אמילי בוריס KOIN 6, Wiki, ביו, גיל, בעל, גובה, חבר, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של אמילי בוריס
תמונה של אמילי בוריס

אמילי בוריס ביוגרפיה וויקי

אמילי בוריס היא עיתונאית, מגישת וכתבת אמריקאית שעובדת כיום כמארחת משותפת של KOIN News AM Extra תוכנית חדשות וסגנון חיים בבקרים של ימי חול ב-CW של פורטלנד. היא הצטרפה ל-KOIN News בדצמבר 2018 ככתבת. לפני שהצטרפה ל-KOIN, היא שימשה כמגישת חדשות וכתבת ב-ABC7 WZVN-TV בפורט מאיירס, פלורידה.

אמילי בוריס חינוך | מִכלָלָה

אמילי לאחר שסיימה את לימודיו בבית ספר תיכון מקומי אחד בפלורידה למד וסיים את לימודיו באוניברסיטת פלורידה, שם סיים תואר ראשון במדעים בחדשות טלקומוניקציה מ-2009 עד 2013. לקרוא: ג'ניפר הוף

אמילי בוריס גיל ויום הולדת

בת כמה אמילי? אמילי כן 34 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 24 בפברואר 1988 , בקי ווסט, פלורידה, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-24 בפברואר בכל חודש.אמילי בוריס לאום ואתניות

בוריס מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בקי ווסט, פלורידה ובארצות הברית האחרות של אמריקה בשל הקריירה של אביה בצבא. היא ממוצא/מורשת/מוצא לבן.

לקרוא: Elizabeth Dinh KOIN 6, ביו, Wiki, Age, Husband, FOX 12, Eye, גובה, שכר ושווי נקי

אמילי בוריס גובה ומדידות

כמה גבוה אמילי? אמילי עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלו נמצא כעת בבדיקה.

משפחת אמילי בוריס | הורים | אָח

אמילי נולדה וגדלה בקי ווסט, פלורידה על ידי הוריה. היא בתם של (אבא) סטיבן בוריס ו(אמא) קייטי. אביה עבד בחיל הים כטייס ניסוי. כשגדלה כחוצפת של חיל הים, הייתה לה הזדמנות לחיות בארצות אמריקה האחרות. היה לה אח שנפטר באוגוסט 2020 בגיל 26. הוא נפטר עקב לב בלתי צפוי.

אמילי בוריס בעל | הֶחָבֵר

אמילי נשואה? אמילי עדיין לא נשואה אבל כרגע היא יוצאת עם החבר שלה ששמו עדיין לא נחלת הכלל. כאישית ציבור, היא חסויה בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. נעדכן את שמו של החבר שלה ברגע שיאושר בפומבי.

משכורת אמילי בוריס

בוריס עובד כמארח שותף של KOIN News AM Extra תוכנית חדשות וסגנון חיים בימי חול ב-CW של פורטלנד מרוויח משכורת שנתית משוערת הנעה בין $50000-$250,000

שווי נקי של אמילי בוריס

בוריס הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של מיליון דולר.

אמילי בוריס KOIN 6, פורטלנד

אמילי בוריס היא המארחת המשותפת של KOIN News AM Extra, תוכנית חדשות וסגנון חיים בימי שני עד שישי בבוקר ב-CW של פורטלנד. היא הצטרפה לקבוצת החדשות KOIN 6 ככתבת בדצמבר 2018. זמן לא רב לאחר מכן, היא הפכה לעוגן הערב של KOIN בסוף השבוע, ועזרה לשלוח 22:00. שידור מורחב ב-CW של פורטלנד.

לפני שעברה לפורטלנד, היא עבדה בפורט מאיירס, פלורידה כעוגן וככתבת. היא בילתה די הרבה זמן בדרום מערב פלורידה בכיסוי הוצאת החתול מהשק וסיפורים סמוכים שסינוורו את המדינה כמו מצב החירום המתמשך של הצמיחה הירוקה המכסה את החיים הבלתי מאולפים בנחלי השכונה, המירוץ הפוליטי הרשמי ב-2016 במצב תנופה מרכזי, ושלושה סערות משמעותיות לעורר סערה ברחבי העיר ארה'ב. המקצוע שלה בסיקור חדשות שידור התחיל בגיינסוויל, שם היא מילאה את תפקידה ככתבת ומגישת בוקר עבור שותפת ABC הסמוכה לאחר שעברה מאוניברסיטת פלורידה.