מריאנלי טג'אדה ביו, גיל, ויקי, אתניות, אחד מאיתנו משקר, יום הולדת, סרטים, הטיהור ותוכניות טלוויזיה

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של מריאנלי טג'דה
תמונה של מריאנלי טג'דה

מריאנלי טג'דה ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

מריאנלי טג'דה היא שחקנית ודוגמנית קולנוע וטלוויזיה דומיניקנית-אמריקאית שהתפרסמה בזכות גילומה של ברונווין רוחאס ב'אחד מאיתנו שוכב' (מאז 2021) ב-Peacock. היא ידועה גם בתפקידי האורח שלה ב-The Purge on Hulu ו- Orange Is The New Black של נטפליקס לפני שלבסוף זכתה בתפקיד הפריצה שלה ב-One of Us Is Lying. טג'דה גם זכתה בתחרות היופי של מיס הרפובליקה הדומיניקנית בזמן שהמשיכה בקריירה שלה בדוגמנות.

עידן מריאנלי טג'דה | יום הולדת

בת כמה מריאנלי? טג'אדה היא בת 29 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-4 ביולי 1992 בסן פרנסיקו דה מקוריס שברפובליקה הדומיניקנית אך גדלה בארצות הברית. מזל הלידה של מריאנלי הוא סרטן. קרא גם: ג'ניפר מארי בראון

חינוך מריאנלי טג'דה

טג'דה סיימה את לימודי הקונסרבטוריון של סטלה אדלר שבסיסה בניו יורק. מיד לאחר ששיעור המשחק שלה הגיע לסיומו, היא קיבלה תפקיד אורח חוזר בסרט 'הטיהור' של Hulu,אזרחות מריאנלי טג'אדה | מוצא אתני

מריאנלי מחזיקה באזרחות ובאזרחות דומיניקנית-אמריקאית מלידה. היא נולדה בסן פרנסיקו דה מקוריס שברפובליקה הדומיניקנית אך גדלה בעיר ניו יורק, ארצות הברית. לפיכך, מריאנלי היא ממוצא/מורשת/מוצא דומיניקנית.

גובה מריאנלי טג'אדה | מידות גוף

The One of Us is Lying Star עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 9 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-62 קילוגרם (136 פאונד). עם זאת, פרטים על מדידות גופה האחרות עדיין בבדיקה. למרות זאת, לטג'דה יש ​​שיער חום כהה ומתולתל ארוך וצבע עיניה כחול.

Marianly Tejada הורים | מִשׁפָּחָה

מריאנלי נולדה כבת יחידה של טלספורו טג'אדה (אבא) ורוזינה בורגוס (אמא) ברפובליקה הדומיניקנית. לכן, גם מריאנלי וגם הוריה הם ילידים דומיניקנים שהיגרו לארצות הברית בשביל שטחי מרעה ירוקים יותר וכדי להמשיך את לימודיה באמנויות התיאטרון. טג'דה גם גדלה לצד שני אחיה בשם אנתוני טג'דה בורגוס ואלברט טג'דה.

Marianly Tejada חבר | קופר ואן גרוטל

האם מריאנלי נשואה? טג'דה כרגע רווקה ולא נשואה אבל היו השערות שהיא יוצאת עם קופר ואן גרוטל. ואן גרוטל הוא שחקן הוליוודי יליד אוסטרליה שזכה לתהילה על גילום נייט מקולי בסרט 'One of Us is Lying' של פיקוק.

לכן, קופר ומריאנלי הם שניהם כוכבים שותפים שמגלמים את התפקידים הראשיים של הסדרה. טג'דה מגלם את בראונין רוחאס בעוד קופר מגלם את נייט. בסדרה, בראונין ונייט מפתחים רגשות אחד כלפי השני אך הם אינם מסוגלים להתאהב בגלל המוניטין הרע של נייט כסוחר סמים ועבירותיו הפליליות בעבר.

היו שמועות שהרומנטיקה והכימיה של קופר וטג'דה אפילו ניכרים בחיים האמיתיים. שניהם אפילו נהנו מהחברה של זה במהלך הסט של הסדרה Peacock. עם זאת, הם עדיין לא אישרו אם הם יוצאים או לא.

מריאנלי טג'דה, אחד מאיתנו משקר

One of Us is Lying היא סדרת דרמה מסתורית אמריקאית מפורסמת למבוגרים צעירים המבוססת על רומן רבי המכר בניו יורק של קארן מ. מקמנוס באותו השם. הסדרה עוקבת אחר התעלומה שאופפת את תיכון בייוויו כאשר חמישה תלמידים נכנסו למעצר אך רק ארבעה יצאו בחיים והותירו מת אחד. מריאנלי מגלמת את ברונווין רוחאס לצד צוות הרכב

מריאנלי טג'דה הטיהור

The Purge הוא זיכיון מדיה אנתולוגי מפורסם של Hulu ששוחרר מאז 2013. הסרט מתרכז בסדרה של סרטי אימה אקשן דיסטופיים המופצים על ידי יוניברסל פיקצ'רס ומככבים בו שחקנים מפורסמים כמו איתן הוק, לנה הדי, מקס בורקהולדר, אדלייד קיין , אדווין הודג', רייס ווייקפילד, טוני אולר ואריה באריקיס. עלילת הסדרה עוקבת אחר חייה של משפחה אמידה שרכשה את עושרה על ידי מכירת מערכות אבטחה לשימוש במהלך חגיגות הטיהור השנתיות. טג'אדה שיחק בתפקיד אורח חוזר בזיכיון אחד של הסרט.

מריאנלי טג'דה כתום זה השחור החדש

Orange Is the New Black היא סדרת דרמה מפורסמת של נטפליקס משנת 2013 העוקבת אחר חייו של מנהל יחסי ציבור עם קריירה בתחום הפיננסים. עם זאת, עברה משיג אותה באמצע שנות ה-30 לחייה. לפיכך, היא נידונה לריצוי מאסר בכלא לנשים עם אבטחה מינימלית בקונטיקט לאחר שהואשמה בהיותה שותפה לרץ לסמים לפני עשר שנים. Tejada שיחק בתפקיד אורח בסדרה.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של Marianly Tejada

  • אחד מאיתנו משקר
  • פעם דג (2014)
  • מי הבוס? (2013)
  • זרעים של כוח
  • הטיהור
  • כתום זה השחור החדש