מוריס סקוט ביו, ויקיפדיה, גיל, יום הולדת, גובה, שווי נקי, האנטסוויל ואשתו לשעבר

ארצות הברית [ארה'ב]
  מוריס סקוט וקימי גרנט צילום
מוריס סקוט וקימי גרנט צילום

מוריס סקוט ביוגרפיה | ויקיפדיה

מוריס סקוט הוא סוכן נדל'ן, עורך דין, יזם ואיש ריאליטי אמריקאי, אשר מפורסם בזכות כיכבו בסרט 'אהבה ונישואין האנטסוויל'. סקוט קוסטר עם אשתו קימי גרנט בסדרת רשת Oprah Love & Marriage Huntsville.

מוריס סקוט חינוך

סקוט סיים את לימודיה התיכוניים במדינת הולדתו בארצות הברית. לאחר מכן סיים תואר ראשון בלימודי נדל'ן ממכללת מגדלן שבסיסה באוקספורד, אנגליה.

מוריס סקוט גיל ויום הולדת

בן כמה מוריס סקוט? סקוט הוא בערך 51 ו-52 בן שנים נכון לשנת 2022. הוא נולד בין 1972 ו-1973 בארצות הברית. עם זאת,  פרטים לגבי תאריך הלידה המדויק שלו ויום הולדתו נמצאים כעת בבדיקה. מידע נוסף על גילו ותאריך הלידה של סקוט יעודכן ברגע שהוא יאושר כזמין. קרא גם: מוריס דובואה

מוריס סקוט הייט

כמה גבוה מוריס? סקוט עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע על מידות הגוף האחרות שלו נמצא כעת בבדיקה. צבע השיער של סקוט שחור ויש לו עיניים חומות כהות.

מוריס סקוט לאום | מוצא אתני

איזה לאום זה מוריס? סקוט מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בשכונה פרברית בארצות הברית על ידי משפחה ממעמד הביניים ממוצא אפרו-אמריקאי. לכן, היא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב.

משפחה ואח מוריס סקוט

סקוט הוא אדם פרטי למדי בנושאים הסובבים סביב חייו האישיים ולכן אין הרבה מידע על הוריו או משפחתו.

עם זאת, יש לו אח אחד, אח צעיר התקשר אליו מרסאו סקוט שמככבת גם ב-Love And Marriage Huntsville. בנוסף, מרסאו סקוט הוא קבלן כללי מסחרי.

אשתו של מוריס סקוט, קימי גרנט

מוריס נשוי כיום לאשתו המקסימה קימי גרנט, איש טלוויזיה אמריקאי מפורסם. השניים נפגשו וקשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך לפני יותר מעשרים שנה. קימי ומוריס זכו לראשונה לתהילה לאחר שהופיעו בתוכנית ריאליטי מפורסמת של Huntsville הידועה בשם TV Love & Marriage.

מוריס סקוט אהבה ונישואין האנטסוויל

סקוט התפרסם לאחר שכיכב בתוכנית הריאליטי Love & Marriage Huntsville שבה שלושה זוגות אפרו-אמריקאים משלבים כוחות במיזם נדל'ן, כדי להחיות מחדש את העיר האנטסוויל, אלבמה. מוריס ואשתו קימי גרנט הם אחד מבני הזוג השחקנים של Love & Marriage Huntsville.

מוריס והזוגות האחרים נאבקים במציאות של התמודדות עם אהבה, נישואים ועסקים. הזוגות האחרים באהבה ונישואין האנטסוויל הם מלודי ומרטל הולט, מרסאו ולאטישה סקוט. אהבה ונישואין האנטסוויל משודרת ברשת אופרה ווינפרי.

אשתו לשעבר של מוריס סקוט

סקוט נשוי לאשתו התומכת קימי גרנט. בני הזוג התחתנו ב-25 באוגוסט 2015, בטקס חתונה אינטימי פרטי. קימי ובעלה מוריס העדיפו לשמור פרטים על נישואיהם פרטיים הרחק מביקורת ציבורית. לבני הזוג ארבעה ילדים, כולם ממערכות יחסים קודמות.

קרא גם: ג'וליה בורסטין CNBC, ביוגרפיה, גיל, בעל, ויקיפדיה, גובה, שכר ושווי נקי

מוריס הבן טטיאנה וד'שליה הם ילדיו של מוריס עם חברתו לשעבר ואילו קימי היא אמו של ג'ילין (הבן), שגם לה היה ממערכת היחסים הקודמת שלה.

בנוסף, הזוג המקסים כיכב בסדרת הריאליטי Love & Marriage: Huntsville, שם הם יוצרים סינרגיה שמובילה לצמיחת נדל'ן, פיתוח עסקי ופיתוח הקהילה הכללי של Hunstville. הזוג כל כך דיסקרטי שהם לא מראים שום צורה של מחשב כף יד בזמן הצילום של Love & Marriage: Huntsville.

מוריס סקוט וקימי גרנט הבדל גיל

גם מוריס וגם אשתו קימי גרנט לא חשפו את גילם המדויק ולכן כמעט בלתי אפשרי לדעת את הפרש הגילאים שלהם. עם זאת, גרנט כן 34 שנים בן 2022. בני הזוג מעדיפים לשמור מידע. על חייהם האישיים פרטיים, הרחק מביקורת ציבורית.

מוריס סקוט ילדים

כמה ילדים יש למוריס? מוריס חולק כיום שלושה ילדים עם חברתו לשעבר האלמונית, מוריס ג'וניור. טטיאנה וד'שליה. עם זאת, מוריס ג'וניור גר עם אמו אבל בא לראות את אביו במהלך חופשת חג המולד ובקיץ.

מוריס סקוט ירידה במשקל

מידע לגבי תוכנית ההרזיה והדיאטה של ​​סקוט יתעדכן ברגע שהוא יאושר וזמין. מידע נוסף על תוכנית ההרזיה והדיאטה של ​​סקוט יעודכן ברגע שתאושר שהיא זמינה.

אחווה מוריס סקוט אומגה פסי פי

על פי המחקר שלנו, סקוט הוא חבר גאה באחוות אומגה פסי פי עם אחיו הצעיר בשם מרסאו סקוט. אחוות אומגה Psi Phi מבוססת ב-HBCU. הוא גם המייסד והאחר של Infinity Properties.

האחים מרסאו ומוריס סקוט

סקוט גדל עם אח צעיר אחד בשם מרסס סקוט. הוא נולד בסביבות 1979. לכן, מרסאו הוא כבן 41 נכון לשנת 2021. מידע נוסף לגבי אחיו של מוריס יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

מוריס סקוט שווי נטו

כמה שווה מוריס? סקוט הוא סוכן נדל'ן מוכשר ואיש טלוויזיה ריאליטי שיש לו שווי נקי מוערך של 10 מיליון דולר .