אמילי אקספורד ביו, גיל, בעל, בריאן מרפי, קולג'הומור, שווי נטו, גובה ואחוזה

ארצות הברית [ארה'ב]

אמילי אקספורד ביוגרפיה | ויקיפדיה

אמילי אקספורד היא שחקנית, סופרת ומפיקה אמריקאית המוכרת היטב בזכות תפקידה של אמילי בסדרת קומדיית truTV בשם Adam Ruins ו-CollegeHumor Videos. לאחר מכן היא שיחקה תפקיד נוסף בסדרת פופ טלוויזיה מקורית בשם Hot Date לצד בעלה, בריאן מרפי. אמילי ידועה גם כמחברת ספר משלה בשם How to Turn Your Booty Call into your Emergency Contract.

עידן אמילי אקספורד

בת כמה אמילי ב-HOt Date? אקספורד היא בת 38 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-26 ביולי 1984 באלבני, ניו יורק, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-26 ביולי בכל שנה. מזל הלידה של אקספורד הוא מזל בתולה. קרא גם: אליסון האריס

חינוך אמילי אקספורד

אקספורד סיימה את בית הספר התיכון ואת השכלתה המוקדמת בעיר הולדתה באלבני, ניו יורק. לאחר מכן היא למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת וושינגטון בשנת 2007. היא הייתה חלק מלהקת האילתור המשותפת בשם ReceSS, היא גם השתתפה בשיעורים ב- Upright Citizens Brigade בעיר ניו יורק ובלוס אנג'לס.לאום אמילי אקספורד | מוצא אתני

אקספורד מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה באלבני, ניו יורק, ארצות הברית על ידי משפחה ממעמד הביניים ממוצא קווקזי. לפיכך, אקספורד שייכת למוצא האתני/המורשת האמריקאית הלבנה.

אמילי אקספורד גובה

כמה גובה אמילי בהוט דייט? אקספורד ניצבת בגובה של 5 רגל 4 אינץ' (1.64 מ'). היא גם שוקלת בסביבות 58 עד 60 קילוגרמים ויש לה גזרה שמנמנה. מידות הגוף האחרות של Axforsd הן 36-24-28 אינץ'. צבע השיער שלה שחור ויש לה עיניים חומות כהות.

  תמונה של אמילי אקספורד
תמונה של אמילי אקספורד

אמילי אקספורד הורים

אקספורד הוא יליד ניו יורק שגדל בפרברי אלבני כששני ההורים נוכחים בו. היא גדלה בתור בתם של סטיבן מורהאוס אייברי (אבא) ואשתו קייטי ג'ייקובס (אמא).

היא גם גדלה לצד שני אחיה דיוויד וריצ'מונד ארקט. אקספורד גדלה כנערה צעירה מופנמת שנהנתה להשתתף בהצגות תיכון ובקבוצות פואטיות אחרות. פרטים נוספים על הוריה ואחיה יעודכנו ברגע שזה יהיה זמין.

בעלה של אמילי אקספורד בריאן מרפי

האם אמילי בדייט חם נשואה? אקספורד נשואה כיום לבעלה, בריאב מרפי. השניים כיכבו יחד בהוט דייט לפני שהם התחתנו סופית. עם זאת, לא הרבה דברים ידועים על יום חתונתם נמנעים מהציבור.

בריאן מרפי הוא שחקן, סופר ומפיק אמריקאי מפורסם הידוע בשל תפקידים שונים ב-CollegeHumor Videos שם הוא מגלם את מרף לצד אמילי אקספורד. הוא גם זכה לתהילה על כיכב בסרטים כמו Hot Date (2017 עד 2019), Dimension 20 (מאז 2018), Middle the Night Show ועוד רבים. יתר על כן, בריאן ואמילי כתבו יחד ספר משלהם בשם Hey U UP?. בני הזוג מתגוררים בלוס אנג'לס, קליפורניה.

אמילי אקספורד דייט חם

אמילי החלה לראשונה את הקריירה שלה ככותבת ושחקנית עבור CollegeHumor בשנת 2011 עד 2017. מאוחר יותר, היא זכתה לתהילה ולהכרה לאומית לאחר שהופיעה כשחקנית ומפיקה בסדרה המקורית של פופ טלוויזיה בשם Hot Date. בסופו של דבר, התוכנית שלהם הוציאה עונה שנייה ב-2019 בנטפליקס ובשירותי סטרימינג אחרים. כיום היא מנחה את הפודקאסט 8 Bit Book Club לצד בעלה, מרפי וקלוול טאנר. אקספורד הוא גם שחקן בפודקאסט HeadGum שבו הם קוראים ספרים על משחקי וידאו. היא גם שחקנית ב-Dimension 20, שירותי סטרימינג של Dungeons & Dragons ב-College Humors.

שווי נקי של אמילי אקספורד

אקספורד היא שחקנית, סופרת ומפיקה אמריקאית פופולרית ששוויה הנקי מוערך בסביבות 350,000 דולר אמריקאי.

אמילי אקספורד קולג'הומור ונטפליקס

Hot Date היא סדרה אמריקאית מפורסמת שנכתבה ויצרה על ידי אמילי אקספורד ובעלה בריאן מרפי. בסדרה מככבים בריאן ואמילי עם צוות שחקנים. התאריך החם חודש לפרק שני ב-20 בספטמבר 2019. אמילי מגלמת את Em בעוד ביאן מגלמת את Murph בסדרה. Em הוא הדייט הלוהט של ברינה.

אחוזת אמילי אקספורד

בשנת 2017 ערכה אמילי סיור בבית מלא באחוזה שלה בבל-אייר ובלוס אנג'לס קליפורניה. האחוזה שלה מוערכת בשווי של 0 ו-$250,000 דולר אמריקאי. יש בו עשרה חדרי שינה ותשעה ומספר חדרי אמבטיה וסיוטים על פיסת אדמה ענקית. מידע נוסף לגבי האחוזה של אמילי יעודכן ברגע שהיא תהיה זמינה.