אנדרה מורילו ביו, עידן, טורי קלי, ויקיפדיה, בת, נוצרית, NBA, חתונה ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  אנדרה מורילו עם אשתו, טורי קלי צילום
אנדרה מורילו עם אשתו, טורי קלי צילום

אנדרה מוריו ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

אנדרה מוריו הוא שחקן כדורסל מקצועני גרמני-אמריקאי שהתפרסם כבעלה של זמרת ה-R&B-פופ האמריקאית הנודעת, כותבת שירים, שחקנית ומפיקת תקליטים, טורי קלי. הוא ידוע גם בכך ששיחק במגדלי המבורג בגרמניה ושיחק כדורסל בתיכון באופן מקצועי. טורי ואנדרה נשואים מאז 2018. הם נפגשו לראשונה בשנת 2016 ומסירותם לאלוהים חיזקה את האהבה והכימיה שלהם מהיום שבו נפגשו. אנדרה היה גם נרקומן שהשתנה בגלל אלוהים ואמונתו משכה את תשומת לבו של טורי.

אנדרה מוריו חינוך

מוריו למד בבית הספר התיכון אל טורו בוגר את לימודי התנ'ך באוניברסיטת ביולה בלה מירדה, קליפורניה, בארצות הברית. לאחר סיום הלימודים, הוא שיחק כדורסל מקצועני עבור גרמניה בזמן שעדיין התגורר בקליפורניה.

עידן אנדרה מוריו

בן כמה אנדרה? מורילו הוא בן 31 נכון לשנת 2021. הוא נולד בשם אנדרה כריסטיאן מורילו ב-18 במאי 1990 בברמרהאבן, גרמניה, אך בילה את רוב חייו הבוגרים בלוס אנג'לס, קליפורניה. יום הולדתו נחגג ב-18 במאי מדי שנה. מזל הלידה של מוריו הוא מזל שור. קרא גם: רנזי שמחאנדרה מוריו לאום | מוצא אתני

מאיפה אנדרה? מורילו מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד בברמרהאבן, גרמניה, אך גדל בלוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית. אנדרה הוא ממוצא גרמני-אמריקאי מעורב/מורשת ומוצא.

גובה אנדרה מוריו

כמה גבוה אנדרה? Murillo עומד בגובה ממוצע של 6 רגל 5 אינץ' (2 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-79 ק'ג. מידות הגוף האחרות שלו הן 44-32-35 אינץ' בהתאמה ויש לו גזרה אתלטית בנוי היטב. למורילו עור בהיר וחום כהה

אנדרה מוריו הורים

מוריו נולד בגרמניה אבל הם גדלו בשכונה פרברי פשוטה בלוס אנג'לס, קליפורניה ארצות הברית. הוא גדל כבן של מייקל מוריו (אבא) וורה מולירו (אבא). מידע נוסף על הוריו של אנדרה יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

אשתו של אנדרה מורילו טורי קלי

האם אנדרה נשוי? מוריו נשוי כיום לאשתו, טורי קלי. השניים נפגשו עוד בשנת 2016. מאוחר יותר, הם החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך ב-20 במאי 2018. טורי ואנדרה שניהם נוצרים מסורים שמהווים דוגמה מושלמת לזוג מאושר בנישואין. עם זאת, אין להם ילדים כרגע. אשתו של אנדרה, טורי קלי היא זמרת, שחקנית, כותבת שירים ומפיקת תקליטים אמריקאית עטורת פרסי גראמי.

היא זכתה לראשונה לפופולריות על העלאת שירי קאבר בערוץ היוטיוב שלה. מאוחר יותר, טורי עברה אודישן עבור אמריקן איידול בדנוור, קולורדו במהלך עונה 9. היא עברה את השבוע ההוליווד אבל היא לא הגיעה ל-24 האמנים המובילים. לאחר מכן קלי המשיכה והוציאה את ה-EP הראשון שלה שפתח לה דלתות לעבודה עם שחקנים מפורסמים כמו Pentatonix והיא קיבלה עוזר מנהל חדש סקוטר בראון. לאחר מכן הוצגה בפני ראשי קפיטול רקורדס שם היא החתימה כאמנית הקלטות ב-2013. הקרדיטים האחרונים שלה לסרט הם ב-Sing (2016) וב-Sing 2 (2021).

אנדרה מורילו טורי קלי חתונה

אנדרה ואשתו הפופסטאר, טורי קלי, החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי ואינטימי שנערך ב-20 במאי 2018. בחתונה השתתפו רק חברים קרובים ובני משפחה במקום פרטי הממוקם ברחבי לוס אנג'לס, קליפורניה.

אנדרה מורילו טורי קלי בייבי | בַּת

האם לאנדרה יש בת? אנדרה ואשתו טורי נשואים קרוב לשלוש שנים נכון לשנת 2021. עם זאת, אין להם ילדים כרגע. טורי חשפה לאחרונה בראיון שהיא לא ממהרת לעשות ילדים כרגע.

קבוצת כדורסל אנדרה מוריו | NBA

בנוסף, אנדרה הוא שחקן כדורסל מקצועי שמשחק בקבוצת הכדורסל Rostock Seawolves שבסיסה ברוסטוק גרמניה. הוא גם שיחק כדורסל בתיכון ובקולג' באופן מקצועי לפני שהצטרף ל-Rostock Seawolves. מורילו גם השיג הישגים גדולים בקריירה כששיחק במגדלי המבורג בגרמניה לאחר התיכון.

שכר ושווי נקי של אנדרה מוריו

אנדרה מוריו הוא שחקן כדורסל מקצועי ואישיות ספורט גרמנית-אמריקאית עם שווי מוערך של כ-800,000 דולר נכון לשנת 2021.

איך נפגשו אנדרה מורילו וטורי קלי

מוריו וטורי נפגשו לראשונה בשנת 2016. הם יצאו במשך שנתיים לפני שהם נישאו לבסוף בשנת 2018. עם זאת, השניים מעולם לא חלקו פרטים שמסבירים כיצד הם הכירו. עם זאת, נראה שמורילו וטורי מנהלים נישואים מאושרים לפי הפוסטים האחרונים שלהם ברשתות החברתיות.