מייגן גלרוס CBS, ביו, Wiki, גיל, משכורת, בית, פיטורין, 2021, עבודה חדשה, היום, משכורת, מטאורולוגית ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של מייגן גלרוס
תמונה של מייגן גלרוס

מייגן גלרוס ביוגרפיה | ויקיפדיה

מייגן גלרוס היא מטאורולוגית שידור אמריקאית מוכרת היטב כמי ששימשה כמטאורולוגית הבוקר של CBS WBBM 2 Evening News במשך קרוב לעשר שנים לפני שפוטרה. היא גם שימשה כחזאית מזג אוויר בסוף השבוע עבור חדשות WCBS-TV בניו יורק. גלרוס אפילו הופיעה כמטאורולוגית מקומית של חדשות 10 בוקר לאחר המעבר הגדול שלה ממדינת הולדתה וירג'יניה לדרום פלורידה.

מייגן גלרוס חינוך

גלרוס סיים תואר במדעי האטמוספירה ועיתונאות מאוניברסיטת טקסס נוצרית ואוניברסיטת אינדיאנה. מייגן גם לקחה שיעורי ריקוד במשך שש שנים בגלריה לריקוד במונסטר, אינדיאנה לפני שהצטרפה לקולג'. היא הייתה מעודדת NFL עבור אינדיאנפוליס קולטס במשך שלושה חודשים ב-2002.

עידן מייגן גלרוס

בת כמה מייגן? גלרוס היא בת 49 נכון לשנת 2021. היא נולדה בשם מייגן ליניאה גלרוס ב-14 במרץ 1972 בדייר, אינדיאנה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-14 במרץ מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל טלה. קרא גם: רוקסן ורגאסמייגן גלרוס לאום | מוצא אתני

גלרוס מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בדייר, אינדיאנה במשפחה של מעמד הביניים הכל-אמריקאי שהוקמה. לכן, היא ממוצא אתני/מורשת ומוצא לבן.

מייגן גלרוס גובה

מייגן ניצבת בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-59 קילוגרם. יש לה מבנה גוף של שעון חול ושאר מידות הגוף שלה הן 33-25-35 אינץ'. לגלרוס יש שיער בלונדיני וצבע העיניים שלה כחול.

מייגן גלרוס הורים

גלרוס נולד וגדל בחלק הפרברים הצפוני של דייר, אינדיאנה, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. אף על פי כן, אביה של מייגן עבד כשיווק וכמימון של חברה מקומית שבסיסה באינדיאנה בזמן שאמה הייתה אמא ​​בבית. פרטים נוספים על הוריה ואחיה יעודכנו לאחר אישור זמין.

מייגן גלרוס בעל | נָשׂוּי

מייגן נשואה? גלרוס נשואה כיום לבעלה, לאנס ברוג'מן. שתי ציפורי האהבה נפגשו וקשרו את הקשר ב-2003 לאחר שגלרוס התקבל לעבודה כעוגן מזג אוויר במשרה מלאה. לאנס פגש את מייגן במסיבת ארוחת ערב קטנה ופשוטה אותה אירח חבר משותף ששניהם הכירו. בני הזוג בורכים כיום בשלושה ילדים. בעלה, לאנס הוא מהנדס אוטומציה ובקרת תהליכים של ACE Technologies.

מייגן גלרוס בייבי

גלרוס קיבלה את פניה הראשונה, לאנה, ב-11 בפברואר 2010. שנתיים לאחר מכן, היא ילדה תאומים אחים בשם ליאו ווילו. המשפחה מתגוררת כעת בסנט ג'ון, אינדיאנה, ארצות הברית. מקום המגורים שלהם ממוקם במרחק של 40 מייל בלבד מהחלק הדרום מזרחי של שיקגו.

משכורת מייגן גלרוס

גלרוס עובד כמטאורולוג שידורים עצמאי וכתב בידור שמרוויח משכורת שנתית שנעה בין 98,000 ל-100,000 דולר.

מייגן גלרוס פיטורים | 2021

מייגן פוטרה ב-27 במאי 2020, מתפקידיה כמטאורולוגית הבוקר של CBS 2 News והוחלפה על ידי לורה באנון ב-5 באפריל 2021. הסיבות לחשוף מדוע היא פוטרה עדיין בבדיקה. נעדכן אותך ברגע שהם יהיו זמינים.

בית מייגן גלרוס

על פי הממצאים שלנו, גלרוס גר בבית מפואר הממוקם בסנט ג'ון, אינדיאנה, ארה'ב. עם זאת, היא לא שיתפה שום פרט מעמיק על המאפיינים של הבית שלה וכמה הבית שלה שווה. עם זאת, אנו שומרים על מידע ונעדכן פרטים נוספים על הבית של מייגן ברגע שהוא יאושר זמין.

מייגן גלרוס CBS WBBM חדשות | האם מייגן גלרוס עדיין עובדת עבור CBS

גלרוס מוכר היטב בזכות עבודתו כמטאורולוגית שידור וכעוגן מזג אוויר עבור WBBM News שבסיסה בשיקגו. היא גם מטאורולוגית של סוף שבוע לשעבר של WCBS News שבסיסה בעיר ניו יורק. גלרוס החלה את הקריירה שלה במטאורולוגיה לאחר שעברה לדרום פלורידה לאחר סיום לימודיה בקולג' ועבדה עבור תוכנית חדשות מקומית של 10 בוקר. לאחר מכן היא המשיכה לשורה של SportsJam.

במהלך שנותיה הראשונות כמטאורולוגית, היא הצליחה לחזות הוריקנים ריטה, קתרינה, וילמה בין היתר. משם, מייגן מילאה את 'Good Morning American' פעמים רבות בזמן שעבדה במיאמי. בשנת 2008, היא התקבלה לעבודה כמטאורולוגית של סוף שבוע בבוקר עבור חדשות WCBS וגם ככתבת בידור. בשנת 2010 שימש גלרוס כחזאי מזג אוויר עבור CBS This Morning ו- CBS Evening News. היא סיקרה אירועי מזג אוויר שונים עבור WBBM CBS שניים כמו סיקור הוריקן פלורנס ודוריאן לפני שפוטרה.

מייגן גלרוס שווי נקי

גלרוס הוא מטאורולוג שידור אמריקאי ואושיית מזג האוויר, בעל שווי מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.

מה קרה למייגן גלרוס בחדשות ערוץ 2?

מייגן פוטרה מעבודתה ב-CBS 2 בשנת 2020. מאז היא לא חשפה את תוכניותיה העתידיות לציבור. לפיכך, היא לקחה הפסקה מהקריירה שלה בשידור. עם זאת, נעדכן אותך ברגע שמייגן תחליט לחזור מהפגרה. היא עדיין חברה באיגוד מזג האוויר הלאומי.