מייג'ור גארט CBS News, Fox, Bio, Age, Wiki, שכר, אישה ראשונה, משפחה, נישואים, שווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום של מייג'ור גארט
צילום של מייג'ור גארט

ביוגרפיה של מייג'ור גארט

מייג'ור אליוט גארט הוא כתב חדשות CBS והכתב הראשי בוושינגטון. גארט הוא המנחה של הפודקאסט The Takeout וכתב לשעבר של National Journal. לפני שהצטרף לנשיונל ג'ורנל, הוא היה הכתב הבכיר של פוקס ניוז בבית הלבן. הוא סיקר את הבחירות לנשיאות 2004, את המלחמה בטרור ואת הבחירות לנשיאות בשנת 2008. מ-2012 עד 2018, גארט שימש ככתב הראשי של רשת הבית הלבן.

מייג'ור גארט חינוך

גארט למד בתיכון ג'יימס מדיסון. הוא סיים את לימודיו באוניברסיטת מיזורי עם תואר ראשון בעיתונאות ותואר ראשון במדע המדינה בשנת 1984. הוא חבר ב-Phi Gamma Delta.

מייג'ור גארט עידן

בן כמה מייג'ור? -הוא בן 60 נכון ל-24 באוגוסט 2021. הוא נולד במייג'ור אליוט גארט. בשנת 1962 בסן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית.אזרחות גדולה של גארט

הוא אזרח אמריקאי ואזרח מלידה. הוא נולד בסן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית. מייג'ור הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא לבן.

ראשי גארט גובה ומדידות

מה הגובה שלו? גובהו טרם נמסר. עם זאת, פרטים לגבי מידות גופו האחרות יעודכנו בהקדם האפשרי, מידע לגבי מידות גופו האחרות נמצא כעת בבדיקה.

מייג'ור גארט משפחה והורים

הוא נולד וגדל על ידי הוריו בסן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית, אך הוא לא סיפק מידע על אחיו או משפחתו בכלל. לא ידוע אם היו לו אחים, וזהות אביו ואמו עדיין לא ידועה. הוא שמר על הציבור בחושך לגבי ילדותו.

מייג'ור גארט אשתו הראשונה| לארה בראון

מידע לגבי אשתו הראשונה עדיין לא ידוע, עם זאת, גארט נשוי ללארה בראון, והוא ומשפחתו מתגוררים בוושינגטון הבירה מאז 2016, אשתו שימשה כמנהלת בית הספר למנהל פוליטי של אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון (GSPM).

משכורת רב סרן גארט

הוא מרוויח משכורת שנתית של 2 מיליון דולר. בהשוואה ל-CNN, ABC ארגוני חדשות לאומיים אחרים, מגישי חדשות CBS מרוויחים הכי הרבה. משכורות העוגנים שלהם גבוהות מהממוצע הארצי של 58 אלף דולר לכל מגישי החדשות.

השווי הנקי של מייג'ור גארט

יש לו שווי נקי מוערך של 8 מיליון דולר. הוא צבר עושר צנוע באמצעות הכנסות מעבודתו כעוגן/כתב ומפיק. עם זאת, זה כולל את הרכוש, הכספים והרווחים שלו. מקור ההכנסה העיקרי שלה הוא עבודתו כעיתונאי.

השתייכות הפוליטית הגדולה של גארט

גארט עלה לכותרות ביולי 2015, כאשר במהלך מסיבת עיתונאים, הוא שאל את הנשיא ברק אובמה מדוע הוא 'מאושר' מהסכם הגרעין עם איראן, שהחזיק ארבעה אמריקאים באיראן: אמיר מירזה הקמטי, ג'ייסון רזיאן, סעיד אבדיני ורוברט לוינסון. . הנשיא ייסר את גארט ואמר, 'הוא חייב לתת את הקרדיט שלו, מייג'ור, על האופן שבו פיתח את השאלות האלה.' בעוד אמריקאים אחרים שהוחזקו בידי איראן שוחררו בסופו של דבר, רוברט לוינסון מת בשבי.

הספרים והסופר הראשי של גארט

גארט הוא מחברם המשותף של ארבעה ספרים: 'Common Cents', Little, Brown Publisher, 1995; '15 השקרים הגדולים בפוליטיקה', סנט מרטין 1999; 'המהפכה המתמשכת', פורום כתר 2005; ו'מר. הנסיעה הפרועה של טראמפ', סנט מרטין, 2018.

רב סרן גארט CBS- קריירה

גארט הוא כתב שידור ופלטפורמה של CBS News. גארט מנחה גם את 'The Takeout', תוכנית ראיונות מרובת פלטפורמות שבועית בנושא פוליטיקה, מדיניות ותרבות פופ שניתן למצוא ב-CBS News Streaming, תחנות רדיו מובילות ברחבי הארץ ובכל פלטפורמות הפודקאסטים. גארט היה הכתב הראשי של רשת הבית הלבן משנת 2012 עד 2018. גארט דיווח בהרחבה על פעולות נשיאותיות למלחמה בדאעש ובאבולה תוך כדי סיקור הבית הלבן עבור חדשות CBS. גארט היה שותף במהלך הסיקור של חדשות CBS של מסע פרסום 2012 באמצעות שותפות עם ה-National Journal, שם היה הכתב הראשי של הבית הלבן, לפני שהצטרף ל-CBS News ככתב הראשי של הבית הלבן. יחד עם 'CBS Evening News', הוא היה שותף לארח את הסיקור של הרשת של הוויכוח הרפובליקני הרפובליקני של דרום קרוליינה ב-2011. עוגן ועורך מנהל סקוט פלי והציע ניתוח לכל דיון בבחירות הכלליות לנשיאות ב-2012.

גארט עבד בעבר ככתב ראש הבית הלבן של פוקס ניוז. גארט סיקר גם שתי בחירות לנשיאות, הקונגרס, מלחמת עיראק וסיפורים מרכזיים אחרים במהלך שמונה שנותיו בפוקס. גארט עבד ככתב הבית הלבן עבור CNN בתקופת הממשל של ג'ורג' וו. בוש וביל קלינטון לפני שהצטרף לפוקס ניוז. הוא עבד בעבר כעורך בכיר וכתב קונגרס עבור US News and World Report, שם סיקר את הקונגרס ואת הדחת הנשיא קלינטון. הוא עבד ב'וושינגטון טיימס' ככתב קונגרס וסגן עורך לאומי מ-1990 עד 1995. (1995-97). גארט עבד בעבר ככתב ב-The Houston Post, ב-Las Vegas Review-Journal וב-Amarillo Globe-News. גארט הצטרף ל-CBS News ככתב הבית הלבן הראשי ב-18 בנובמבר 2012, כפי שהוכרז ב-Face the Nation. בדצמבר 2018, הוא הוגדר ככתב ראשי בוושינגטון עבור חדשות CBS. גארט הוא כעת המנחה של The Takeout, פודקאסט שבועי הדן בפוליטיקה, ממשל ותרבות פופ