מריה סטפנוס WCVB, Wiki, ביו, גיל, גידול במוח, מחלה, בעל, גובה, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

מריה סטפנוס ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

מריה סטפנוס היא עיתונאית, מגישת וכתבת אמריקאית שעובדת כיום כעוגנת משותפת של WCVB NewsCenter 5 בשעה 18:00, 19:00 ו-23:00 עם אד הארדינג והמטאורולוג הראשי הארווי לאונרד. היא גם מעגנת את NewsCenter 5 בשעה 16:30 ואת The 10 O'Clock News ב-MeTV Boston עם העוגן המשותף בן סימונאו. לפני שהצטרפה ל-WCVB, היא עבדה כמגישת חדשות וככתבת במשך יותר מ-25 שנה בניו אינגלנד.

חינוך מרי סטפנוס

סטפנוס למד וסיים את לימודיו במכללת Umass Amherst עם תואר ראשון בעיתונאות. היא גם בעלת תואר שני באמנויות בתקשורת המונים מאמרסון קולג'.מריה סטפנוס גיל ויום הולדת

בן כמה סטפנוס? מריה היא 58 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 9 ביוני 1964 , בגרובלנד, מסצ'וסטס, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-9 ביוני של כל שנה. מזל הלידה של מריה הוא מזל תאומים. קרא גם: קתי סבין

מריה סטפנוס לאום | מוצא אתני

מריה מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בפרברים הצפוניים של גרובלנד, מסצ'וסטס, ארצות הברית. סטפנוס הוא ממוצא אתני/מוצא/מורשת יוונית.

מריה סטפנוס גובה ומשקל

כמה גובה מריה? סטפנוס עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 2 אינץ' (1.57 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של 128 פאונד (58 ק'ג). עם זאת, מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של סטפנוס הוא חום כהה.

מריה סטפנוס אבא

סטפנוס נולדה וגדלה בגרובלנד, מסצ'וסטס, לאמה המנוחה אתנה ניונקיס (שמתה בנובמבר 2016) ולאביה ששמו עדיין אינו זמין לציבור. עם זאת, אביה של מריה עבד כמעצב מכוני יופי ומוכר לפני פרישתו. היא גם גדלה לצד אחותה בשם ניקול קיסר.

  תמונה של מריה סטפנוס
תמונה של מריה סטפנוס

מריה סטפנוס בן זוג ובעל

האם מריה נשואה? מריה נשואה כיום לבעלה דייל צ'רלס סטפנוס, מספר וסופר פוליטי.

שתי ציפורי האהבה הם ההורים הגאים לשני ילדים, הבת איזבלה והבן ליאם. המשפחה מתגוררת בפרברים הדרומיים של בוסטון, מסצ'וסטס.

מריה סטפנוס בן וילדים

סטפנוס ובעלה התברכו בילד אחד בשם ליאם סטפנוס. ליאם סיים לאחרונה את לימודיו בקולג' וכרגע הוא ממשיך במסלול הקריירה שלו בבוסטון ובניו אינגלנד.

בריאות מריה סטפנוס

האם מריה חולה? סטפנוס עדיין בחיים ובריאותה יציבה כרגע. היא סבלה משבץ קל כשגדלה. עם זאת, מריה מעולם לא סבלה משבץ מוחי או התקפים כאשר התבגרה.

מריה סטפנוס מחלה וגידול במוח

האם מריה סטפנוס חולה בסרטן? מידע בנוגע לגידול או מחלת המוח של מריה נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, היא סבלה משבץ בגיל שלוש שנים. באוגוסט, מריה בזמן שהייתה באולפן התמוטטה. באותו בוקר בעלה גילה שמריה רצה חמישה קילומטרים ותוך כדי דרכה לסטודיו היא התקשרה אליו שהיא מרגישה מבולבלת ובחילה. למרות זאת, סטפנוס נלקחה לבית החולים והיא התאוששה.

משכורת מריה סטפנוס

סטפנוס עובד כיום כעוגן שותף ב-WCVB NewsCenter 5, בבוסטון, מסצ'וסטס מרוויח משכורת שנתית מוערכת של $89,500.

מרי סטפנוס WCVB

האם מריה עוזבת את ערוץ 5? סטפנוס הוא עיתונאי מוערך עם ניסיון של יותר מ-25 שנה בעיתונות משודרת בניו אינגלנד. כיום היא עובדת כעוגן שותף של WCVB NewsCenter 5 בשעה 18:00, 19:00 ו-23:00 עם אד הארדינג והמטאורולוג הראשי הארווי לאונרד. היא גם עובדת כעוגן שותף ב-MeTV Boston עם העוגן המשותף בן סיממונו בשעה 16:30 ו-The 10 O'Clock News.

לפני שהצטרפה ל-WCVB ערוץ 5, היא עבדה כמגישת חדשות וככתבת במשך כמעט 18 שנים ב-WFXT-TV בבוסטון. לפני שהצטרפה ל-WFXT-TV, היא שימשה ככתבת ב-WJAR-TV בפרובידנס ברוד איילנד. היא התחילה את מקצוע העיתונאות שלה ככתבת בית מדינת המשרתת במספר תחנות מקומיות כולל WBUR בבוסטון. היא גם דיווחה עבור מספר תחנות רדיו NPR ורדיו WCBS ורדיו WABC בניו יורק.

לאורך הקריירה העיתונאית המצליחה שלה, סטפנוס זכתה לסקר אירועים חדשותיים חיוניים כמו השריפה במחסן הקרה בווסטר, התרסקות המטוס של ג'ון קנדי ​​ג'וניור, התקפות ה-11 בספטמבר המדווחות מבוסטון וגם בוושינגטון די.סי. מפלורידה, פיגועי מרתון בוסטון, זכיות ב-Red Sox World Series ומותם של הסנאטור אדוארד קנדי ​​וראש עיריית בוסטון תומס מנינו. היא גם קיבלה פרס על מפעל חיים מאגודת אלפא אומגה שהוענק על ידי מושל חבר העמים לשעבר, המושל מייקל דוקאקיס.

שווי נטו של מרי סטפנס

כמה שווה מריה ב-WCVB? סטפנוס הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי נקי מוערך של 500,000 דולר נכון לשנת 2022.