מישל צ'רלסוורת ביו, גיל, ניתוח, בעל, גובה, חדשות ABC, משפחה, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

מישל צ'רלסוורת ביוגרפיה | ויקיפדיה

מישל צ'רלסוורת' היא עיתונאית, אושיית וכתבת עטורת פרסי אמי אמריקאית המשמשת כיום ככתבת סוף שבוע של בוקר עבור WABC-TV Eyewitness News בניו יורק. לפני שהצטרפה ל-WABC-TV, צ'רלסוורת' הגיעה מצפון קרוליינה, שם עבדה ככתבת/עוגן. חוץ מזה, היא גם עבדה ככתבת של WCTI בניו ברן, צפון קרוליינה ו-WMGM באטלנטיק סיטי, ניו ג'רזי.

חינוך מישל צ'רלסוורת

מישל למדה בתיכון פרינסטון בפרינסטון, ניו ג'רזי. לאחר מכן היא למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת פרייבורג במלגה מלאה מממשלת גרמניה. כמו כן היא בעלת תואר B.A. במדיניות ציבורית מאוניברסיטת דיוק.

מישל צ'רלסוורת' גיל | יום הולדת

בת כמה מישל? צ'רלסוורת' הוא 52 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 7 ביוני 1970 , בדורהאם, צפון קרוליינה, ארצות הברית של אמריקה. היא גם חוגגת את יום הולדתה ב-7 ביוני בכל שנה. מזל הלידה של צ'רלסוורת' הוא מזל תאומים. קרא גם: סאדה באדרינוהמישל צ'רלסוורת לאום | מוצא אתני

צ'רלסוורת מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה בדורהם, צפון קרוליינה, אך גדלה בפרברים הצפוניים של פרינסטון, ניו ג'רזי ארצות הברית. לכן, צ'רלסוורת הוא ממוצא אתני/מורשת ומוצא לבן-אמריקאי.

  תמונה של מישל צ'רלסוורת'
תמונה של מישל צ'רלסוורת'

מישל צ'רלסוורת' גובה | מידות

כמה גובה מישל? צ'רלסוורת' עומד בגובה ממוצע של 5 רגל ו-8 אינץ' (1.72 מ'). היא גם שוקלת בסביבות 63 ק'ג (139 פאונד). יש לה גם גזרה רזה אבל מידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של מישל בלונדיני וצבע עיניה חום כהה.

מישל צ'רלסוורת הורים

מישל נולדה כבת יחידה של ג'יימס צ'רלסוורת' (אבא) וג'רי אמה. אביה היה פרופסור באוניברסיטת דיוק לפני שפרש. צ'רלסוורת' נולדה בדורהם, צפון קרוליינה וגדלה בפרינסטון, ניו ג'רזי לאחר שהוריה עברו לגור בתחילת 1975.

בעל מישל צ'רלסוורת

למי נשואה מישל צ'רלסוורת? צ'רלסוורת' נשואה כיום לבעלה סטיב ליווינגסטון, מפיק ב-WABC-TV בניו ג'רזי. בני הזוג הכירו בשנת 2000 בפעם הראשונה בזמן שעבדו באותה רשת. שתי ציפורי האהבה התחתנו אז ב-13 בספטמבר 2003, בטקס חתונה אינטימי שנערך בחוף ג'רזי.

מישל צ'רלסוורת ילדים | ילדים

צ'רלסוורת' וג'יימס הם הורים גאים לבת אחת בשם איזבל מרלן (נולדה באוקטובר 2003) ולבן בשם ג'ק ג'יימס שנולד בספטמבר 2009.

ניתוח מישל צ'רלסוורת'

בפברואר 2006 עברה צ'רלסוורת' ניתוח סרטן עור לאחר שגילתה בליטה בפניה בזמן שראיינה את רופא העור ד'ר ברוס כץ. הרופא שלה השתמש בניתוח מוהס, שטעה בזהירות. לפי הנוהל, השטח הקטן ביותר האפשרי נחתך, צובע ואז מוקפא למשך 45 דקות. כאשר כל השוליים סביב הסרטן נוקו לבסוף, המנתח הפלסטי מייקל ברוק, התערב עם דרך להסתיר את הצלקת.

משכורת מישל WABC

צ'רלסוורת' עובד ככתב סוף השבוע של הבוקר ב-WABC-TV Eyewitness News בניו יורק מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 60,000 ל-80,000 דולר.

מישל צ'רלסוורת' בחדשות ABC

איפה מישל צ'רלסוורת' עכשיו? צ'רלסוורת' הוא עיתונאי עטור פרסי אמי כיום ככתב סוף שבוע של בוקר ב-WABC-TV Eyewitness News בניו יורק. לפני שהצטרפה ל-Eyewitness News של WABC-TV היא הגיעה מצפון קרוליינה, שם עבדה ככתבת/עוגן. חוץ מזה, היא הייתה ב-WCTI בניו ברן, צפון קרוליינה וב-WMGM באטלנטיק סיטי, ניו ג'רזי.

מאז הצטרפה לקבוצת החדשות של Eyewitness בשנת 1998, מישל דיווחה על חדשות מישראל ומהתחומים המעורבים לשטיח האדום של אוסקר, ובכל זאת היא ככל הנראה הפופולרית ביותר בזכות הדיווחים שזכו בכבוד על המאבק שלה בגידול ממאיר בעור. היא זכתה לכבוד עם פרס משולש הזהב המוערך לעיתונאות.

מישל היא בנוסף המארחת של הפרויקטים יוצאי הדופן זוכי פרס האמי של WABC-TV, ברודווי מאחורי הקלעים - הצצה לעונות התיאטרון הקרובות באביב ובסתיו, או יותר ומעבר לכך - הצדעה לתלמידי תיכון ולמחנכים בשכונה שהשפיעו על בתי הספר והקהילות שלהם. היא הגיעה לערוץ 7 מ-NBC 17 בראלי, צפון קרוליינה, שם מילאה את תפקידה ככתבת/עוגן. לפני כן היא הייתה ב-WCTI בניו ברן, צפון קרוליינה וב-WMGM באטלנטיק סיטי, ניו ג'רזי.

מישל צ'רלסוורת' שווי נקי

צ'רלסוורת' הוא אושיית עיתונאית וכתבת עטורת פרסים אמריקאית ששוויה הנקי המוערך נע בין 500,000 למיליון דולר.

בית מישל צ'רלסוורת'

העיתונאית המפורסמת של WABC News מתגוררת כיום עם בעלה בשכונה הצפונית של העיר ניו יורק. הם גרים בבניין דו-מפלסי וינטג' הכולל למעלה מ-10 חדרי שינה ו-5 חדרי רחצה. ביתה גם יושב על פיסת אדמה שמוקפת בסלבריטאים שונים בארצות הברית.

חופשה של מישל צ'רלסוורת'

מישל בחופשה? לא, צ'רלסוורת' עדיין פעיל ולא בחופשה. אתה יכול לתפוס אותה מגישה את דיווחי הבוקר של סוף השבוע בערוץ 7 WABC News בניו יורק. נעדכן אותך ברגע שמישל תחליט לצאת לחופשה במהלך קיץ 2022.