מישל בייסנר-באק ביו, גובה, אשת ג'ו באק, טבעת נישואין, IVF, ESPN, גובה ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונת מישל בייסנר-באק
תמונת מישל בייסנר-באק

מישל בייסנר-באק ביוגרפיה | ויקי

מישל בייסנר-באק היא עיתונאית אמריקאית המשמשת כיום ככתבת ועוגן ב-ESPN. בעבר היא עבדה ככתבת שטח עבור NFL Total Access ו-NFL GameDay Morning. היא מוכרת גם כאשתו של שדר ספורט אמריקאי מוכשר שעובד כיום עבור FOX Sports בשם ג'ו באק. ג'ו אפילו עבד כקריין משחק אחר משחק עבור סיקור ליגת הפוטבול הלאומית והמייג'ור ליג בייסבול.

מישל בייסנר-באק עידן

בת כמה מישל? ביק היא בת 44 נכון לשנת 2020. היא נולדה ב-15 באוקטובר 1976 בדנוור, קולורדו, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-15 באוקטובר מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מאזניים. קרא גם; לינדזי תירי

חינוך מישל בייסנר-באק

בייסנר-באק למדה בבית הספר התיכון בהר גרין. מאוחר יותר, היא קיבלה תואר ראשון בעיתונאות מאוניברסיטת דנוור בשנת 1995.מישל בייסנר-באק גובה

מישל עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 8 אינץ' וגם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-69 קילוגרם. צבע השיער שלה בלונדיני וצבע העיניים שלה חום כהה. עם זאת, מידע על מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

מישל בייסנר-באק הורים

בייסנר-באק נולדה וגדלה בשכונה פרברית פשוטה הממוקמת בדנוור, קולורדו. היא גדלה בתור בתה של מרי וייט (אמא). אביה הוא יוצא מלחמת העולם השנייה שזהותו עדיין חסומה מהציבור. לא ידוע גם אם יש לה אחים או לא. עם זאת, פרטים נוספים על אביה ואחיה ישותפו ברגע שזה יהיה זמין.

מישל בייסנר-באק ג'ו באק | טבעת נישואים

מישל נשואה? בייסנר-באק נשואה לבעלה, ג'ו באק. בני הזוג נפגשו ויצאו ולאחר מכן נקשרו בטקס חתונה פרטי שנערך ב-14 באפריל 2014. ביחד ג'ו ומישל בורכו בשני בנים תאומים. ג'ו, שנולד וגדל בסנט פטרסבורג, פלורידה, הוא שדר ספורט אמריקאי וקריין משחק אחר משחק שעובד כיום עבור רשת FOX Sports.

הוא גם מחזיק בתואר שידור מאוניברסיטת אינדיאנה בבלומינגטון, שם החל לראשונה את הקריירה שלו. אביו של ג'ו שידר גם בסנט לואיס קרדינלס שם גם עשה אימוני אביב. הוא גם עבד עבור שלוחות שונות של CBS, ESPN, שידור ליגת הכדורגל הלאומית ועוד רבים אחרים לפני שהצטרף ל-FOX Sports. מישל ובעלה ג'ו מתגוררים בסנט לואיס עם שני ילדיהם.

מישל בייסנר-באק הפריה חוץ גופית ותאומים

מישל היא אם לשני בנים תאומים מקסימים. על פי המחקר שלנו, מישל הצליחה ללדת את התינוקות שלה באמצעות הפריה חוץ גופית (IVF).

מישל בייסנר באק ESPN

בייסנר-באק משמשת כיום כמארחת המשותפת של תערוכת המכרזים המכוניות רוסו וסטייל של ESPN. היא החלה לראשונה את הקריירה שלה כשחקנית קולנוע שהופיעה בסרטים Any Given Sunday, Throttle ו-Alice & Wasteland. מישל קיבלה את העבודה הראשונה שלה ככתבת שטח עבור תוכנית הספורט הכי טובה לעזאזל.

היא גם אירחה את ה-Grand Prix של דנוור, The Vista on Altitude Network ושימשה כחברת בידור עבור דנבר נאגטס, קולורדו אוולנש ו-Colorado Mammoth. משם, בייסנר באק המשיך לעבוד ככתב אושיית ספורט וכתב בערוץ Speed, ESPN, CBS, NBC ו-ABC לפני שהצטרף בסופו של דבר ל-ESPN.

מישל בייסנר באק שווי נקי

מישל היא עיתונאית ושדרת ספורט מפורסמת שיש לה שווי מוערך של כמיליון דולר. סכום זה נאמד לפי מספר הנכסים על שמה ומשכורתה השנתית.