מרסדס קולווין פוקס ניוז, ביוגרפיה, גיל, בעל, אחות, ויקיפדיה, משפחה, גובה, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של מרצדס קולווין
תמונה של מרצדס קולווין

מרצדס קולווין ביוגרפיה | ויקי

מרסדס קולווין היא עורכת דין ואישת תקשורת אמריקאית המוכרת היטב כשותפה המייסדת של משרד גורדון וריס בניו יורק. היא משמשת גם כתורמת וכעורכת דין בערוץ FOX News (FNC) לאחר שהצטרפה לרשת פוקס בשנת 2005. לפני עיסוק פרטי, שימש קולווין כשופט משפט מנהלי בחטיבה לזכויות אדם במדינת ניו יורק.

מרסדס קולווין חינוך

קולווין למד וסיים את לימודיו באוניברסיטת ניו יורק עם תואר ראשון באמנויות באנגלית. היא גם בעלת דוקטור למשפטים (J.D.) מבית הספר למשפטים בברוקלין.

מרצדס קולווין עידן | יום הולדת

בת כמה מרצדס? מרצדס היא בת 49 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-26 באוקטובר 1972 בניו יורק, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-26 באוקטובר של כל שנה. קרא גם: מייק מורסמרצדס קולווין לאום | מוצא אתני

קולווין מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בניו יורק, ארצות הברית. היא ממוצא/מורשת יהודית-אמריקאית.

מרצדס קולווין גובה | מידות

כמה גובה מרצדס? היא עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.7 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

משפחת מרסדס קולווין | הורים

קולווין נולד וגדל בניו יורק במשפחה יהודית-לטינית. היא גדלה לצד ששת אחיה. עם זאת, מידע לגבי הוריה כולל אביה ואמה עדיין אינו זמין.

מרצדס קולווין אחות

לקולווין הייתה אחות בשם פורה, אותה איבדה באלימות במשפחה. היא אישרה מידע זה באמצעות חשבון הטוויטר שלה ב-11 בנובמבר 2017. מידע נוסף על מותה של אחותה אינו זמין עדיין. עם זאת, נעדכן ברגע שיאושר זמין לעין הציבור. היא גם איבדה את אחיה הצעיר בשם ארתור.

מרסדס קולווין בעל | חֲתוּנָה

מרצדס נשואה? קולווין נשואה כיום לבעלה הנס. המידע של הזוגות לגבי נישואים וחתונה עדיין אינו זמין. היא חסויה בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים.

משכורת מרצדס קולווין

מרצדס עובדת כעורכת דין ותורמת בערוץ FOX News מרוויחה משכורת שנתית מוערכת שנעה בין 50,000 ל-250,000 דולר.

שווי נקי של מרצדס קולווין

מרסדס קולווין היא עורכת דין אמריקאית, איש תקשורת ושותפה מייסדת של משרד העיר ניו יורק של גורדון אנד ריס, בעלת שווי מוערך של 3 מיליון דולר.

מרצדס קולווין FOX News | ויקיפדיה | גורדון וריס

מרצדס היא עורכת דין מוכרת היטב והשותפה המייסדת של משרד גורדון וריס בניו יורק. כיום היא משמשת כעורכת דין ותורמת בערוץ FOX News. באמצעות מקצועה היא עוסקת במגוון רחב של ליטיגציה, לרבות דיני עבודה, ליטיגציה מסחרית, תובענות ייצוגיות, אחריות מוצרים, אחריות מקצועית, תובענות ייצוגיות שכר ושעות, הפרת זכויות אזרח ומשפט פלילי.

קולווין שמרה על אלפי תיקים בכל רחבי הארץ לתוצאה אידיאלית וגברה על הרבה מהמוקדמות והשיקולים השונים שלה. היא מתמודדת באופן שגרתי בדיונים עסקיים ושומרת על תאגידים ומנהיגים של חברות Fortune 500 המואשמות בהתנהגות רעה, כולל מקרים של התנהגות מינית בלתי הולמת.

לפני הפרקטיקה הפרטית, קולווין מילא את תפקידו כשופט משפט מנהלי במחלקת זכויות האדם של מדינת ניו יורק. במהלך תשע שנות הממשל הללו, בעודה שותפה במשרד עורכי דין טריטוריאלי משמעותי בניו יורק, היא ניהלה 3,000 תיקים שהובאו במסגרת חוקי ההפרדה בין הממשלה למדינה.

מרצדס קיבלה כמה הבחנות קריטיות. פורבס ביזנס אמריקן איירליינס כינה את קולווין לאחת משש הנשים המשכנעות ביותר באמריקה. הסקירה כוללת מכובדים, למשל, מזכירת המדינה הקודמת של ארה'ב, מדלן אולברייט. בית הספר למשפטים נוטרדאם הציג לקולווין את פרס Graciela Olivarez הנודע על הישג יוצא דופן כעורך דין היספני ראשי עם הנורמות המוסריות והמוסריות הגדולות ביותר. שופטת בג'ץ סוניה סוטומאיור זכתה לכבוד דומה. המגזין Multi-Cultural Law גם הציג את קולווין בראיון מנהיגות בשם, Reaching Back to Diversify the Legal Professional. מגזין HR שם את קולווין כאחד מעורכי הדין החזקים ביותר בתחום התעסוקה העולה במדינה.