מייקי לורנה טייסון ביו, גיל ויקי, 2021, בעל, בת מייק טייסון, אמא ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של מייקי לורנה טייסון
תמונה של מייקי לורנה טייסון

מייקי לורנה טייסון ביוגרפיה | ויקיפדיה

מייקי לורנה טייסון היא סלבריטי ודמות ציבורית אמריקאית מפורסמת המוכרת כבתו של המתאגרף המקצועי האמריקאי בדימוס, מייק טייסון. מייקי, שנולדה וגדלה בקליפורניה, היא בתו הבכורה והילדה הבכורה של טייסון עם חברתו לשעבר, קימברלי סקארבורו.

מייקי לורנה טייסון עידן| יום הולדת

בן כמה מייקי לורנה? טייסון היא בת 32 נכון ל-2021, היא נולדה ב-31 ביולי 1991 בלוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית. יום ההולדת שלה נחגג ב-31 ביולי בכל שנה, מזל הלידה שלה הוא אריה. קרא גם: בריילון הווארד

מייקי לורנה טייסון גובה

מייקי עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 11 אינץ' (1.70). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-99 קילוגרם (218 פאונד). פרטים על מדידות גופה האחרות עדיין בבדיקה.חינוך מייקי לורנה טייסון

מידע לגבי הרקע החינוכי של מייקי נמצא כעת בבדיקה. הסיבה לכך היא שהיא ידועה בהרחקת חייה הפרטיים והמקצועיים מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על השכלתה יעודכנו לאחר אישור זמין.

אמא של מייקי לורנה טייסון

מייקי נולדה כבתם של מייק טייסון (אבא) וחברתו קימברלי סקארבורו. קימברלי ומייק היו ביחד זמן רב אך השניים מעולם לא התחתנו. מקורות טוענים שמייק לא קיבל את מייקי כבתו עד שהוגשה נגדו תביעת אבהות ב-1995.

מייקי לורנה טייסון אבא, מייק טייסון

מייקי לורנה היא בתו הביולוגית של המתאגרף הנודע מייק טייסון. מייק הוא מתאגרף מקצועי לשעבר שזכה לתהילה על התחרות באליפות ארצות הברית באגרוף במשקל כבד מ-1985 עד 2009. הוא השתמש בכינויים כמו איירון מייק וקיד דינמיט במהלך שנותיו הראשונות כמתאגרף עתידי. הוא גם נחשב לאחד מגדולי המתאגרפים במשקל כבד לאחר פרישתו.

מילקי ואביה מעולם לא היו קרובים כי מייק ניהל חיים מטורפים גם בזירה וגם מחוץ לזירה. הוא התחתן יותר מפעם אחת והוליד שבעה ילדים עם חברות שונות. אמו של מייקי, קימברלי סקארבורו, הייתה אחת מחברותיו של מייק שהוא לא התחתן עם עוד ב-1991.

למעשה. מייק סירב לקבל את הריונה בשל אופיו הפראי אך לבסוף הוא קיבל את מייקי לאחר שנעשתה בדיקת אבהות. הוא מעולם לא היה נוכח בצעדיה הראשונים של מייקי וביום הראשון שלה בבית הספר. הוא אפילו לא בנה מערכת יחסים קרובה עם כל ילדיו במהלך אותה תקופה. למרבה המזל, מייק השתנה והוא החל לאהוב את כל ילדיו כולל מייקי באותה מידה. השניים דומים זה לזה וכעת הם חולקים קשר הדוק בין אב לבתו.

בעל מייקי לורנה טייסון ו-10 מיליון דולר להתחתן

האם מייקי לורנה נשוי? טייסון לא נשואה למרות השערות שהיא נשואה או במערכת יחסים. בפברואר 2020, התחילו להתפשט ברחבי האינטרנט ידיעות שמייק טייסון מוכן לשלם לכל גבר כ-10 מיליון דולר כדי להתחתן ברצון עם בתו מייקי. עם זאת, מייק פרסם הצהרה פומבית בהפריך, הכחיש וגנה את השמועות הקוראות להן כוזבות. פרטים נוספים על בעלה של מייקי ישותפו ברגע שזה יהיה זמין.

שווי נקי של מייקי לורנה טייסון

מייקי הוא דמות ציבורית אמריקאית מפורסמת ובתו הבכורה של מייק טייסון שיש לה שווי נקי משוער של כמיליון דולר. סכום זה נאמד לפי הנכסים שתחת שמה.

מייקי לורנה טייסון ירידה במשקל | 2021

אמו של מייקי חשפה לתקשורת שבתה נאבקת במשקל שלה מאז שהייתה ילדה. בגיל ארבע היא שקלה 50 קילו. היא המשיכה וחשפה כי מייק גדלה מודאגת מהמשקל של מייקי מכיוון שאחותו מתה מהתקף הלב שלה כשהייתה רק בת ארבע עשרה.

לכן, מייק דאג שבתו הבכורה תבקר אצל הרופאים הטובים ביותר מאז גיל חמש עשרה כדי למנוע התקפי חום או סיבוכים בריאותיים אחרים שנגרמו ממשקלה. החל משנת 2021, מייקי שומרת על משקל תקין והיא נוחה ויפה מתמיד.