אמילי קומפאניו פוקס ניוז, ביוגרפיה, גיל, בעל, ילדים, אחיות, משכורת ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של אמילי קומפניו
תמונה של אמילי קומפניו

אמילי קומפאנו ביוגרפיה | ויקיפדיה

אמילי קומפניו היא עורכת דין אמריקאית, סופרת, מעודדת לשעבר של ליגת הכדורגל הלאומית (NFL) ומנחת טלוויזיה המשמשת כיום כמארחת משותפת של 'Outnumbered' בערוץ FOX News (FNC). לפני שהצטרפה ל-FOX News, היא עבדה כעורך דין פדרלי ומנהלת בפועל במינהל הביטוח הלאומי. אמילי התחילה לעסוק בעריכת דין לראשונה בשנת 2006. היא גם עסקה בהגנה פלילית ובליטיגציה אזרחית בקליפורניה.

אמילי קומפאנו חינוך

Compagno למד וסיים עם תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת וושינגטון. היא גם בעלת תואר דוקטור למשפטים מבית הספר למשפטים של אוניברסיטת סן פרנסיסקו. בהיותה באוניברסיטת פרנסיסקו, היא כיהנה כנשיאת החברה הפדרליסטית ועורכת מאמרים של עלון חוק הקניין הרוחני.

אמילי קומפגנו עידן | יום הולדת

בת כמה אמילי קומפניו? אמילי היא בת 42 נכון לשנת 2021. היא נולדה בשם אמילי רוז קומפאנו ב-9 בנובמבר 1979 באוקלנד, קליפורניה, ארצות הברית. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-9 בנובמבר של כל שנה. מזל הלידה של אמילי הוא מזל עקרב. קרא גם: האריס פוקנראמילי קומפאניו לאום | מוצא אתני

איזה לאום זה אמילי? קומפאניו מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בצד הצפוני של אוקלנד, קליפורניה בארצות הברית על ידי משפחה ממעמד הביניים ממוצא איטלקי. לכן, אמילי היא ממוצא/מורשת איטלקית-אמריקאית.

אמילי קומפאניו גובה | מידות גוף

כמה גבוה אמילי? קומפאניו עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.7 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-121 פאונד (55 קילוגרם). מידות הגוף האחרות שלה הן 34-26-35 אינץ'. צבע השיער של קומפניו חום כהה וצבע העיניים שלה חום כהה.

אמילי קומפאנו משפחה והורים

קומפניו נולדה וגדלה בחלק הצפוני של אוקלנד, קליפורניה על ידי הוריה. היא גדלה בתור בתם של קתרין ברטש (אמא) וג'ון קומפניו (אבא). אביה ממוצא איטלקי והוא עבד במספר עבודות כדי לענות על הצרכים של אמילי ומשפחתה. גם אמילי גדלה לצד שתי אחיותיה. מידע נוסף על אמה ואביה יעודכן לאחר אישור זמין.

אמילי לוויה אחיות

לקומפניו יש שתי אחיות, ג'ולייטה קמפניו ונטלי קמפניו. ג'ולייטה היא המייסדת המשותפת של אתר Sproutable שמטרתו לעזור להורים כיצד לגדל את ילדיהם. ג'ולייטה גם נסעה ליותר מ-85 מדינות וכותבת במספר פרסומי טיולים בינלאומיים.

חתונת פיטר ריילי אמילי קומפאנו

קומפאניו היא תורמת FOX News ויראלית, עורכת דין לשעבר ומגישת חדשות שהחליפה נדרים עם החבר שלה לטווח ארוך פיטר ריילי. שתי ציפורי האהבה נפגשו לראשונה בגיל ההתבגרות והפכו לחברים טובים לפני היכרויות. ריילי ואמילי נתקלו זו בזו שוב על המדרכות של סיאטל, שם הם הציתו מחדש את הקשר והקשר ביניהם. הם קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך ב-13 בספטמבר 2017 באיטליה. תמונות שהודלפו של טקס החתונה הפרטיות שלהם זמינות באינטרנט.

אמילי קומפאנו בן הזוג והבעל פיטר ריילי

האם אמילי קומפניו נשואה? אמילי נשואה כיום לבעלה פיט ריילי. בני הזוג נפגשו כשהיו נערים והתחברו מחדש על מדרכה בסיאטל, במלון וילה סימברונה ברוולו, איטליה. לאחר מכן השניים התחתנו רשמית באמצעות טקס חתונה בהיעדר אורחים ב-13 בספטמבר 2017. פיט עובד כיום כרופא שיניים שבסיסו בניו יורק.

אמילי קומפאניו ילדים

אמילי נשואה באושר לבעלה, פיטר ריילי. השניים קשרו את הקשר עוד בשנת 2017. עם זאת, לא ידוע אם לבני הזוג יש ילדים או לא. נעדכן אותך ברגע שאמילי ובעלה יחליטו להביא ילדים משלהם.

שכר חבר אמילי

Compagno עובד כעורך דין ומנחה שותף של 'Outnumbered' בערוץ FOX News מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 60,000 ל-250,000 $.

אמילי עמית ערוץ חדשות FOX

אמילי עובדת כיום כמארחת משותפת ב-FOX's Outnumbered לאחר שהצטרפה לרשת כתורמת עוד בדצמבר 2018. היא גם משמשת כעורכת דין בערוץ FOX News ועוסקת בעריכת דין מאז 2006. לפני שהצטרפה לערוץ FOX News,  Rmily מילאה בתור עורך דין ממשלתי וכמנהל בפועל במינהל הביטוח הלאומי, אחד מעשרת המשרדים הגדולים בארה'ב. היא גם ערכה חזרות על שומר פלילי ותביעה משותפת בקליפורניה.

לאורך כל הייעוד שלה בממשלה הלאומית, קומפאניו עסקה בסוגיות החל מצג שווא, מינהל, רגולציה וארגון, תוכנית פיננסית ותפוקה, דרך חוזים, עבודה ועסקים, וכלה בענייני חליפין של יחידות/אגודות. הניסיון הפלילי שלה משלב סוגיות ממעמד הביניים ומתבגרים. קומפאניו היה שופט בכיר חיצוני של השופט המנוח. ג'ון טי נונן בבית המשפט לערעורים בארה'ב למעגל התשיעי, ועמד איתן על בסיס משפטי בקייפטאון, דרום אפריקה וריו דה ז'נרו, ברזיל.

אמילי קומפניון ריידרס

קומפאניו הייתה מקדמת קבוצת אוקלנד ריידרס בליגת הכדורגל הלאומית (NFL), שם החזיקה בתואר המפקדת. בזמן שהייתה ב-Raiders, היא נבחרה כשגרירת ה-NFL והתקדמה ב-NFL סין בבייג'ין ושנגחאי. היה לה גם העונג להיות אחת מחמישה מקדמי קבוצות ה-NFL שביקרו חיילים אמריקאים המוצבים ברחבי עיראק וכווית בביקור USO.

אמילי חבר שווי נקי

קומפאניו הוא עורך דין, סופר, מעודד לשעבר של ליגת הכדורגל הלאומית (NFL) ומנחה טלוויזיה אמריקאי, בעל שווי מוערך של 2 מיליון דולר.

אמילי מייט מעודדת

בנוסף, אמילי היא מעודדת לשעבר של ליגת הכדורגל הלאומית (NFL) שמופיעה כעת כתורמת בערוץ fOX News. היא הייתה רקדנית עידוד מדהימה ובשלב מסוים הפכה לקפטן כיתת העידוד. תמונות של אמילי עם לבוש ה-Cherrledaers שלה זמינות בעניין ובחשבון האינסטגרם הרשמי שלה.

אמילי קומפניו ללא איפור

למרות היופי שלה עם איפור, אמילי נראית מהממת ויפה ללא איפור. היא העלתה כמה תמונות לאינסטגרם שלה ללא איפור. התמונות הפכו לוויראליות בטוויטר בגלל העיניים המדהימות שלה ומבנה הפנים היפהפה שלה ללא איפור.