אנדריאה מיטשל MSNBC, ביו, גיל, בעל, ילדים, גידול במוח, שווי נקי, ירידה במשקל ומשכורת

ארצות הברית [ארה'ב]

ביוגרפיה של אנדריאה מיטשל

אנדריאה מיטשל היא עיתונאית אמריקאית המשמשת כיום כעוגן ופרשן עבור חדשות NBC שבסיסה בוושינגטון הבירה. היא גם משמשת ככתבת לענייני חוץ וראשי וושינגטון עבור חדשות NBC. בעבר, אנדריאה עבדה כעוגן מילוי וכתב עבור שותפה ל-CBS WUSA ו-MSNBC. מיטשל אפילו קיבלה פרס אמי לכל החיים על עבודתה המדהימה.

אנדריאה מיטשל גיל ויום הולדת

בת כמה אנדריאה? מיטשל כן 74 שנים בת נכון לשנת 2022. היא נולדה ב 30 באוקטובר 1946 , בניו רושל, ניו יורק, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-30 באוקטובר מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל בתולה. קרא גם: מייקל טובין

אנדריאה מיטשל חינוך | צָעִיר

אנדריאה קיבלה תואר ראשון באומנויות בספרות אנגלית מאוניברסיטת פנסילבניה עוד בשנת 1967. בזמן לימודיה בקולג', היא שימשה כמנהלת בתחנת סטודנטים הידועה בשם WXPN.אנדריאה מיטשל לאום ואתניות

מיטשל מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בניו רושל, ניו יורק, ארצות הברית. היא שייכת למורשת/אתניות היהודית.

אנדריאה מיטשל גובה ומדידות

כמה גובה אנדריאה? מיטשל עומד בגובה של 5 רגל 8 אינץ' (1.72 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-63 קילוגרם. פרטים על מדידות גופה האחרות עדיין בבדיקה.

  תמונה של אנדריאה מיטשל
תמונה של אנדריאה מיטשל

הבעל של אנדריאה מיטשל, אלן גרינשפן

האם אנדריאה נשואה? מיטשל נשואה כיום לבעלה השני, אלן גרינשפן. השניים קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך ב-6 באפריל 1997. אלן עובד כיום כיו'ר הפדרל ריזרב. בעבר, אנדריאה הייתה נשואה לבעלה לשעבר גיל ג'קסון אך הם התגרשו בתחילת שנות ה-70.

ילדים של אנדריאה מיטשל

האם לאנדריאה יש ילדים? לפי המחקר שלנו. לאנדריאה לא היו ילדים עם בעלה הקודם גיל. לפיכך, מידע לגבי ילדיה אינו זמין כעת. עם זאת, נעדכן פרטים נוספים על ילדיה לאחר אישור זמין.

משכורת אנדריאה מיטשל

אנדריאה העובדת ככתבת הראשית בוושינגטון ב-NBC News מרוויחה משכורת שנתית משוערת הנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

גידול מוח של אנדריאה מיטשל | בריאות | סרטן השד

מיטשל חשפה לציבור כי היא אובחנה כחולה בסרטן השד ב-7 בספטמבר 2011. למרבה המזל, הוא התגלה בשלביו הראשונים. הרופאים הצליחו לטפל בסרטן ומיצ'ל קיבל אישור לאחר מספר שנים. פרטים על הסבל שלה מכל גידול מוחי עדיין בבדיקה.

שווי נקי של אנדריאה מיטשל

אנדריאה היא עיתונאית אמריקאית וכתבת וושינגטון שיש לה שווי נקי מוערך של בערך 5 מיליון דולר . סכום זה נאמד לפי מספר הנכסים על שמה ומשכורתה השנתית.

אנדריאה מיטשל ירידה במשקל

בשנת 2006, אנדריאה עקבה אחר תוכנית ההרזיה של שומרי משקל שגרמה לה לרדת יותר מ-125 קילו ב-13 חודשים. עם זאת, היא הפסיקה להשתמש בתוכנית והחליטה ליצור תזונה בריאה מותאמת אישית משלה. כעת היא מקשיבה לגוף שלה ונותנת לו רק את מה שהוא צריך. לפיכך, מוביל ליותר ירידה במשקל.

אנדריאה מיטשל MSNBC

אנדריאה משמשת כיום ככתבת החוץ הראשית של חדשות NBC מאז 1994. היא החלה את הקריירה שלה כמגישת מילוי וכתבת ב-CBS WTOP News בוושינגטון הבירה. היא החלה את תפקידיה ב-NBC ככתבת משימה כללית לפני קידומתה. היא נקראה אז ככתבת האנרגיה של NBC News בשנת 1979.

בשנת 1981, היא סיקרה סיפורים שונים ועדכוני חדשות על הבית הלבן עד שנעשתה לכתבת הקונגרס הראשית. מאז 2008, אנדריאה היא שותפה לעוגן וכתבת ב-NBC News. היא מילאה את תפקידה ככתבת הקונגרס הראשית משנת 1988 עד 1992.

היא גם הייתה כתבת הבית הלבן הראשית מ-1993 עד 1994. אנדריאה פרסמה את ספרה הראשון שכותרתו 'דיבור בחזרה'; לנשיאים, דיקטטורים ומגוון נבלות שמסבירים את המסע שלה כעיתונאית NBC.