מרסל יאנג ביו, ויקי, ד'ר דרה סון, גיל, אחים, מת, מוות, גובה ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

מרסל יאנג ביוגרפיה | ויקיפדיה

מרסל יאנג הוא ילד ידוען אמריקאי פופולרי ואישי ציבור שהתפרסם כבנו של הראפר והמפיק האמריקני ההיפ הופ האמריקני המפורסם משנות ה-90, אנדרה רמל יאנג, הידוע כד'ר דרה. לאביו שבעה ילדים ממערכות היחסים שלו בעבר וממערכות היחסים הנוכחיות. מרסל הוא בנו של האקסית הראשונה של ד'ר דרה וחברה ארוכת השנים, מישל'לה דניס טוסאן.

מרסל יאנג חינוך

יאנג סיים את השכלתו המוקדמת בלוס אנג'לס, קליפורניה. עם זאת, לא הרבה ידוע על השכלתו בקולג'. מידע נוסף לגבי הרקע ההשכלתי שלו יעודכן ברגע שיאושר זמין.

מרסל יאנג אייג'

בן כמה הבן של ד'ר דרה? יאנג הוא בן 32 נכון לשנת 2022, הוא נולד ב-6 בפברואר 1991 בעיר ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-6 בפברואר מדי שנה. מזל הלידה של יאנג הוא מזל דלי. קרא גם: פארון קאזינס

מרסל לאום צעיר | מוצא אתני

איזה לאום הוא הבן של ד'ר דרה? יאנג מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל כבנו של כוכב היפ הופ מפורסם, ד'ר דרה ממוצא אפרו-אמריקאי מעורב. לכן, מרסל הוא ממוצא/מורשת/מוצא אפרו-אמריקאי.

מרסל יאנג גובה ומשקל

כמה גבוה הבן של ד'ר דרה? מרסל עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 9 אינץ'. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-78 עד 80 ק'ג. למרסל יש גוף אתלטי בנוי היטב, אך פרטים מדויקים לגבי מידות הגוף האחרות שלו עדיין בבדיקה. עם זאת, צבע השיער של מרסל שחור ויש לו עיניים חומות כהות.

  מרסל יאנג עם אמו צילום
מרסל יאנג עם אמו צילום

מרסל יאנג ד'ר דרה סון

יאנג נולד כבנו של הראפר האגדי המפורסם וכוכב ההיפ הופ האמריקאי ד'ר דרה (אבא) ואשת חברה אמריקאית פופולרית בשם מישל'לה דניס טוסן (אמא).

יש לו גם שבעה אחים נוספים מענייניו ומערכות היחסים של אביו לאחר שנפרד מאמו עוד כשהיה בשנות העשרה שלו. אביו של מרסל, אנדרה רומל יאנג נולד בקומפטון, קליפורניה, אך הוא זכה לתהילה כד'ר דרה בתחילת שנות ה-90.

Dr.Dre הוא גם מפיק תקליט מוכר היטב, ראפר, שחקן ומהנדס סאונד שעבד עם כוכבי על כמו סנופ דוג, מרי ג'יי בלידג' ואחרים. הוא גם היה הבעלים של חברות מוזיקה כמו Death Row Records והוא המייסד/מנכ'ל של Beats Electronics ו-Aftermath Entertainment.

מרסל אחים צעירים

ליאנג יש בסביבות שבעה אחים למחצה ממערכות היחסים הקודמות והנוכחיות של ד'ר דרה של אביו. אחיו הבכור הוא ראפר בשם קרטיס צעיר. הוא נולד עשר שנים לפני מרסל כבן של חברתו הראשונה של ד'ר דרה בשם קסנדרה ג'וי גרין. יש לו גם אחות למחצה מבוגרת בשם לה טניה דניאל יאנג, אח למחצה, אנדרה יאנג ג'וניור.

אנדרה נפטר בשנת 2008 לאחר מנת יתר של סמים. ליאנג יש גם עוד שני אחים למחצה בשם Truice young, אחות Truly Young ולאחותו הצעירה בשם טיירה יאנג מרסל יש גם אח למחצה צעיר אחד בשם ביילי נייט.

אשתו הצעירה של מרסל

האם מרסל יאנג נשוי? יאנג הוא לכאורה רווק או לא נשוי. אין שמועות או ספקולציות הטוענות שהוא היה במערכת יחסים קודמת או אם הוא נמצא ברומן שוטף. עם זאת, מידע נוסף על חיי ההיכרויות של מרסל יעודכן ברגע שהוא יהיה זמין.

שווי נקי של מרסל יאנג

יאנג הוא דמות ציבורית אמריקאית מפורסמת ובנו של הראפר האגדי ד'ר דרה ששוויו מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2022.

מרסל יאנג מת ומוות

האם מרסל יאנג מת או חי? יאנג עדיין חי ובריאותו טובה. לא היו דיווחים המצביעים על כך שהוא נורה או אושפז בכל סוג של בית חולים או מרפאה. עם זאת, אחיו למחצה של מרסל בשם אנדרה יאנג ג'וניור נפטר בשנת 2008. סיבת מותו נקבעה כמנת יתר של סמים.

מרסל יאנג אינסטגרם וקריירה

מה עושה בנו של ד'ר דרה לפרנסתו? מרסל זכה לתהילה לאחר שנולד למשפחה של סלבריטאים כמו אביו ד'ר דרה ואמו, מישל'לה דניס טוסן, זמרת RnB  מפורסמת. עם זאת, הוא ידוע בשמירה על חיי פרופיל נמוך הרחק מהציבור שהשיג את הקריירה שלו כמפיק תקליטים וראפר.

הוא גם הופיע עם אמו ואביו במהלך ההליכים בבית המשפט של הגירושין של הוריו. לכן, הוא הולך לרשת כמות עצומה של קצבה וכסף מצוואת אביו. יאנג גם לא הצטרף לשום סוג של פלטפורמת מדיה חברתית כמו אינסטגרם או פייסבוק. נעדכן אותך ברגע שהוא יצטרף.