מישל אסטבן ביו, גיל, בעל, חדשות KOMO, הרזיה, נשואים, שווי נקי ומשכורת

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של מישל אסטבן
תמונה של מישל אסטבן

מישל אסטבן ביוגרפיה

מישל אסטבן היא עיתונאית אמריקאית עטורת פרסי אמי, המשמשת כיום ככתבת אושיית ערב עבור KOMO-TV שבסיסה בסיאטל וושינגטון. לפני עבודתה ב-ABC News, היא שימשה כעוגנת מילוי וכתבת תחקיר של ABC 15 בפיניקס אריזונה. ב-1989 עבד אסטבן כעוגן הראשי של מהדורות הבוקר ב-WTOV-Tv בסטובנוויל, אוהיו.

חינוך מישל אסטבן

אסטבן קיבל תואר ראשון בעיתונאות משודרת מאוניברסיטת פן סטייט במחוז סנטר, פנסילבניה. היא התנדבה לעבוד כמלכתית במרכז לטיפול ביניים בילדים ועזרה ליצור מודעות ל-IBC מיד לאחר סיום הלימודים בקולג'.

מישל אסטבן גיל | בת כמה חדשות מישל קומו?

בת כמה מישל? אסטבן היא כבת 45 עד 50 נכון לשנת 2021. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלה עדיין אינו זמין לציבור. עם זאת, פרטים נוספים על גילה ישותפו לאחר אישור זמין. קרא גם; קריסטין קלארקמישל אסטבן גובה

אסטבן עומד בגובה של 5 רגל 6 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-60 קילוגרם. פרטים על מדידות גופה האחרות עדיין בבדיקה.

מישל אסטבן נשואה | בַּעַל

מישל נשואה? אסטבן נשואה באושר לבעלה. השניים החליפו את נדריהם בטקס חתונה פרטי שנערך בסוף שנות ה-90 בהר ריינר, וושינגטון. מישל ובעלה עברו לאחר מכן לסיאטל שם התאהבו באזור. עם זאת, מישל לא שיתפה את זהות בעלה עם הציבור. עם זאת, נעדכן אותך ברגע שפרטים נוספים על בעלה יאושרו.

מישל אסטבן שווי נקי

אסטבן הוא עיתונאי, איש טלוויזיה וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר.

מישל אסטבן ירידה במשקל

מידע לגבי תוכנית ההרזיה של מישל נמצא כעת בבדיקה למרות השערות שהיא ירדה במשקל בעבר. עם זאת, פרטים נוספים על תוכנית ההרזיה שלה יעודכנו ברגע שתאושר שהיא זמינה.

מישל אסטבן חדשות KOMO

מישל משמשת כעת כאושיית סוף שבוע וככתבת עבור חדשות KOMO 4 בסיאטל. במהלך הקריירה שלה, היא קיבלה עשרה פרסי אמי על הסיפורים המדהימים שלה והחדשות הטובות שלה. הדיווחים שלה על סרטן שד דלקתי (IBC) זיכו אותה בהרבה תשומת לב ואמינות מהצופים ברחבי וושינגטון וסביבותיה.

היא אפילו זכתה בפרס אדוארד אר מורו האזורי על הדו'ח המדהים שלה על האופן שבו ניתן להשתמש בתוכנה נגדך גם כאשר הטלפון הסלולרי שלך כבוי. מישל גם נתנה דוחות מקיפים על הסכנות של מערכות בניין מגנטי והובילה את הנציבות לבטיחות מוצרי צריכה להחזיר 3.4 מיליון ערכות בניין מגנטי.

לפני KOMO-TV, אסטבן שימש ככתב עוגן וכתב שטח עבור ABC 15 בפיניקס אריזונה במשך קרוב לשלוש שנים. לפני עבודתה ב-ABC, היא גם עבדה ככתבת עבור WPXI-TV מ-1994 עד 1997 באזור פיטסבורג הגדול. בשנת 1989, היא שימשה כעוגן מילוי וכתבת עבור WTOV-TV בסטובנוויל, אזור אוהיו

משכורת מישל אסטבן

אסטבן עובד ככתב אושיית וכתב עבור KOMO TV שבסיסה בסיאטל, וושינגטון מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 85,000 ל-100,000 דולר.

סרטי מישל אסטבן

מישל שיחקה בתפקיד קמיע קטן בסרט משנת 2002 בשם חיים או משהו כמו זה . הסרט המסוים הזה הוא סרט קומדיה רומנטי משנת 2002 בכיכובם של אנג'לינה ג'ולי, אדוארד בוריס, טוני שלהוב, כריסטיאן קיין וצוות שחקנים.