מרי ברי ביו, גיל, אתניות, משפחה, בעל, ילדים, דלקת פרקים, נטו, ספרי בישול

בריטניה [בריטניה]
  תמונה של מרי ברי
תמונה של מרי ברי

פורסם במקור באתר famousintel.com

מרי ברי ביוגרפיה וויקי

מרי ברי היא סופרת אוכל אנגלית, שפית, אופה ומנחת טלוויזיה. היא בחרה ללמוד קייטרינג במכללה לאחר שקיבלה עידוד בשיעורי מדעי הבית בבית הספר. בגיל 22 היא עברה לצרפת שם נרשמה לתוכנית הקולינרית לה קורדון בלו לפני שעבדה במגוון תפקידים הקשורים למטבח.

גיל ויום הולדת של מרי ברי

היכן נולדה מרי ברי? מרי היא בת 87 נכון לשנת 2022. היא נולדה בשם Dame Mary Rosa Alleyne Hunnings ב-24 במרץ 1935 בבאת', בריטניה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-24 במרץ מדי שנה.מרי ברי לאום ואתניות

מה הרקע של מרי ברי? מרי היא אזרחות בריטית מלידה. היא נולדה בבאת', בריטניה. היא בת תערובת. קרא גם: טומי בנקס

משפחת מרי ברי

מיהי משפחת מרי ברי? ברי הוא השני מבין שלושת ילדיהם של מרגרט ואליין וויליאם סטיוארד ברי. אליין, מודד ומתכנן, היה גורם מרכזי בהקמת אוניברסיטת באת' בקלברטון דאון בזמן שכיהן כראש העיר של באת' בשנת 1952. רוברט יוטון, סבא רבא של מרי מצד אביה, היה אופה אמן בשנות ה-60 שסיפק לחם ל בית עבודה סמוך בנוריץ'. בת 105, אמה נפטרה ב-2011. אמה הייתה פעילה בכנסייה ונפטרה ב-2011.

בעל מרי ברי - ילדים

מי זה הבעל של מרי ברי? ב-1966, ברי התחתן עם פול ג'ון מרץ הנינגס. הוא מכר ספרים עתיקים בזמן שהועסק אצל הארווי מבריסטול, וכעת הוא בדימוס. לזוג נולדו שני בנים ובת; הבן בן ה-19 של בני הזוג מת בתאונת דרכים בשנת 1989. ברי תומך ב-Child Bereavement UK כפטרון.

מרי ברי הייט

מה הגובה של מרי ברי? מרי עומדת בגובה ממוצע של 13 רגל 9 אינץ' (4.19 מ').

שווי נקי של מרי ברי

האם מרי ברי עשירה? למרי יש שווי נקי מוערך של 25 מיליון דולר.

מרי ברי דלקת פרקים

האם למרי ברי יש דלקת פרקים? מרי, אז בת 13, אושפזה למשך שלושה חודשים לאחר שנדבקה בפוליו. אביה רכב על סוסה שלושה קילומטרים כדי לראות אותה כשהיא, סוף סוף, יצאה מהבידוד. צופי טלוויזיה טועים לעתים קרובות במצבה של מרי, שגרם לזרועה וליד השמאלית להיחלש, לדלקת פרקים.

מרי ברי The Great British Bake Off

לצד האופה המתמחה בלחם, פול הוליווד, היא שימשה כאחת השופטות ב-BBC One של BBC One (לשעבר BBC Two) The Great British Bake Off משנת 2010 עד 2016. ברי טוענת שלמדה ממנו כתוצאה משיתוף הפעולה ביניהם. עם זאת, במהלך העונה הראשונה, חלק מהצופים התרעמו כשהוחלט לאלץ את המתחרים להשתמש באחד ממתכוני הסקונס של הוליווד ולא בברי.

הגרדיאן טען שעבודתה על התוכנית עם הוליווד הפכה אותה ל'שותפות שיפוט הריאליטי הטובה ביותר אי פעם'. Love Productions חשפה בספטמבר 2016 כי הושג הסכם לשלוש שנים כדי שהתוכנית תתחיל לשדר בערוץ 4 ב-2017 ולא ב-BBC.

ספרי בישול של מרי ברי

מאז ראה אור ספרה הראשון ב-1970, כתבה ברי יותר משבעים ספרי בישול, והיא מכרה יותר מחמישה מיליון מהם. עם לוסי יאנג, העוזרת שלה מזה יותר מ-20 שנה, היא עובדת לעתים קרובות על ספרי הבישול שלה. ספרה הנמכר ביותר, The Baking Bible, נבחר לאחד מעשרת ספרי האפייה המובילים של The Independent.

המתכונים של ברי זמינים גם באפליקציה אינטראקטיבית לנייד שכותרתה 'מרי ברי: במרי אנחנו סומכים' החל מספטמבר 2014. Recipe for Life, האוטוביוגרפיה שלה, שוחררה ב-2013 על ידי מייקל ג'וזף.

מרי ברי תחרות פודינג פלטינום

כחלק מחגיגות יובל הפלטינה הרשמיות ב-2022, אשר יציינו את יום השנה ה-70 להצטרפות המלכה אליזבת השנייה ב-6 בפברואר 1952, הוכרז בינואר 2022 כי ברי יכהן כיו'ר ויכהן כשופט בתחרות פודינג פלטינום. התחרות הושקה ברחבי הממלכה המאוחדת ב-10 בינואר 2022 על ידי ארמון בקינגהאם, Fortnum & Mason ו-The Big Jubilee Lunch.

פרסי מרי ברי

ברי קיבל את פרס גילדת כותבי האוכל על מפעל חיים ביוני 2009. בטקס יום ההולדת 2012 קיבל ברי את התואר מפקד מסדר האימפריה הבריטית (CBE) עבור שירותים לאמנויות הקולינריה. על ידי אוניברסיטת באת' ספא, הכוללת כעת את מכללת באת' למדעי הפנים לשעבר, היא קיבלה תואר כבוד ב-2012.

קרא עוד: Ainsley Harriot ביוגרפיה, גיל, מוצא אתני, הורים, אישה, שווי נטו, ספרי בישול ותוכניות טלוויזיה

ברי קיבלה את חופש העיר באת' ב- 7 ביוני 2014, וב- 19 בנובמבר 2014 היא הפכה למוכרת של חברת Worshipful Company of Bakers לאחר שגם קיבלה את ה- Freedom of the City of London. בדצמבר 2014 היא זכתה בתואר 'הישג יוצא מן הכלל' של Specsavers הספרים הלאומיים. היא זכתה במקום ה-73 ברשימת הנשים הסקסיות בעולם של FHM באפריל 2015. ברי זכתה בפרס שופט הטלוויזיה הטוב ביותר בטקס פרסי הטלוויזיה הלאומיים ב-25 בינואר 2017, עבור The Great British Bake Off. בטקס כבוד יום ההולדת 2020, ברי קיבלה את התואר של הגברת מפקדת מסדר האימפריה הבריטית (DBE) על תרומתה לצדקה, לאמנויות הקולינריה ולשידור. בטירת וינדזור ב-20 באוקטובר 2021 הוענק לה הכבוד.