשיאותית. הוא חבר בפאנל קבוע בתוכנית החידון חכה חכה... אל תספר לי! ברשת הרדיו NPR. בשנת 2012, רוקה הפכה לתורמת קבועה ל-CBS החדש אז This Morning. מו רוקה יצר, ומאז הופעת הבכורה שלה ב-2012 מנחה, את התוכנית הרביולי של סבתא שלי בערוץ הבישול, עבורה הוא נוסע ברחבי ארצות הברית, ולומד לבשל מסבתות וסבים במטבחיהם. בעבר הוא אירח את אוכל(וגרפיה) בערוץ הבישול והיה שופט קבוע ב-Iron Chef America ברשת האוכל.

מו רוקה היה פרשן VH1 ב-I Love the 1970s and I Love the 1980s. הוא הנחה את הערוץ Things I Hate About You של Bravo ואת Whoa! יום ראשון, שעלה לראשונה בערוץ הטלוויזיה Animal Planet בשנת 2005. הוא הופיע גם בפרקים 'רשות' (חוק וסדר: יחידת נפגעים מיוחדים) ו'חוזה' (חוק וסדר: כוונה פלילית) של זכיינית הטלוויזיה Law & Order בשנת 2008. הוא גם מנחה את The Henry Ford's Innovation Nation, תוכנית שבועית שמשודרת כחלק מצוות החלומות של CBS בשבתות מאז 2014. רוקה שימשה כלקטור במיסה של האפיפיור פרנציסקוס במדיסון סקוור גארדן בניו יורק ב-25 בספטמבר, 2015. בברודווי, רוקה שיחק את התפקיד של סגן המנהל דאגלס פאנץ' ב-25th Annual Putnam County Spelling Bee. הוא הופיע בסרט Bewitched משנת 2005 ובשנת 2007, בקומדיית המדע הבדיוני המשפחתית העצמאית I'll Believe You עם עמית בוגר הדיילי שואו אד הלמס. בשנת 2012, רוקה היה המספר של הסרט הדוקומנטרי Electoral Disfunction, סרט המנתח באופן סאטירי את מערכת ההצבעה האמריקאית וששודר ב-PBS ב-2012 וב-2016.

קרא גם: דניאל עזרא ביו, גיל, ויקי, שווי נטו, גובה, מוצא אתני, אישה, הורים, אחים, תוכניות טלוויזיה, סרטים, הכל אמריקאי

רוקה הופיעה בפרק מפורסמים של Jeopardy! ב-13 במאי 2015, וסיים במקום השני אחרי כתב CNN ג'ון ברמן, והרוויח סך של 41,600 דולר. רוקה החל להנחות את גמר נשיונל ג'יאוגרפיק בי בשנת 2016. סולדד אובראיין הגיע לפניו, ואלכס טרבק הגיע לפני אובראיין. בעונה השנייה של הקרב הטוב, רוקה גילם מנחה תוכנית בוקר שמרנית בטלוויזיה. רוקה יצר ומנחה את התוכנית 'רביולי של סבתא שלי' של ערוץ הבישול, עבורה הוא מסתובב ברחבי הארץ, לומד לבשל במטבחים של סבתות וסבים. הוא היה שופט קבוע ב-Iron Chef America של Food Network ובעבר אירח את Food(ography) בערוץ הבישול. מו רוקה הופיע כפרשן בתוכניות I Love the 70s and I Love the 80s של VH1. הוא הנחה את הערוץ Things I Hate About You של Bravo ואת Whoa! יום ראשון, שעלה לראשונה בערוץ הטלוויזיה Animal Planet בשנת 2005. הוא גם הופיע ככוכב אורח בסדרת הטלוויזיה Law & Order בפרקים 'Authority' ו-'Contract', שניהם שודרו בשנת 2008. הוא גם מנחה את The Henry פורד'ס Innovation Nation, תוכנית שבועית שמשודרת כחלק מצוות החלומות של CBS בשבתות מאז 2014. ב-25 בספטמבר 2015, רוקה שימשה כלקטור במיסה של האפיפיור פרנציסקוס במדיסון סקוור גארדן בניו יורק.

מו רוקה שיחק את סגן המנהל דאגלס פאנץ' ב-25th Annual Putnam County Spelling Bee בברודווי. רוקה כיכבה בסרט Bewitched משנת 2005 יחד עם בוגר הדיילי שואו, אד הלמס, כמו גם בקומדיה המשפחתית המדע הבדיוני העצמאית מ-2007 I'll Believe You. בשנת 2012, רוקה סיפר על חוסר תפקוד בחירות, בחינה סאטירית של מערכת ההצבעה האמריקאית ששודרה ב-PBS ב-2012 וב-2016. הוא שיתף קריאת כתבים שנתן בתור לקטור במיסה של האפיפיור פרנציסקוס ב-2015 במדיסון סקוור גארדן ברשתות החברתיות. מו תרומתו ל-AOL Newsbloggers הייתה Rocca 180°: Only Half as Tedious as the Regular News. מו רוקה הופיע בפרק מפורסמים של Jeopardy! ב-13 במאי 2015, וסיים במקום השני אחרי כתב CNN ג'ון ברמן, והרוויח סך של 41,600 דולר. רוקה החל להנחות את גמר נשיונל ג'יאוגרפיק בי בשנת 2016. סולדד אובראיין הגיע לפניו, ואלכס טרבק בא אחריו. סולדד אובראיין הגיע לפניו, ואלכס טרבק בא לפני אובראיין. בעונה השנייה של הקרב הטוב, רוקה גילם מנחה תוכנית בוקר שמרנית בטלוויזיה.